Jump to content

Specific

Üyeler
  • İçerik sayısı

110
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne Specific kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Son Umut a giden var mı? Beklentileri karşılıyor mu?

1. Specific

Specific

Dublaj izlememe rağmen filmi beğendim.(Dublajı beğendim(k)).Gözlerim bir iki yerde doldu.Savaşa objektif yaklaşılmış,orası güzeldi.İzlenir bence.:)

2. (See 4 other replies to this status update)

2. !!DİKAT DİKAT BU DURUM TAM OLARAK OLMASDA SPO İÇEREBİLİR Avatarın son bölümü çok iyidede...abi o son ne lan öyle korra lesbienmi çıktı vay be olaya bak asami ile öpüştükleri bi gif görüp gülmüştümde şimdi o final sahnesi aklımı kurcaladı neyse ama finaldeki savaş ve aksiyon herşeye değdi ya...

1. Specific

Specific

Benim de aklımda aynı soru vardı.xd Romantik bir balayı havası gibi değil miydi?

2. (See 3 other replies to this status update)

3. Korra bitmiş. (göz yaşı smiley)

4. Korra bitmiş. (göz yaşı smiley)

1. Specific

Specific

& (gözü yaşlı) xd Korra ile Asami sevgili mi oldu ya? Bilen varsa aydınlatsın.:$

2. (See 3 other replies to this status update)

5. İnsanları anlamak zor.''Bana bu hareketi yapmandan hoşlanmıyorum.'' dediğim zaman sanki çok ağır bir şey söylüyormuşum gibi davranılması...Sorun ben de mi anlayamıyorum.

1. Specific

Specific

Pelin haklısın yalnızken belki tamam ama başka insanların yanında yapılmasına dayanamıyorum.jans09-Ben de insanları kırmayı sevmiyorum.Zaten uyarmam da kırıcı bir şekilde olmuyor ''lütfen şu olayı yapmayı bırak, hoşuma gitmiyor'' şeklinde oluyor.Şöyle bir olay da var eğer ki ben rahatsız olduğum olayı söyleyemezsem o kişiye karşı çok doluyorum.(tam bir mallık abidesiyim.)Bu da ilişkileri iyi etkilemiyor.Ha kindar birisi miyim? Hayır.Gelip bir özür dilemesi yeterli benim için.

2. (See 10 other replies to this status update)

6. İnsanları anlamak zor.''Bana bu hareketi yapmandan hoşlanmıyorum.'' dediğim zaman sanki çok ağır bir şey söylüyormuşum gibi davranılması...Sorun ben de mi anlayamıyorum.

1. Specific

Specific

Başka insanların yanında değişik hareketlere bürünme,saçma salak konuşma şekilleri.Samimi olabiliriz tamam da uyardığım halde devam etmesi canımı çok sıkıyor.Muhabbetimi kesiyorum.Çekemiyorum böyle insanları.

7. İnsanları anlamak zor.''Bana bu hareketi yapmandan hoşlanmıyorum.'' dediğim zaman sanki çok ağır bir şey söylüyormuşum gibi davranılması...Sorun ben de mi anlayamıyorum.

1. Specific

Specific

Keşke anlayacak beyinleri olsa,belki bir şeyler değişirdi.

8. Dracula:Başlangıç filmi kadar vasat bir film izlemedim.Filmin senaristi hangi kafayla yazmış merak ediyorum doğrusu.

1. Specific

Specific

Filmde en çok güldüğüm replik:''Fatih öldükten sonra hiç bir Avrupa ülkesinin başkenti fethedilemedi.'' (Fena güldürdü.)

