Jump to content

kemal895

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

kemal895 üyemizin başarıları

1. Bu aralar işlerimiz bayağı yoğundu ama websitede önemli gelişmeler var sabrettiğiniz için teşekkürler :)
  2. Haftaya Sizler İle Birlikte Sitenin Açılışı Şerefine Bir Canlı Yayın Yapmayı Düşünüyoruz. Büyük Ve Kapsamlı Olacak Ve Muhabbet Edeceğiz Bakalım Kaç Katılımcı Olacak :)
  3. kemal895

Ecchi FC [+18]

Bakma bana ben daha akşamdan kalmayım :D Akşama Birde Canlı Yayın Yapılacak Onu Hazırlıyorum.
  4. kemal895

Ecchi FC [+18]

Bu Aralar Fansublara Girmeye Meraklandım Al Benide Dostum ^^
  5. kemal895

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Listeye Benide Eklersen Sevinirim Dostum ^^
  6. kemal895

Black Bullet FC

Al Al Benide Al ^^
  7. kemal895

Ao no Exorcist [FC]

Benide Al Dostum :)
  8. Canlı Yayın Yapmayı Düşünüyorum ^^

9. Büyük Ihtimalle Bu Akşam Kendimizi Tanıtmak İçin Bir Canlı Yayın Olacak Lütfen Beklemede Kalın :) Onun Dışında Anime Yorumlayacak Ondan Bundan Muhabbet Edeceğiz Seveceğinize Eminim.
  10. Teşekkürler Bu İşe Bir Canlı Yayın İle Başlamayı Düşünüyoruz. Hem Siz Bizi Daha Rahat Tanırsınız :)
  11. Teşekkürler :) Canınız Sağolsun Yeterki Yorumlarınızı Yapın Bizde Değerlendirelim.
  12. Teşekkürler. Bir Sistem Geliştiriyoruz Ondan SOnra Açabiliriz.
  13. Teşekkür Ederiz Sizin Yorumlarınızı Dört Gözle Bekliyor Olacağız.
  14. Yorumun İçin Teşekkürler Yabancı Dilimiz Sağlam Olduğu İçin Bunun İçin Endişe Duymamaktayız Ihtiyaç Olduğu Zaman Buraya Alımlar Açabiliriz Biz Bu İşi Zevk İçin Yapıyoruz Zaten :) O Yüzden Kafanıza Takmanıza Gerek Yok Şu An Canlı Yayını Planlamaktayız Nasıl Yapalım Diye Yorumlarınız Önemli Bizim İçin.
  15. Yorumun İçin Teşekkürler Türkiyede Az Bulunur Diye Bu Projeye Atıldık Sıkın Dişinizi Yakında Sizlerleyiz :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.