Jump to content

kemal895

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 1. Bu aralar işlerimiz bayağı yoğundu ama websitede önemli gelişmeler var sabrettiğiniz için teşekkürler :)
 2. Haftaya Sizler İle Birlikte Sitenin Açılışı Şerefine Bir Canlı Yayın Yapmayı Düşünüyoruz. Büyük Ve Kapsamlı Olacak Ve Muhabbet Edeceğiz Bakalım Kaç Katılımcı Olacak :)
 3. Listeye Benide Eklersen Sevinirim Dostum ^^
 4. Canlı Yayın Yapmayı Düşünüyorum ^^

 5. Büyük Ihtimalle Bu Akşam Kendimizi Tanıtmak İçin Bir Canlı Yayın Olacak Lütfen Beklemede Kalın :) Onun Dışında Anime Yorumlayacak Ondan Bundan Muhabbet Edeceğiz Seveceğinize Eminim.
 6. Teşekkürler Bu İşe Bir Canlı Yayın İle Başlamayı Düşünüyoruz. Hem Siz Bizi Daha Rahat Tanırsınız :)
 7. Teşekkürler :) Canınız Sağolsun Yeterki Yorumlarınızı Yapın Bizde Değerlendirelim.
 8. Teşekkürler. Bir Sistem Geliştiriyoruz Ondan SOnra Açabiliriz.
 9. Teşekkür Ederiz Sizin Yorumlarınızı Dört Gözle Bekliyor Olacağız.
 10. Yorumun İçin Teşekkürler Yabancı Dilimiz Sağlam Olduğu İçin Bunun İçin Endişe Duymamaktayız Ihtiyaç Olduğu Zaman Buraya Alımlar Açabiliriz Biz Bu İşi Zevk İçin Yapıyoruz Zaten :) O Yüzden Kafanıza Takmanıza Gerek Yok Şu An Canlı Yayını Planlamaktayız Nasıl Yapalım Diye Yorumlarınız Önemli Bizim İçin.
 11. Yorumun İçin Teşekkürler Türkiyede Az Bulunur Diye Bu Projeye Atıldık Sıkın Dişinizi Yakında Sizlerleyiz :)
 12. Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Kendimi Tanıtayım Benim Adım Kemal Ve Her Burdaki İnsan Gibi Genel Bir Otakuyum Ne Bir Azı Nede Bir Fazlası Dün Arkadaşımla Konuşurken Anime Şarkısı Dinliyorduk Her zamanki Gibi Dediki Gel Anime Şarkısını Türkçe Anlamlarına Bakalım Bizde Baya Baya Çevirdik Şarkıyı Sonra Arkadaş Dediki Gel Bir Blog Tarzı Site Kuralım Hep Japonca Mırıldandığımız Şarkıların Anlamını Bilen Pek Bir Kişi Yoktur Dedi Bende Tamam Dedim Ve Otaku Dünyası Adlı Siteyi Açmaya Karar Verdik Fakat Sitemiz Şu An Bakımda Olduğu İçin[Kategorize Ve Görsellik İçin]Sizinle Siteyi Paylaşamayacağım Her Ya
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.