Jump to content

raichu10

Üyeler
  • İçerik sayısı

32
  • Son ziyareti

2 Takipçi

Son profil ziyaretçileri

469 profil görütülenme

raichu10 üyemizin başarıları

1. raichu10

Vocaloid Türkiye

Bu konuyu açalı tam 9 ay oldu :) O zamandan beri 82 video-çeviri sayısına ulaştım. İstikrarlı bir şekilde yoluma devam ediyorum. Beni destekleyen arkadaşlara teşekkürler.
  2. raichu10

Top 10 Anime Opening

Death note, snk , fmab ve pokemona katılıyorum. Diğerlerine kesinlikle katılmıyorum. Çok daha iyi openingler var bence. Bence en iyisi yui-again'dir. Daha sonra pokemon gelir. Az mı dinledik küçükken Gotta Catch'em all! :D
  3. raichu10

Ekim 2014 Animeleri Tanıtımı

7-8 tane anime hoşuma gitti. Hayırlısı bakalım. Umarız iyi işler çıkarırlar.
  4. raichu10

Vocaloid Türkiye

Teşekkürler , videolar için kanalı ve facebook sayfasını takip edin . Bu konuda çok aktif olmuyorum .
  5. raichu10

Vocaloid Türkiye

Çoktan çevirdim kanalda bulabilirsin :)
  6. Fate stay night ne iş ? Zaten çıkmıştı bu seri 2. sezon falan mı ?
  7. raichu10

Vocaloid Türkiye

Yeni çeviri geldi . Gumi - Difficult Love . Buradan ulaşabilirsiniz : Tıkla
  8. raichu10

Vocaloid Türkiye

Konuyu bayadır güncellemiyorum :) Twilightten beri sürüsüyle video çevrildi kanalda şu anda . En son çevirdiğim ise Miku'nun doğum günü şarkısıdır buyrun :
  9. L en uyuz olduğum karakterdir . Başka yok sanırım .
  10. raichu10

Meast - Acemice Manga Çalışmaları

Sadece karakter yetmez ama mekan çizimlerinide görmek isteriz .
  11. Sansürsüz izlediğimize şükrettim :D Manga kan vahşetten geçilmiyor ve çok iyi yansıtmışlar sansürsüz . Gayet iyi . Kısaca televizyon zararlıdır izlemeyin :D
  12. raichu10

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Claymore'de Teresa'nın başının uçurulması . Şok olmuştum . Bir karakterin bu kadar az görünüp bu kadar çok etki bıraktığı başka anime bilmiyorum şahsen . Diğeri ; FMAB' da bir kız vardı böyle canavar gibi bir şey olmuştu tam hatırlamıyorum baya oldu izleyeli ama onda baya etkilenmiştim . Sürekli gözümün önüne falan geliyordu . Yazık la hatırlayıncada üzüldüm bak :(
  13. raichu10

AceleManga Çeviri ve Okuma

Claymore çevirmenizi isterim açıkcası zaten çok fazla bölüm yok güncele 5-6 bölüm falan . Çevirmenizi diliyorum açıkcası.
  14. raichu10

Vocaloid Türkiye

Twilight Night Eklenmiştir . İzlemek için Tıklayın.
  15. raichu10

Vocaloid Türkiye

Twilight Night altyazısı hazırlandı video yükleniyor !
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.