Jump to content

Rumeysa Can

Üyeler
  • İçerik sayısı

128
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Rumeysa Can kullanıcısının paylaşımları

1. Rumeysa Can

( 24 / 24 ) Sword Art Online II

Ben o çevirmenlerden değilim bu arada :) Altyazıya hiçbir müdahalede bulunmadım şimdiye kadar. ^^ Benden izlemediğinizi de anlamış oldum şu anda :D Beğendikten sonra benden izlemeseniz de olur, önemli olan beğenmeniz ;)
  2. Rumeysa Can

( 14 / 12+ ) Ao Haru Ride

Ao Haru Ride 7.bölüm TAÇE altyazısını karaokeyle beraber buradan, karaokesiz istiyorsanız buradan indirebilirsiniz. İyi seyirler ^^
  3. Rumeysa Can

İyi seyirler Beratcım, en geç Çarşamba bekliyorum, ne yap ne et gel :D Sensiz olmaz buralar ;)
  4. Rumeysa Can

( 22 / 22 ) Shion no Ou

Kendi adıma rica ederim :) İlk 5 bölümü çeviren arkadaş veya arkadaşlara, sonuna kadar destekçim olan sevgili editörüm Eren Bayhan'a, yardımını esirgemeyen sayın Aziz Bey'e ve serinin sonuna benimle beraber ulaşan seyircilere çok teşekkür ederim. Nice serilerin sonunu getirmek ümidiyle... :)
  5. Rumeysa Can

SAO II 7.bölüm TAÇE altyazısını karaokeyle beraber buradan, karaokesiz istiyorsanız buradan indirebilirsiniz. İyi seyirler ^^
  6. Rumeysa Can

( 22 / 22 ) Shion no Ou

Aayyy teşekkür ederim ^^ Bak ben çabuk gaza gelirim, takipteyiz filan... :D Kendini zorlamaya meyilli bir yapım var zaten xD
  7. Rumeysa Can

( 22 / 22 ) Shion no Ou

Valla işte bunun cevabı belli değil :blink: Bir gazetede çalışma durumum var, cevap bekliyorum B) . Tempoma göre bir seri daha alacağım veya alamayacağım. Zaten profilimde ilan ederim yeni bir seri alırsam, forumda da duyurusu yapılır ;)
  8. Rumeysa Can

( 22 / 22 ) Shion no Ou

Hahahaha merak etme android benim kadar akıllı değil xD Hızlı da değil gerçi :D :D Hahah. Shion sağ salim bitti ya çok şükür, acayip mutluyum ^^
  9. Rumeysa Can

( 22 / 22 ) Shion no Ou

Shion no Ou final bölümü TAÇE altyazısını buradan indirebilirsiniz... Bir serinin daha sonuna geldik :) Benimle beraber sonuna kadar gelenlere çok teşekkür ederim. Sizi seviyorum ^^ İyi seyirler
  10. Rumeysa Can

( 22 / 22 ) Shion no Ou

Yaaaa :'( Güncelleme sürem de dolmuş tüüüh hof ya :'( Şu an final bölümünü çeviriyorum ama 30dk sonra SAO çıkacağı için uzayacaktır.
  11. Rumeysa Can

( 22 / 22 ) Shion no Ou

Shion no Ou 21. bölüm TAÇE altyazısını buradan indirebilirsiniz... İyi seyirler ^^
  12. Rumeysa Can

( 22 / 22 ) Shion no Ou

Shion no Ou 20. bölüm TAÇE altyazısını buradan indirebilirsiniz... İyi seyirler ^^
  13. Rumeysa Can

( 147 / 147 ) Toriko

Gel de katılma şimdi :D Gel de beğenme :D :D
  14. Rumeysa Can

( 147 / 147 ) Toriko

Hey ekibe ben de katıldım canlar :D Merak etmeyin son hız devam ediyoruz ;) KuramaUN candır, Eren-sama gavayidir ona göre :D
  15. Rumeysa Can

( 12 / 12 ) Wake Up, Girls!

Size yardımcı olan oldu mu? Ben yeni görüyorum yorumunuzu :(
  16. Rumeysa Can

( 14 / 12+ ) Ao Haru Ride

Ao Haru Ride 6. bölüm TAÇE altyazısını karaokeyle beraber buradan, karaokesiz istiyorsanız buradan indirebilirsiniz. İyi seyirler ^^
  17. Rumeysa Can

( 22 / 22 ) Shion no Ou

Shion no Ou 19. Bölüm TAÇE altyazısını buradan indirebilirsiniz. İyi seyirler ^^
  18. Rumeysa Can

Ben de bir süredir gecikiyor diye :'( dedin sandım. Teşekkür ederim :)
  19. Rumeysa Can

Ama öyle deme ağlarım :(
  20. Rumeysa Can

SAO II 6.bölüm TAÇE altyazısını karaokeyle birlikte buradan, karaokesiz istiyorsanız buradan indirebilirsiniz. Gecikme için özür dilerim. İyi seyirler ^^
  21. :wub: Ben çiziyim mi ki? Adam değilim ama... :D
  22. Valla mangada başrol olacak adamsın Alppu :D Gavayi :D
  23. Aynen ya buna ben de hasta oldum :D
  24. Akşam akşam beni benden aldınız ya :D Hay siz çok yaşayın e mi xD Alppu kawaii :D
  25. Rumeysa Can

:rolleyes: Ayy sevingeçli ^_^ Teşekkür ederim, uzun bir aradan sonra bunu duymak iyi geldi :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.