Jump to content

Specific

Üyeler
  • İçerik sayısı

110
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Specific kullanıcısının paylaşımları

1. Specific

Anime İstek ve Önerileri

Baş roller masum kişiler olacak baş roller sık sık ölecekler ve bu ölümler dramlı olacak benzer animeler; elfen lied, bokurano, gantz higurashi, umineko Diğer bir istek ise silah(tabanca) temalı anime. Arkadaşım istiyor yardım lütfen.(Mesajını kopyala yapıştır yaptım).
  2. Bana bunu birisi açıklayabilir mi?lol

1. Pingu

Pingu

Marta Hurtado

I'm Dirk a lot.

Everything sugoi and kawaii I must see.

3. Specific

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

Sevdiğim insanlara yemek hazırlamak en hoşlandığım şey.Arkadaşlarımı yemekle kandırabiliyorum.Bana bunu yaparsan sana şunu yaparım gibi gibi,eğlenceli oluyor.Arkadaşlarım hadi gel yemek yap yiyelim diye beni çağırırlar.Gece 2 de waffle yaptığımı hatırlarım.Mantar soslu gnocchi yapıyorum,şukela oluyor.Yazın sushi yapmışlığım var eğlenceli olmuştu. Tıktık.
  4. Kaydı dinlerken eğlendim. :P Hoş geldin tekrar.
  5. Korra bitmiş. (göz yaşı smiley)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Specific

Specific

& (gözü yaşlı) xd Korra ile Asami sevgili mi oldu ya? Bilen varsa aydınlatsın.:$

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Ben hala son bölümü izlemedim neler dönüyor?

4. Specific

Specific

Çevrilmiş hali var izleyebilirsin.

6. Specific

Tramvay Problemi (Ahlak Anlayışı)

Zaten çözüm beklememiştim.İnsanların vereceği tepkileri merak etmiştim fakat herkes farklı olaylar geliştirmiş.^^
  7. Makas hemen yanınızda,son hızla gelen bir tramvay,ölmeyi bekleyen insanlar,kimin öleceği sizin elinizde.Eğer makası kullanmazsanız 5 kişi ölecek,kullanırsanız tramvay yön değiştirecek ve 1 kişiyi öldürecek.Seçiminiz ne olurdu? Bu sefer köprüdesiniz.Yanınızda şişman bir insan aşağıda ölümü bekleyen 5 insan.Eğer şişman insanı köprüden aşağı iterseniz köprü tıkanarak 5 kişiyi kurtarmış olacaksınız.Seçiminiz ne olurdu? Bakalım cevaplar ne olacak. -_- Edit:Hepsi işçi olsun,farklı statüleri olmasın. Edit 2:2 seçenek var arkadaşlar,başka seçeneğiniz yok.
  8. Hayatta anlam ifade eden anlar o kadar kısaydı ki.Bir homurdanma ya da bir gülücükle karşılanmak gibi tamamen kısa kesitlerden oluşan bir bütündü bu.O insanlara sevdiğimizi söylemek ya da teşekkür etmek çok sonraları geliyordu aklımıza. -Antti Tuomainen,Şifacı
  9. Kuvira çıldırmış olmalı.

10. Kitaro. :wub: Saçlarını sevdiğim,müziğine aşık olduğum insan.
  11. Specific

Dragon Nest Türkiye - Açık Beta Başladı!

Yolluyorum. Keyleri aktifleştirme olayı başlamış bu arada arkadaşlar. Keyi olmayanlar için: http://www.turkmmo.com/portal/key/dragon-nest-kapali-beta/
  12. Specific

Dragon Nest Türkiye - Açık Beta Başladı!

Başlamayı düşünüyorum. :rolleyes:
  13. Kill Bill O-Ren Ishii anime sahnesi.

14. İnsanları anlamak zor.''Bana bu hareketi yapmandan hoşlanmıyorum.'' dediğim zaman sanki çok ağır bir şey söylüyormuşum gibi davranılması...Sorun ben de mi anlayamıyorum.

2. Specific

Specific

Pelin haklısın yalnızken belki tamam ama başka insanların yanında yapılmasına dayanamıyorum.jans09-Ben de insanları kırmayı sevmiyorum.Zaten uyarmam da kırıcı bir şekilde olmuyor ''lütfen şu olayı yapmayı bırak, hoşuma gitmiyor'' şeklinde oluyor.Şöyle bir olay da var eğer ki ben rahatsız olduğum olayı söyleyemezsem o kişiye karşı çok doluyorum.(tam bir mallık abidesiyim.)Bu da ilişkileri iyi etkilemiyor.Ha kindar birisi miyim? Hayır.Gelip bir özür dilemesi yeterli benim için.

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

işte herşeyi ayarlı yapmak gerek nabza göre şerbet olayı yani :p

4. Annalisa

Annalisa

Aynen bende anlamıyorum..özellikle KENDİNİ BEĞENMİŞLERİ anlamıyorum -_-

15. Bu saatte kalkıp waffle yapıyorum,kimse yemiyor.Zift yiyesiceler.

16. Specific

Hayao Miyazaki 2. Oscar’ını Aldı

Anime sevmemi sağlayan güzel insan.Sevindim,güzel haber. ^_^
  17. Specific

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Kaze no Tani no Naushika.
  18. Specific

Favori yiyecek kombolarınız.

Yaz meyveleri (benmari edilmiş çikolata kaplı) & krem şanti. Kurabiye & süt. Havuçlu kek & kahve. Çay & süt.
  19. Specific

Otome Oyunu Nedir?

Lisede çok oynardım,anılarım depreşti. :rolleyes:
  20. Specific

Gnar Şampiyon Önizleme

Jax metadan düştü,zaten oynadığım rol destek. :)
    2. Milli Midilli

Milli Midilli

İnş yaparlar *-*

3. Specific

Specific

Olsa da izlesek.

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Ya da okusak *-* Potterhead olarak yalnız değilmişim burada :')

21. Specific

Sarılmanın cezası olur mu?

''Sokakta eşini dövebilirsin ama sokakta sarılamazsın çünkü biz ahlaklı bi toplumuz (!)'' yeterli bence.
  22. Patik sezonunu açmış bulunuyorum. Brr.

23. Specific

Komşumuz Japonya Hisset! Dene! Japon Festivali

Gidecek arkadaşlara iyi eğlenceler.(göz yaşları)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.