Jump to content

ashirogi senpai

Kayıtlı Üye
  • Content Count

21
  • Last visited

1 Follower

About ashirogi senpai

• Rank
    Level 1
  1. geçmiş olsun en kısa zamanda sağlıgına kavusursun umarım
  2. tesekkürler yeni bölümler icin ellerinize saglık devamını merakla bekliyoruz :)
  3. kesinlikle devam etmesi gereken bir seri en azından benim gözümde öyle ins te devamı gelir dediğin gibi :)
  4. Gözümüz yollarda devamını beklioruz :'( umarım çevimen arkadaslar bize sürpriz yaparlar ve 3-4 böllüm birden gelir gercekten harika olurdu :) devamını merakla ve istekle beklioruz :)
  5. mangasının çevirilmesi harika olurdu izlemeyen arkadaslar için 1.sezon ilk bölümlere aldanmamalarını yarıda bırakmamalarını tavsiye ederim mükemmel bir seri bu arada 3. sezon cıkıcakmı bilgi varmı?
  6. emegi gecen arkadaslara tesekkürler devamını beklioruz :)
  7. dersler basladıgında izmirdeyim kesinlikle gelicem süper oldu bu :) hayırlı olsun bol kazanclar simdiden
  8. bu saatte ılac gıbı geldı ellerınıze saglık tesekkurler :)
  9. tesekkürler gercekten guzel bir program :)
  10. 3. sezon cıkcakmı bılgısı olan varmı arkadaslar duyuruldumu 3. sezon ?
  11. itiraf ediyorum sırf arkadaslarım animeye baslasınlar dıe eve cagırıp baska seyler soyleyıp geldıklerınde hajimeno ıppo dan ve bleachten dovus sahneler ızlettım zorla pısman deılım :D
  12. hosbulduk :) FT yi cok severim ozmn forumuda sevecegıme ınanıyorum :) Umarım ikimizde hedefimize ulasırız :) Gercektende is olanaklarını bir kenara bırakarsak özel yasamda cok buyuk katkı sağlıyacagına inanıyorum ozellikle tv tokyoyu acıp ızlemek buyuk bır keyıf olabılır :)
  13. acemilik diyelim dikkat ederim bundan sonra :) hosbulduk tugrul memnun oldum :)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.