2. (See 6 other replies to this status update)

9. Dracula:Başlangıç filmi kadar vasat bir film izlemedim.Filmin senaristi hangi kafayla yazmış merak ediyorum doğrusu.

1. Specific

Specific

Vasat kelimesi ''ortalamanın altında'' anlamında kullanılmakta günümüzde ki konunun bununla alakası ne?Yuki Kont Vlad dönemi için: http://tr.wikipedia.org/wiki/III._Vlad

10. Dracula:Başlangıç filmi kadar vasat bir film izlemedim.Filmin senaristi hangi kafayla yazmış merak ediyorum doğrusu.

1. Specific

Specific

Evet.Tarihi ele alıyorsan bari sadık kal arkadaş.Fatih karakteri ise tam anlamıyla vasattı.Sırf geyik yaptım film boyunca.

11. Tapmayın lan şu SAO-SNK_DxDye delireceğim ulan :@

1. Specific

Specific

+1.Aralarında SNK bir tık önde o da merak ettiriyor.SAO son 4 bölüme bakmadım bile,merak duygusu bile oluşmadı.İzlemiş olmak için izliyorum bu iki seriyi.

2. (See 24 other replies to this status update)

12. Günaydın..:) İnsan yaz günü nezle olur mu? Hapşırmaktan bir hal oldum..:/

13. Tenzin... Olamaz lütfen. :(

1. Specific

Specific

Ölmemiştir yahu.Arabesk yapıyorlar: 'Ben ölmeden kimse geçemez'diyerekten.xd

2. (See 5 other replies to this status update)

14. Evde dedemin kırkını okutcaz yani öğlenden sonra birkaç saat buralarda değilim..

15. Evde sushi yaptık hehoho. http://tinypic.com/r/xpod55/8

1. Specific

Specific

Tarifi:1 su bardağı pirinci nişastası akana kadar yıkayıp süzün,1.5 su bardağı su ile pirinçleri pişiriyoruz yağsız haşlama işlemi yapıyoruz.30dk demleniyor,4yemek kaşığı sirkenin içine 1 tatlı kaşığı şeker, 1 çay kaşığı tuz çözülecek.Pilav soğuduktan sonra hazırladığın karışımı pilavla yavaş şekilde karıştırın.Tarifi böyle sarma işlemi için youtubede videolu anlatımlar var oradan bakabilirsiniz.

16. Evde sushi yaptık hehoho. http://tinypic.com/r/xpod55/8

1. Specific

Specific

Malzeme olarak:Japon pirinci(olmadı osmancık pirinci kullanabilirsin biz öyle yaptık),pirinç sirkesi,nori,füme somon,surimi,avakado,susam,salatalık,tuz,şeker.Sarmak için:Bamboo matt lazım.

17. Tuvalet kağıdını wc de yerine takmaya uşenip ustune koyanlar *.*

1. Specific

Specific

Ben de o gruptayım.xd

18. siteye üye olarak girişleri açmışlar. yorum hala yapılmıyo ama üye olarak girebildim. buda bişeydir :D

1. Specific

Specific

Yorumlarda aynı kişilerin aynı şeyleri kopyala yapıştır yapması.^^

19. Another izlemeli mi,izlememeli mi? İkilemde kalmaca.

20. Benim için bayram hep hüzünlü bir zaman olmuştur ama bu bayram kendime söz verdim, anime izleyip kendime moral depolayacağım, annemi ve arkadaşlarımı güldüreceğim..:)

21. Herkese iyi bayramlar :) Para toplayamayan sadece ben değilimdir umarım T_T

1. Specific

Specific

Kolonya & çikolata sendromu.xd Aynı durumdayız.

2. (See 16 other replies to this status update)

22. Bayramın ilk günü doğum günü sorunsalı.zzz.

1. Specific

Specific

Yaz tatili olması zaten okuldaki arkadaşlarımla buluşamamı sağlıyor,bir de bayram tatili girince buradakilerle de görüşemedim.^^ Okul vakti doğum günü daha güzel geliyor bana,hep öyle gelmişti.

2. (See 7 other replies to this status update)

23. Bayramın ilk günü doğum günü sorunsalı.zzz.

1. Specific

Specific

Teşekkür ederim,sizin de.^^ Pek şanslı sayılmam aslında.

2. (See 7 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.