Jump to content

agudow55

Üyeler
  • İçerik sayısı

24
  • Son ziyareti

agudow55 kullanıcısının paylaşımları

1. agudow55

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet izledim Alttaki Kesin Pokemon izlemiştir :D
  2. agudow55

Masamune-kun no Revenge Animeye Uyarlanıyor

bir tarih verilmiş mi konusu ilgi çekici
  3. şoyle soyleyebılırım hangi bolum hatırlamıyorum ama bir bolumde genetıgıyle oynamıs degiştirilmıs gibisinden bı laf gectı sonrada 17 mi 18. bolummuydu hatırlamıyorum catıdan odadakılerı oldurdugu zaman kı bolum var onu ızle orda az cok kafana yatar sanırsam miyuki bunu bılıyor teyzesi ile konusmalarından anladıgım kadarı ıle mangası fln varsa okumadı ızlemeyı tercıh ederım kısaca soyle ozetleyelım miyukı tatsuyanın basına gelenlerı bılıyor onu korumak ıcın oldugunuda bunun ıcın sevgısı aşka donusuyor dıyelım ama 17 yada 18. bolumdu sanırsam bak orda catıydayken kadın bıseyler mırıldanıyor bıde anımenın ıcınde ara ara sezdirmeden buna deginiyor şahsi gorusumle buna baglıyorum ben
  4. Animenın ılk cıktıgı zaman kapak resmı benı bıraz ılgısizleştırsede ızledıgımde sevdıgım guclu karakter alt yapılı 2 anıme artık ezık ve agırdan power alan karakter veya asırı salak ve anlayıssız karaterler bellı bır yerden sonra sıkıyor gercekten acıklamada dedıgı gıbi zayıf ve ezik baş karakterlere tepki gerçekten cuk dıye oturmus bır laf 2. sezonunu ıple cekıyordum suan dahada bi heycanlıyım gercekten serinin sonlanmasını degil hıkaye türetilerek devam etmesını ısterim izlemeyenlerde şiddetle tavsıye ederım
  5. agudow55

Sousei no Onmyouji Anime Adaptasyonu Duyuruldu!

Kapaktaki kızı bir An Miyuki ye benzettim :D
  6. Çok İyi Bir Anime BU Türleri Severim Güzel Başlangıc Oldu Devam Edıyor Bu Sezon Guzel Başlayıpta Kotu Gidecege Benzeyen Animeler Var İnş. Onlar Gibi Olmaz
  7. agudow55

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Sakamaki Izayoi & Shiba Tatsuya & Alucard
  8. agudow55

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

Shiba Tatsuyanın Silah ve Kostumu & Sakamaki İzayoi nin kulaklıgı & King of bandit jing deki Kir Royale yi isterdım :D
  9. valla acıkcası Hikigaya sekreter olarak oturmus ama 1. sıraya geçmelıydı :D favorim :D
  10. bende onu beklıyorum gelsede ızlesek spor anımelerı cok sarıyor :D
  11. agudow55

Türk Anime TV Zello'da!

Uygulama guzel ama pek sarmıyor ama dusunce cok guzel bırlıkte anime sohbeti yapmak adına paylasımlar anime onerılerı bunu dusunmenız cok ıyı ama bana gore bir teamspeak sunucusu acılsa daha mantıklı olurdu dıye dusunuyorum hem bılgısayarda hem telefonda kullanılabılecek guzel bır program
  12. agudow55

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

SAO da olsam lwlımı kasar itemımı yapar gol kıyısı manzaralı bı ev alır keyfıme bakardım en güzel senaryo bu olurdu heralde ^^
  13. agudow55

Azir, Kumların İmparatoru

Tasarım ve Skıller guzel anlatıldıgına gore genel olarak mid-Supp Tarzı oynanacak ama mıdde cok dusmanı var el cabukluguna gore Solo Topta Oynanabılır ama Skıllerı genel olarak Dusmanı Puskurtme uzerıne oldugunu goruyorum kendı acımdan en ıyı main Sup olarak oynanırsa adclerı cok zorlar dıye dusnuyorum
  14. Bana gore önce ızlemek ıstedıgı konu tarzına baglı olarak hikaye de hesap içine katarsan hem kafa yapısı hem hıkayesı hemde konusuna göre kendı kafa yapısına gore yanı bı anıme secmen daha mantıklı olur dıye dusunuyorum :)
  15. agudow55

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Mahouka Koukou No Rettousei animesinde 6. bölüm burası cok hosuma gitmişti .) Shiba Tatsuya: Benim Yaşadıgım Bölge Teröristler Tarafından Hedef Seçildi, Eger Biri Benim ve Miyuki'nin Sakin Yaşamını Bozmaya Kalkarsa, Hepsinin Kökünü Kuruturum, Bu Benim İçin En Büyük Öncelik...
  16. agudow55

( 28 / 24+ ) Akatsuki no Yona

Hayırlı olsun konu benimde ilgimi çektı en yakın zamanda beklıyoruz kolay gelsın teşekkurler ^^
  17. agudow55

Favori Anime Müzigin ?

benim en çok sevdıgım Star Driver Kagayaki no Takuto-Monochrome (Haruka Tomatsu) tavsıye ederım
  18. agudow55

( 24 / 24 ) Sword Art Online II

alt yazıda mudahale degıl cn ekleyıp biraz gırgıra vuranlar var onu anlatmak ıstedım :D tabikide alt yazıda oynama olmaz :)
  19. agudow55

Haklısın anımeyı uzatıp biraz daha neselı yapsalar iyi olurdu ama suan anımeyı daha uzun yapıp sıkıcı yapmayı planlıyolar heralde bu birazda 2. sezonların genelınde olan birsey cogu anımenın 1. sezonu harika ama 2. sezon vasat cıkıyor bazılarınında 2. sezonu gelmıyor cok karmaşık :D arada cevırmenlerın ekledıgı ufak eklentıler zaten kırıp gecırıyor sayenızde anımeler dahada şenlenıyor ^^
  20. bende pencere içi resimler gozukmuyor tam sıkıntı :) sadece baslattakı var :S
  21. agudow55

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

1- Shiba Tatsuya (Mahouka Koukou No Rettousei) 2- Kurosaki lchigo (bleach) 3- Monkey D. Luffy (One Piece) 4- Rygart (Break Blade) 5- Hyoudou Issei (High School) 6- Tsunashi Takuto (Star Driver Kagayaki no Takuto) 7- Hiraga Saito (Zero No Tsukaima) 8- Natsu Dragneel (Fairy Tail) 9- Akatsuki Kojou (Strike The Blood) 10-Shiroe (Log Harizon) Favorim Shiba Tatsuya ^^ az bolumu kaldı bıtmesıne ama yapcak bısey yok ^^
  22. agudow55

Log Horizon 2. Sezon Başlangıç Tarihi

Bu iyi oldu kapanısı kotu olmustu zaten Gözlüklü cani geri donsunde biraz gülelim :D
  23. agudow55

çeviri ekıbıne teşekkurler bolumler tam zamanında gelıyor ama anime agırdan alıyor bayag uzatacaklar ama sıkmaya basladı daha bastan ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.