Jump to content

melly

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne melly kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ve bir güzel anime daha biter.......

1. melly

melly

İllaki,pek çoğunu izlemeye başladım zaten :)Düşündüm de 6-7 tane bitirmişim :))Ama olsun yine de 3. sezon lazım mutlaka :)

2. (See 5 other replies to this status update)

2. Ve bir güzel anime daha biter.......

3. Ve bir güzel anime daha biter.......

4. Bir daha güzel bulduğum ama makyajlı hiçbir kadına "Ohaa kıza bak çok güzeeeeelllll" demiyeceğim http://www.cnnturk.com/fotogaleri/magazin/makyaj-bir-kadini-ne-kadar-degistirebilir

1. melly

melly

Bazıları normal de gerçekten bazısı ,bazısı..oldukça kötü :/

2. (See 3 other replies to this status update)

5. Anime kriz dönemleri...

1. melly

melly

:D teşekkür ederim yavaş yavaş izlemeye başlarım ,teşekkür ettim önerin için ^^

2. (See 9 other replies to this status update)

6. Anime kriz dönemleri...

1. melly

melly

Hmm :/ Duydum fakat izlemedim,one piece en çok önerilen ,ama uzunmuş..İzlemeye üşendim :))Benim en uzun izlediğim anime sailor moon du :)))

7. Anime kriz dönemleri...

1. melly

melly

Birkaç öneri almıştım aslında,harici bir anime daha bitirdim,şimdi ben de ona bakıyordum :) ben daha çok büyülü ve savaş animelerini seviyorum tabii hariciler de olabilir.

8. Anime kriz dönemleri...

1. melly

melly

Manga okumayalı çok uzun zaman oldu,ee biraz sıkılgan biriyim okuma konusunda bu nedenle izlemeyi tercih ediyorum:)

9. Bazı insanlar sıradan hayat yaşayamadıkları için mutluluğu daima uzakta sanırlar ve aramazlar.

1. melly

melly

Konu uzar tabii ,ama anketler mantıklı cevaplar verildiği sürece toplumun düşünceleri açısından büyük önem taşır :)) ne de güzel konu atladık :D

2. (See 10 other replies to this status update)

10. Bazı insanlar sıradan hayat yaşayamadıkları için mutluluğu daima uzakta sanırlar ve aramazlar.

11. Bazı insanlar sıradan hayat yaşayamadıkları için mutluluğu daima uzakta sanırlar ve aramazlar.

1. melly

melly

Ben de ne yazacağımı düşünürken ,'acaba' ve 'o da olabilir'lerle kaldığımdan ,pek farkım yok :))

12. Bazı insanlar sıradan hayat yaşayamadıkları için mutluluğu daima uzakta sanırlar ve aramazlar.

1. melly

melly

Aklım karıştırdı bu konu ,yazdığımdan şüphe ettim :D :)))

13. Bazı insanlar sıradan hayat yaşayamadıkları için mutluluğu daima uzakta sanırlar ve aramazlar.

1. melly

melly

Tutamamakla tutmamak ayrı,neden tutamasınlar. :) A ama en bilinçli anda gelirse tutabilirler,bilinçsiz anda gelen mutluluğun ne ismi ne de cismi bellidir,tutmazlar..Yani sanırım öyledir :)

Ama neticede,uzak görünüyor ..Bazılarımız için sanırım.

14. Kesinlikle güzel forum,adminler de iyi çalışıyor belli ki.Tebrik ederim.Öyle sadece animelerle ilgilenmek gibi yüzeysel değilmiş.Çok renkli.. :)

1. melly

melly

Her neyse amacım tartışma konusu yaratmak değildi..Ufak bir görüş bildirdim sadece,daha evvel ben de yöneticilik yaptığımdan,yapılan işi beğendim o kadar.Farklı bir amacım yok.Hayırlı geceler arkadaşlar.

2. (See 11 other replies to this status update)

15. Kesinlikle güzel forum,adminler de iyi çalışıyor belli ki.Tebrik ederim.Öyle sadece animelerle ilgilenmek gibi yüzeysel değilmiş.Çok renkli.. :)

1. melly

melly

Pingu adlı arkadaş seni tanımayan biri olarak,inceden bahsetmen sence de biraz değişik değil mi.

Eon- olması gerektiği gibi bence her ne kadar basit görünse de bu da bir sorumluluk,kural varsa uyulması gerekir.Uymayan zaten kendi tercihini yapmıştır. :)

16. Kesinlikle güzel forum,adminler de iyi çalışıyor belli ki.Tebrik ederim.Öyle sadece animelerle ilgilenmek gibi yüzeysel değilmiş.Çok renkli.. :)

1. melly

melly

Hahah ,gülüp geçmek ilginç. Anlam veremedim zaten..

17. Kesinlikle güzel forum,adminler de iyi çalışıyor belli ki.Tebrik ederim.Öyle sadece animelerle ilgilenmek gibi yüzeysel değilmiş.Çok renkli.. :)

18. Kesinlikle güzel forum,adminler de iyi çalışıyor belli ki.Tebrik ederim.Öyle sadece animelerle ilgilenmek gibi yüzeysel değilmiş.Çok renkli.. :)

1. melly

melly

Görüşümü bildirdim sadece:) ayrıca neden olmasın,o kadar emek varsa ;)

19. Kesinlikle güzel forum,adminler de iyi çalışıyor belli ki.Tebrik ederim.Öyle sadece animelerle ilgilenmek gibi yüzeysel değilmiş.Çok renkli.. :)

1. melly

melly

Ve diğer forum ekiplerini de unutmamalı ^_^

20. Güzel bir anime önerebilir misiniz?

1. melly

melly

Teşekkür ederim son çıkan dedikleriniz bölümleri tamamlanmış olanlar mı.Ben biraz sabırsızım da tamamlanmış olanları izlemeyi tercih ediyorum..

21. Güzel bir anime önerebilir misiniz?

1. melly

melly

Teşekkür ederim ,bir bakayım konusuna.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.