Jump to content

Hatake_Kakashi

Üyeler
  • İçerik sayısı

160
  • Son ziyareti

Hatake_Kakashi kullanıcısının paylaşımları

1. Hatake_Kakashi

Shingeki no Kyojin Filminin Oyuncuları

One Piece'nin filmi çekilse Zoro yada Sanji'yi kim oynar nasıl oynar çok merak etmişimdir hep, ama bitmemiş animenin (tahmini 10 yıl sonra :D ) filmini nasıl yapsınlar ki :D
  2. Zura ja nai, Katsura da! -_-

3. Hatake_Kakashi

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Gene Naruto Shippuden :D
  4. Hatake_Kakashi

2014 Sonbahar Dönemi Animeleri

nisekoi iyi olur valla yarım gibi bitti zaten :D watashi ga motenai no wa dou kangaete mo omaera ga warui! aminn :D onu da zaten ne siz sorun ne de ben söyliyim yazık ya kıza :D gokukoku no brynhildr bana göre saçma bitti kız tam hafızasını geri kazandı olaylar bitince bu sefer de komple sıfırlandı hafızası kimseyi hatırlamadı :D ova bile olsa en azından bunları az daha toparlarlar herhalde bekliyorum artık :D
  5. korsan oyunla ilgili yorumlar yapmazsanız sevinirim :3
  6. Hatake_Kakashi

Yeni Eleman :D

aynen dublaj ekibi kurmak şart ama bunun için iyi bir donanım ve eğitimli olmasa bile en azından yapmacık olmadan dublaj yapabilecek kişiler lazım :D :3
  7. Hatake_Kakashi

TÜRKAN!ME E-Dergi Ocak 2011

teşekkürler :3
  8. Hatake_Kakashi

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Hinata <3 Rikka <3
  9. Hatake_Kakashi

Uchiha Sasuke Serisi Geliyor

güzeldir kesin izlemek lazım :D
  10. Hatake_Kakashi

Çizimlerim™♦(Guncel)

çok iyi ya ellerine sağlık :D
  11. Hatake_Kakashi

En Çok Kullandığınız Siteler ?

Facebook, Twitter, Youtube, Google, Steam, Allcdkeys, Tremorgames, Instagram, Origin
  12. Hatake_Kakashi

Forum da Yeni Değilim Ama...

acımam valla o benim en kıymetlim ilk anime arkadaşım :D
  13. Hatake_Kakashi

koneko-chan ıma yavşamayalım lütlen lütfennnn ahahhah :D
  14. gecenin bu saatinde bu aç kardeşinize azıcık yemek animenin başından kalkamıyorumm :/

1. Smtkrsln

Smtkrsln

Buraya yazmaya fırsat bulmuşsan kalkabilyorsun demektir :/

2. Hatake_Kakashi

Hatake_Kakashi

animeyi de pc den izlediğim gibi bir gerçek var şu hayatta :D

3. Hatake_Kakashi

Hatake_Kakashi

Tahmin ediyim sen toksun (sadece tahmin yanlışta olabilir tabi) :D

15. Hatake_Kakashi

Ecchi FC [+18]

listeye beni de ekle :D
  16. Hatake_Kakashi

TÜRKAN!ME E-Dergi Ocak 2011

foruma yeni üye olduğumdan 1. dergiye daha yeni başlıcam eminim ki güzeldir elinize sağlık :D
  17. Tür: Dövüş Yapım: CyberConnect2 Dağıtım: Namco Bandai Sistem: İdeal Kutulu Fiyatı: - Dijital İndirme: Steam $29.99 USD Yaş Sınırı: 12 Bulunduğu Platformlar: PC, PS3, 360 Full Burst Storm 3 2013 yılının başlarında PS3 ve 360 için çıkmıştı. Bu konsolların yanı sıra PC'ye de gelen Full Burst versiyonu oyuna Itachi ve Sasuke'nin Kabuto'ya daldığı güzel bir bölüm, Kabuto'nun sage modunu, elden geçirilmiş sinematikler, 100 yeni görev ve 38 yeni kıyafet getiriyor. Konsol sahipleri 20 küsür lira karşılığında eski oyunlarını Full Burst'a geçirebiliyorlar. İPUCU - Full Burst'le gelen Kabuto'nun sage modu ve yeni bölüm 1.600.000 Ryo'ya ulaştığınızda açılıyor ve timeline'dan oynanabiliyor. Oyunu bitirdiğinizde diğer timeline görevlerini, challenge'ları, yan görevleri vs yaparak o rakama birkaç saatte ulaşabilirsiniz. - Çakra açıp ileri+zıplama ve geri+zıplama kombinasyonunu bol kullanın. Düşmana yaklaşmak ve uzaklaşmak için en iyi yoldur. - Dövüşleri mümkün olduğunca Ultimate Jutsu ile bitirmeye çalışın. - Substitution Justsu (Kawarimi) en stratejik kullanılması gereken öğe. Sonuncusunu kullanmamaya çalışın. Acil durumlar için... - Menzilli karakterleri ninjitsu ile dövmek çok zor. Amacınız yakınına girmek olmalı. Artılar - Eğlenceli dövüş sistemi - 80'in üzerinde karakter - Süper gaz sinematik dövüşler - Etkileyici hikâye anlatım - Hinata <3 Eksiler - Normal dövüşlerde daha fazla çeşitlilik olabilirdi - Dengesiz karakterler Narutocular kesin oynasın. Bende bir süredir oynuyorum cidden güzel bir oyun ve satın aldığıma da hiç pişman değilim. :D NOT: Animesinde baya bi ilerki bölümleri izlememiş olan arkadaşlar için aşırı derecede spoiler içerebilecek türde bir oyundur benden söylemesi. :D
  18. Hatake_Kakashi

Titan Savaşları Online Kaçırmayın!

aynen hayal kırıklığı olduu :/
  19. Hatake_Kakashi

hoş geldin mi desem ne desem saçma olcak şimdi ama neyse ya sen anladın işte :D
  20. Hatake_Kakashi

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

aile mücevherleri :D
  21. Hatake_Kakashi

Ahem. Selamlar.

hoş geldin diyelim :D bi ara senle oyun oynamayı isterim tanıdığım fazla kız gamer yok :3
  22. Hatake_Kakashi

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Kaçıncı bölümler olduğunu hatırlamıyorum ama One Piece Robin'in küçüklüğünü anlatan bölümler baya duygulandırdı :3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.