Jump to content

Kekojin

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

Kekojin hakkında

• Doğum günü 08/17/1998

Profil Bilgileri

Kekojin üyemizin başarıları

1. Arkadaşlar internette Shingeki no Kiyojin filmiyle ilgili haberlere bakarken rastladım bu ne ayak acaba :D :D --
  2. Kekojin

Merhaba ^^

Hoşgeldin aramıza ^_^
  3. SnK dan Levi ne kadar sinir olsam da saygım sonsuz :D
  4. Kekojin

Merhaba Herkese...

Oncelikle hosgelodin :) . Anime olarak tabikide Shingeki no Kiyojini en basta oneririm.Hmm sonra Mirai Nikki, Cowboy Bebop, Naruto, Vampire Knight, Beelzebub, Kuroko no Basket , Strike the Blood , Sword Art Online, Death Note klasik animeler ama sana onerebilecegim favori animelerimdir. :)
  5. Kekojin

Shingeki no Kyojin 2. Sezona Yeşıl Işık

Elim ayağım titredi resmen. Sevinçten 2 tur attım evde geldim. Oh bee!!!
  6. Kekojin

En Sevdiğiniz Üçleme ?

üçleme ya da ''film serisi'' dedim hani üçleme olmak zorunda değil bi seri olsa yeter :D
  7. Hocam naptın ya :D merak kediyi öldürürmüş harbiden :D
  8. Arkadaşlar en sevdiğiniz üçleme ya da film serisi hangisi? Sizinde yorumlarınız alalım :D Mesela benim favorim ayda 1 kere de olsa bitirmeden duramadığım Lord of the Rings serisi :D
  9. Kekojin

Merhabalaar :)

Hoşbulduk arkadaşlar :)
  10. Kekojin

Anime karakterlerinin neyiniz olmasını isterdiniz?

SnK dan Mikasa ablam olsun beni hep korusun :D One Pieceden adam gibi adam Sanji de abim olsun :DD
  11. Kekojin

En Beğendiğiniz Cosplay!!

tabikide misty abimiiz :/
  12. Bigün arkadaşla arkabahçe çizgi roman dükkanına gidiyoduk SnK kitapları alıcaktım yolda yürürken şurdaki kekoya bak dedim arkadaşta ''Şurdaki no Kekojin'' diye elitist bir şaka yaptı ordan gelir yani :D
  13. Shingeki no Kiyojinde olaydık iyiydi devler felan survey corps taki kızlar eklesin felan :(
  14. Kekojin

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Sasukeden nefret ederim. Böyle havalı havalı durup bişey zannediyo ya kendini ağzına rasengan vurasım geliyo
  15. Kekojin

Selamlar

Hoşgeldiin :) Bene manga okumaya yeni başladım. Hayalim devasa bir cilt koleksiyonu yapmak :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.