Jump to content

Arpion

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

Arpion kullanıcısının paylaşımları

1. Arpion

İlk İzlediğiniz Anime?

Arkadaşlarım death note konuşurken fransız kalmamak içi başladım death notela
  2. Arpion

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

Lelouch - code geass CC - code geass Hyoudou issei - high school dxd Rias - high school dxd Akeno - high school dxd Yuno - mirai nikki L - death note Ryuk - death note Sebastian - black butler Kirito - SAO Sora - No game No life 11 oldu ama olsun o kadar
  3. Arpion

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Rias gremory
  4. Arpion

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

Sevdiğim animelerin figürlerini toplamak Konuşucak arkadaşlarım var hatta biri izliceğim animelere bile karışıyo kendi izlettiklerini izletiyo konuşmak için Anime seven bi kız arkadaşi olabilirdi genelde benimki çizgi film izleme çocukmusun diyo
  5. Arpion

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

Kiritonun kılıçları aslında almayı düşünüyorum bide death noteu isterdim tabi gerçekten işe yarayanı :D
  6. Arpion

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Mitolojiyide sevdiğim için Percy Jackson serisini sevdim
  7. Arpion

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Code geass,SAO,High school dxd,Mirai nikki,No game No life
  8. Arpion

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Benimde Code geass özellikle şu sıralarda dünyada güç dengesinin olmaması ve çok güçlü yada güçsüz ülkelerin olması yüzünden nolcak derken bi şekilde herkesin din dil ırk gözetmeden eşit haklara sahip olabileceği bi dünya yaratılabileceğini gösterdi ama ne yazıkki ne lelouch gibi zeki biri nede geass var onun dışında izlerken sürekli ı am lelouch vi britania ı comand you die dememde arkdaşlar arasında şaka konusu olmuştu :D
  9. Arpion

En İyi ve En Sevdiğiniz Ecchi Serileri!

Highschool dxd
  10. Arpion

En Zeki Anime Karakterleri

1 Lelouch - Code Geass 2 Sora ve shiro - No game No life 3 L - Death Note 4 Kira - Death Note
  11. Arpion

Best Girl Yarışması - 2. Eşleşmeler

Rias gremory (highschool dxd) - Akeno gremory (highschool dxd) İstersen bunlarıda ekle bunlarsız olmaz :D
  12. Highschool dxd - hyoudou issei
  13. Death noteda near gıcık oluyorum ama zekasınada saygı duyuyorum
  14. Arpion

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

rias gremory-highschool dxd
  15. Arpion

Ecchi FC [+18]

Benide ekle Dakara Boku wa, H ga Dekinai öneririm
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.