Jump to content

ashirogi senpai

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

ashirogi senpai kullanıcısının paylaşımları

1. ashirogi senpai

( 26 / 26 ) Major 4

geçmiş olsun en kısa zamanda sağlıgına kavusursun umarım
  2. ashirogi senpai

( 26 / 26 ) Major 4

tesekkürler yeni bölümler icin ellerinize saglık devamını merakla bekliyoruz :)
  3. kesinlikle devam etmesi gereken bir seri en azından benim gözümde öyle ins te devamı gelir dediğin gibi :)
  4. ashirogi senpai

( 26 / 26 ) Major 4

Gözümüz yollarda devamını beklioruz :'( umarım çevimen arkadaslar bize sürpriz yaparlar ve 3-4 böllüm birden gelir gercekten harika olurdu :) devamını merakla ve istekle beklioruz :)
  5. mangasının çevirilmesi harika olurdu izlemeyen arkadaslar için 1.sezon ilk bölümlere aldanmamalarını yarıda bırakmamalarını tavsiye ederim mükemmel bir seri bu arada 3. sezon cıkıcakmı bilgi varmı?
  6. ashirogi senpai

( 26 / 26 ) Major 4

emegi gecen arkadaslara tesekkürler devamını beklioruz :)
  7. dersler basladıgında izmirdeyim kesinlikle gelicem süper oldu bu :) hayırlı olsun bol kazanclar simdiden
  8. ashirogi senpai

( 26 / 26 ) Major 4

bu saatte ılac gıbı geldı ellerınıze saglık tesekkurler :)
  9. ashirogi senpai

TurkAnime.tv Android Mobil Uygulama

tesekkürler gercekten guzel bir program :)
  10. 3. sezon cıkcakmı bılgısı olan varmı arkadaslar duyuruldumu 3. sezon ?
  11. ashirogi senpai

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum sırf arkadaslarım animeye baslasınlar dıe eve cagırıp baska seyler soyleyıp geldıklerınde hajimeno ıppo dan ve bleachten dovus sahneler ızlettım zorla pısman deılım :D
  12. ashirogi senpai

merhaba

hosbulduk :) FT yi cok severim ozmn forumuda sevecegıme ınanıyorum :) Umarım ikimizde hedefimize ulasırız :) Gercektende is olanaklarını bir kenara bırakarsak özel yasamda cok buyuk katkı sağlıyacagına inanıyorum ozellikle tv tokyoyu acıp ızlemek buyuk bır keyıf olabılır :)
  13. ashirogi senpai

merhaba

acemilik diyelim dikkat ederim bundan sonra :) hosbulduk tugrul memnun oldum :)
  14. ashirogi senpai

merhaba

Tesekkur ederım ama sanırım ben bir süre daha izlemekle yetineceğim galıba :) hosbulduk :)
  15. ashirogi senpai

Büyü türü ?

Mystoganın buyusunun adını hatırlayamadım ama harıkaydı
  16. ashirogi senpai

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

Gintama dan justaway i isterdim :D
  17. ashirogi senpai

( 26 / 26 ) Major 3

öncelikle gercekten tesekkurler bayadır beklıodum 3. sezonu bı gun baktım 2 bolum cıkmıs ıkıncı gun bıdaha 2 bolum cıkmıs harıkaydı anıme bulamadıgım zamanlarda ılac gıbı gelmıstı o yuzden tesekkurler kalan 2 bolum ne zmna cıkar bellimi?
  18. merhaba bn ufuk daha yenıyım forumda yaklasık bır 5-6 senedır anımeleri ve mangaları takip etmekteyim bu sene dıl sınavından bıraz tokezledım seneye hazırlanıp sımdıkı universitemden japon dili ve edebiyatı bolumune gecis yapmak ıstıyorum. bitirdigim ve guncel oldugum animeler : spoiler One Piece Naruto HunterxHunter 211 Hajime no İppo serisi Bokura wa minna kawaisou Bleach K-ON! serisi Rainbow Yowamushi pedal Bakuman serisi Kuroko no basket Durarara! Beelzebub Gintama Mirai nikki Log Horizon Kaiji Ao no exorcist Fate zero Slam dunk Helsing Nisekoi Major serisi High school of the dead One Outs No game No life Yugi-oh (sadece baslangıc serisi) Soredemo no sekai wa utsukushii Fairy tail Devil May Cry Kill la kill death note Toriko Afro samurai Shingeki no Kyojin K-project Kingdom Serisi Katekyo hitman reborn Eyshield-21 Haikyuu!! High school dxd serisi Magi serisi Black Lagoon sword art online Buzzer Beater Akuma no Riddle asında forumlarlada aramın pek ıyı oldugu soylenemez vaktım oldukca yenı anıme ızlerım manga okurum onun harıcınde oyunlarla aram ıyıdır ama lol ve dotayla pek aram yok ozellikle dotayı ızlemekten buyuk keyıf alsamda oynamak pek ılgımı cekmıo ilk izledigim anime tanıdıgım bır cok arkadasım gıbı bleach bleachten sonra mirai nikki ardındanda one piece gibi animeler derken bı baktım kac sene gecmesıne ragmen hala anime izliyorum ve buyuk keyıf alıyorum simdilik bu kadar tekrardan herkese merhaba
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.