Jump to content

Hatake_Kakashi

Üyeler
  • İçerik sayısı

160
  • Son ziyareti

Hatake_Kakashi kullanıcısının paylaşımları

1. bu bayramki hasılatla rahat 3-4 tane cosplay hazırlarım :D

2. Hatake_Kakashi

yeni animeci

Ben de bir yeni olarak hoş geldin diyorum :D Umarım iyi anlaşırız :3
  3. adamlar yapıyo abi biz anca izliyoz :D
  4. Hatake_Kakashi

One Piece Bölüm İsimleri

güzel paylaşım :D
  5. Hatake_Kakashi

Yeni Eleman :D

ve istediğin gibi biraz (birazdan da fazla) detay verdim sevgili arkadaşım :D :D
  6. Hatake_Kakashi

hoş buldukk :3
  7. Hatake_Kakashi

Arigatoo :3
  8. Hatake_Kakashi

En Zeki Anime Karakterleri

Yoshida Haru - Tonari no Kaibutsu-kun Hatake Kakashi - Naruto Shikamaru - Naruto
  9. Sanji tabi ki :D Taekwondocu olduğum için özellekle isterdim hemde :D
  10. Hatake_Kakashi

Rikka mı :O Kesinlikle iyi anlaşırız :3
  11. Hatake_Kakashi

Yok keşke masabaşı iş olsa :D Akşama artık :D
  12. Hatake_Kakashi

Evet işteyim müdüre yakalanmadan en fazla bu kadar yazabildim de ondan :D Teşekkürler :D
  13. Hatake_Kakashi

Tamam ya kızma hemen sadece şaka :3 :D
  14. Hatake_Kakashi

Amin :D Hoş bulduk :D
  15. Hatake_Kakashi

Olsun bu da orjinal geldi bana :D
  16. Hatake_Kakashi

Teşekkürler pc ye geçtiğim zaman bakarım :D Forum kurallarını dün okumuştum gene de teşekkürler :D
  17. Kısaca kendimi tanıtmak gerekirse (hiçte kısa olmayacak :D ) Adım Taner, 19 yaşındayım, 2 buçuk senedir anime izliyorum :D Aslında ilk 6 yaşımda izlemeye başladım da diyebiliriz bir bakıma :D İlk izlediğim anime One Piece :D Nasıl başladığıma gelirsek, ben 6 yaşındayken (demin de söylemiştim (bundan banane derseniz şaşırmam :D )) star tv de yayınlanıyordu ve ben de 1 bölümünü bile kaçırmadan izliyordum sürekli, boyna, durmadaaannn :D Sonra 2 sene evvel falan neydi bu izlediğin çizgi filmin (cahillik paçalardan sızıyor tabi o zamanlar çizgi film nedir abi ya (hep star tv yüzünden)) adı falan neyse öğrendim adının One Piece olduğunu (6 yaşımda izlediğim animenin ismi aklımda kalmaması doğal yani bir bakıma :D ) ve izlemeye başladııımmmm derken dedim bunu Türkçesi vardır belki hala internette diye geçti aklımdan ama sadece birkaç bölümü varmış :D Açtım o olan herhangi bir bölümlerden birini ve o anda il dediğim şey star tv ben senin ta ........ yapacağın dublajı ...... dedim ve o gün bu gündür her pazar yeni bölüm bekleyecek kadar ilerledim ahahha :D Cidden animelere dublaj yapmayın yapılcaksa da GERÇEK ANİMECİ'lere yaptırın.. Lastik Lastik Mermiiii!! ----> Bu nedir abi :D Gomu Gomu no Pistooollll!!! ----> Asalete bak hele ahah :D Ya tamam kesinlikle ama kesinlikle kendi dilimizi kötülemiyorum yapmam da, ama animenin orjinalini bozmanın da bir manası yok yanii :D Orjinalini bozmadan yapsalar ya şu dublajları :D Kendi özelliklerimden bahsedersem ilerde iyi bir Tiyatro oyuncusu olacağım. (kesin eminim başarıcam :D ) Sporcuyum aynı zamanda Taekwondo ve Wing Chun ile uğraşıyorum çok profesyonelce olmasa da :D Ve sen olarak ta orta düzeyde bir Gamer'ım, orta düzeyde olmamın nedeni ise oyun oynamaya eskisi kadar çok vakit ayıramamış olmam:D E malum tabi izlenecek bir sürü anime var, provalar var, cosplay çalışmaları var, antrenmanlar var var var her şey varrr :D Daha da anlatırdım da sıkılırsınız belki diye kısa kesmeye karar verdim. :D BKZ: Bilgilerimi profilimden olduğu gibi kopyaladım o kadar üşengeçlik başka bir şeyler yazamadım :D
  18. Hatake_Kakashi

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

One Piece Naruto Sword Art Online Mirai Nikki Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai!
  19. Hatake_Kakashi

Uzun saçlı sakallı cosplay

Kara Sakal İster One Piece animesindeki gibi yap :D İster Assassin's Creed IV Black Flag oyunundaki gibi yap :D Ama yok o olmaz dersen aklıma başka bir karakter geldiğinde gene yazarım sana :D
  20. Hatake_Kakashi

Merhaba

hoş geldin ne zaman istersen konuşabiliriz :D Cerenimocuğumm seninle ayrıca konuşucazzz -_-
  21. Hatake_Kakashi

Counter Strike : Global Offensive

bi ara arkadaşlarımla çok oynuyordum ama çalıştığım için bırak CS:GOyu Steamı bile zor açıyorum yazık bana :/
  22. Hatake_Kakashi

İlk İzlediğiniz Anime?

bilmem konuşmak istedim herhalde ben de anlamadım :D imzaya gelince düzeltçem onu tabi internet ben ölmeden önce hızlanırsa :D
  23. Hatake_Kakashi

İlk İzlediğiniz Anime?

Türkçe= Lastik Lastik Mermmmiiiiiiiiiiiiiiiii!!! Japonca= Gomu Gomu no Pistoollllllll!!! Tamam kendi dilimizi tabiki de kötülemiyorum da biraz da orjinalini bozmadan dublaj yapsalar ölücekler sanki :D haksız mıyım? :D
  24. Hatake_Kakashi

Favori Anime Müzigin ?

One Piece opening-10 We Are One Piece opening-11 Share The World One Piece opening-17 Wake Up Bitek One Piece müzikleri hoşuma gidiyor nedense :D
  25. Hatake_Kakashi

İlk İzlediğiniz Anime?

İlk izlediğim anime One Piece :D Nasıl başladığıma gelirsek, ben 6 yaşındayken star tv de yayınlanıyordu ben de 1 bölümünü bile kaçırmıyordum, sonra dedim ben bunu izlemeye başlıyım ve izlemeye başlayınca dediğin ilk şey star tv ben senin ta .... yapacağın dublaja ... dedim ve o gün bu gündür her pazar yeni bölüm bekliyorum. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.