Jump to content

Sawakaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

72
  • Son ziyareti

Sawakaze kullanıcısının paylaşımları

1. Sawakaze

selam geri döndüm

Tekrar hoşgeldin ^^
  2. Sawakaze

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Tokyo Ghoul bitti :(
  3. Tokyo Ghoul 11. bölüm beni benden aldı ://

4. Ya hani yanağında çıkan şey :D

1. Park_BoRam

Park_BoRam

Deme şunu deme yaa :D:D Aklıma her geldiğinde gülmekten ölüyorum zaten.. :D Ya off :D Gerçi senin cümlen daha bi kibar olmuş.. Direkt; ''Foto çekilirken Gökçeden çıkan şey'' demişti, aslında hahaha :D:D Zey kızcak -.-

2. Sawakaze

Sawakaze

:D Birde benden çıksa içim yanmayacak :D

5. Sawakaze

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Kuchiki Byakuya. Süperdi bence yani. Seeeyuları falan arada değişmiş heralde ama yinede en iyileriydi. Bir de Onizuka Eiikichi. :D
  6. Sawakaze

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Sonu olmayan kabus diye bir şey yoktur./Hellsing Ultimate Daha önce içinde bir boşluk hissettin mi? O kadar boş ki hiç bir şey hissedemiyorsun.Kapkaranlık. Ben ondan korkuyorum. / Tonari no Kaibutsu-kun Etrafında kimse yoksa yalnız hissedemezsin./ Tonari no Kaibutsu-kun Bu avuçlarımın içinde hissettiğim şey ruh mu? / Bleach ...Olmaz. İnsanlar daima bir şeye hasret kalacaktır. / Kuroshitsuji Bu huzur denen felaket insanların istediği ölüm şekli./ Psycho-Pass Bu ne ? Tanrı'nın bütün ilmine sahip olduğunu düşünmene rağmen ölmekten korkuyor musun?/ Psycho-Pass Acı geçen zamanla birlikte kaybolur gider.Yine de, zamanın beni iyileştirmesini arzulamıyorum./ Kuroshitsuji.
  7. Sawakaze

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Ağlayacağım. O sahne geldi gözlerimin önüne. Çok bekledim çok.
  8. Sawakaze

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Claymore, Skip Beat, Hajime no ippo, Historys Strongest Dicipline Kenichi. Beklemekten ciğerimiz soldu. :D
  9. Sawakaze

Merhaba ben Mutlu.

Hoşgeldin Samet. Bende Gökçe :D sıkılırsan falan mesaj atabilirsin, bekleriz :D bende Akame ga kill ve Tokyo Ghoul 'u takip ediyorum. Zankyou no Terror izlemiyorsan ona da başla. O da baya iyi. Forumda iyi eğlenceler :D
  10. İkincci sezonda gelsin, bizimde gözümüz aydın olsun artık.
  11. Sawakaze

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Bleach da olsam Urahara'nın şeker dükkanında çalışırdım. Mayuri'nin asistanı olmak da değişik olurdu :D Skip Beat de Tsuruga Ren'in fanı olurdum :D Gintama da yorozuya tayfasından olmak süper olurdu. Boş gezenin boş kalfası. Psycho-Pass de Makishima ile çalışanlardan biri olmak güzel olurdu. ^_^
  12. Kuroshitsuji. Sebastian için izledim resmen.
  13. Yapmayın, etmeyin ya. Hadi yaptınız suçu mangalara atmayın :(
  14. Psycho-Paass. İlk sırada olması sevindirici :D
  15. Sawakaze

Claymore’un Sonu Yakın

Bu yoksa bir umut ışığı mı ? Gelsin artık yeni bir sezon, mükemmel bir final.
  16. 50 ilk öpücük müydü neydi. Ishuuken Friends e benziyor dediler, izledik.
  17. Canınız sıkılırsa ıki mesaj atın gençler :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sawakaze

Sawakaze

durum vahim :D

3. Uchıha sasuke

Uchıha sasuke

Olur anime öneri istersem mesaj atarım ariqato

4. Sawakaze

Sawakaze

Tabi atabilirsin :)

18. Sawakaze

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Claymore, Death Note, Psycho-Pass, Shingeki no Kiyojin. ne mükemmel kurgulardı be..
  19. Sawakaze

Merhaba

Merhaba saybır. ay em Gökçe. Sormak istediğin bir şey olrsa bana istediğin zaman mesaj atabilirsin :D(senin beni karşıladığın gbi karşılamak istedim. :D)
  20. Sawakaze

Kuroko no Basuke Sapığına Hapis

Bunlar yüzünden anime / manga falan yasaklanacak ya :D Gitgide artıyorlar :D
  21. Sawakaze

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Neliel tu oderschvank vardı bleach'ın taşlarından :D Birde Mayuri'nin bir asistanı vardı. Adını hatırlamıyorum. O da çok güzeldi.
  22. Sawakaze

Merhaba

Hoşgeldin :D Burda bulursun baya fan ya :D
  23. Death Note gibi kaliteli bir yapımdan mahrum kalırdık.
  24. Sawakaze

En Zeki Anime Karakterleri

Claymore : Miria Psycho-Pass : Makishima Death Note : L, Kira Zankyou no Terror : 5-9-12 Bleach : Aizen, Urahara
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.