Jump to content

Strix.

Kayıtlı Üye
  • Content Count

3,222
  • Last visited

• Days Won

12

Everything posted by Strix.

1. Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz gibi uzun süredir ortalıkta Görünmüyorum sebebi ise aşikar...

Üniversite hayali ile Hem anime izlemeyi azalttım hemde derslerime odaklanmaya başladım inanır'mısınız Facebook bile kullanmıyorum kaç aydır. bu gece fark ettim ki uzun süredir giriş yapmadım foruma Siz değerli forum arkadaşlarıyla Sohbet etmeyi ve farklı konularda tartışmayı ne kadar çok özlesem de Bu sene gerçekleşecek YKS sınavı ( üniversite Sınavı ) Benim için çok önemli.... artık sınavdan sonrada girer miyim pek emin değilim ama Ne olursa olsun sizleri çok özleyeceğim aşikar. Kendinize iyi bakın Yeniden görüşmek dileği ile Hoşça kalın...

:boohoo-crazy-rabbit-emoticon::bye-crazy-rabbit-emoticon:

1. LeornKayn

LeornKayn

Adamsın başarılı olacaksın akacaksın zora girersen bankaini aç Strix.-kun:super-onion-head-emoticon:

2. Ladybug

Ladybug

Pişt tel numaranı versene konuşuruz;)

2. Bi giriyim dedim Kolay gelsin diyip başarılar dilicektim. Bir baktım Bayan Üyelerimiz doldurmuş. Bu Animede ne var Diye düşünür oldum bi an? :D
  3. @Mücahidem Şehide-i Cahide Doğum günün Kutlu olsun. Barış admin kutluyorsa önemli birisin ha
  4. Hayır Altda ki Eromanga-sensei ?
  5. Malesef. Altda ki Charlotte izlemiştir?
  6. orijinal Windows 10 aldım .s

1. Show previous comments  8 more
    2. Strix.

Strix.

güncelledim office reklamı gelmiyor ufak bir ayar dan sonra ;)

3. Kikuchi

Kikuchi

Hııı elbet benim dediğime geleceksin:smoking1-onion-head-emoticon:

4. Strix.
  7. Bizde Aynı durumdayız, ama Adminler ne derse o. Bunu uygun görmüşler böyle devam edeceğiz.
  8. Bu adam kayboldu gitti bilen gören var mı? :D

9. O kadar çok anime bitirdim ki izlenecek anime kalmadı acıdım kendime

1. Black Angel

Black Angel

Zamanında o sıkıntıyı bende çektim izleyecek 1 tane anime bulamıyordum bende film izleyerek yeni animeler çıksın diye bekledim :)

2. Strix.

Strix.

Acınacak haldeyiz yahu

3. Black Angel
  10. Karakterin ismi Oreki :) Hyouka animesinden. A: 9 i: 10
  11. Doğum günümü kutlayan arkadaşlara Teşekkürler :)

12. 18 Oldum ben diyorum bazen Keşke Keşke diye ama yapacak bir şey yok işte hayat. Teşekkürler @Hoshirama :) Teşekkürler. :) @Barış D. Baryshx Admin sizede teşekkürler efem
  13. Teşekkürler arkadaşlar İyi ki varsınız. :) Sağ Ol Pelin ''Abla'' SJWDAJSD :) Sana da hayatta başarılar :)
  14. Teşekkürler @Turuncu . Aynen Pelin Bende artık okuyorum ne yapiyim Lise 3, sınavlar zor, bir yandan üniversiteye hazırlık. Hayat zor ve daha da zorlaşıcak. Diğer arkadaşların @Uniquevables ve @Black Angel 'in de doğum gününü kutlarım. Aynı günde doğmuş olmamız ne büyük tesadüf. :) Bu günden itibaren 18 oldum en iyisi gidip ehliyet kursuna yazıliyim :D
  15. Eski üyelerden kim kaldı be :) sene olacak 2017 kimseler görünmüyo

16. Bu gün öğretmenler günüymüş yeni öğreniyorum :D

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.