Jump to content

Specific

Üyeler
  • İçerik sayısı

110
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Specific kullanıcısının paylaşımları

1. Eurovision'da 3. olmamıza rağmen en sevdiğim şarkıdır.Bir kere Türk motifleri var şarkıda.Hala bayılarak dinliyoruz efenim.

2. Dracula:Başlangıç filmi kadar vasat bir film izlemedim.Filmin senaristi hangi kafayla yazmış merak ediyorum doğrusu.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Specific

Specific

Vasat kelimesi ''ortalamanın altında'' anlamında kullanılmakta günümüzde ki konunun bununla alakası ne?Yuki Kont Vlad dönemi için: http://tr.wikipedia.org/wiki/III._Vlad

3. Specific

Specific

Filmde en çok güldüğüm replik:''Fatih öldükten sonra hiç bir Avrupa ülkesinin başkenti fethedilemedi.'' (Fena güldürdü.)

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Benim gibi bi insana al oku diyemezdin ay çok üşendim valla nete düşsün àçar izlerim :P

3. Specific

Cosplay yapmak isteseymiş keşke bu kadın. :)

Bu kadının belgeselini izlemiştim ilginç bir hayatı vardı.Korkunçlu kadın.
  4. Specific

Gnar Şampiyon Önizleme

Açıkcası oyunu çok oynamıyorum haftada 2 aram atıp çıkıyorum.Çıktığı hafta dereceli maçta lanesini kazanmış Gnarr vardı.Farklı mekaniği var,bu da onu oynanmasını zor yapıyor kanımca.Almayı düşünüyordum fakat 9 rp olayı canımı sıktı,sonrasında almaktan vaz geçmiştim.
  5. Specific

Hybrid Child’ın Yeni Tanıtım Videosu

İngilizce okumak için:Buradan. Türkçesi yok sanırım.
  6. Specific

Hybrid Child’ın Yeni Tanıtım Videosu

Konusu A.I filmine benzerliği olan,yaoi tanrıçası Nakamura'nin ölümüne romantik olmasını beklediğim anime.Çıksa da izlesek.
  7. 1 oy neyi değiştirecek demeyin,lütfen gidip oy kullanın.

8. Specific

おい! ( Selam! )

Insanları rencide etmeye gerek yok.Hoş geldiniz foruma tekrardan.
  9. Specific

En Sevdiğiniz Üçleme ?

LOTR üçlemeler içinde en iyisi, en sevdiğim film serisi Kill Bill'dir.:)
  10. Specific

Studio Ghibli Zor Durumda

Miyazaki'nin elini attığı her animeyi bitirdikten sonra yüzümde hep bir tebessüm ve mutluluk ifadeleri oluyor.Ben de yeri ayrı olacak insandır,tanışmayı çok isterdim.Onun gibi birisini bulabileceklerini sanmıyorum,bakalım zaman gösterecek.Sophie'nin büyük yüreği,Chihiro'nun sevimli şımarık halleri,Mononoke'nin uğruna verdiği savaş,Totoro'nun sevimliliği,Kiki'nin maceraları,Ponyo'nun insan olmak için uğraşı,Arrietty'nin sevgisi.Daha uzayıp gider.Hepsi birbirinden şahane eserlerdi.
  11. Specific

Amatörce yaptığım çizimler (Yeni)

Ilk çizimde ki tiplemeler güzel olmuş,beğendim.Devam etme niyetin varsa daha güzellerini yaparsın zamanla,çizim işi zaman istiyor.:)
  12. Specific

Gerçek Kedi Kız :D

Aklımda daha farkli sekillenmisti başlıği görünce.xd Ilginç bir hastalıkmis,kız açısından zor olmalı.
  13. Gaza gelip gnocchi yapıyorum,şans dileyin.

14. Merakla beklediğim konu açılmış sonunda. Bir solukta okudum hepsini. Teşekkürler.^^
  15. Siz siz olun karaoke barda arkadaşlarınızın gazına gelip şarkı söylemeyin,hele de alkol almışsanız.

16. Specific

Çevirmen notları olmalı mı olmamalı mı?

Abartılmadığı sürece komik olabiliyor.
  17. Specific

Elsword Online (Anime MMORPG)

Gameforge live olayi ile uk giriyorum ben , na için kendi indirme programı ile yüklemiştim.Eğer gameforge live ile indirdiysen sağ yukarda server olayi var orada uk olmasi lazım.
  18. Specific

Na sunucusu kalabalık ve daha güzel ben de orada oynuyordum.Paypal dışında ödeme seçeneği olmaması Uk sunucusuna kaçmami sağladı.:)
  19. Specific

Malesef.Direk aratınca çıkan site Na sunucusu.Lolde ki gibi tek client olmuyor.
  20. Specific

Sanırım Na sunucusu indirmişsin. xd Uk indirmen lazım. x.x
  21. Specific

Elsword uk indirdiysen sorun yok, tek server 3ch var.Akşam 11gibi oyunda olurum.
  22. Specific

Düşen eşyalari atmıyorum, size vermek için.Elesis silahım var 26 levellik onu verebilirim.Sen de açmak istediğin karaktere karar verebildin mi?Ona göre düşen eşyalari ayırayim.^^ Edit:Mobildeyim imla hatası olmuş olabilir.
  23. Specific

Oyundaysan bana ulaşır mısın?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.