Jump to content

Strix.

Üyeler
  • İçerik sayısı

3228
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

Strix. kullanıcısının paylaşımları

1. Merhabalar herhangi bir kural ihlali yaptığımı düşünmüyorum. Uzun süredir yorum yapıyor hatta hiç bir küfür, spoiler veya cinsellik paylaşmadığımdan eminim. Ancak Disqus üzerinden ban yemişim, sebebini öğrenebilir miyim?
  2. Strix.

No Game No Life FC

Üniversite den dolayı fazla ilgilenemedim bir ara düzenleyeceğim bu eski garajı
  3. Üniversitemin vizelerine, finallerine çalışıp dururken anime falan izleyemiyorum. Yazık değil mi bana?
  4. Oldukça eski bir konu bende Forum'da uzun süredir yokum ama bir ara yenilemeye çalışırım
  5. Strix.

6 yıllık üyeliğim

Benim Profilim bayadır böyle :) Hoş buldum teşekkürler. Umarım öyle olur şu sıralar izlemeye değer bir şey yok gibi :/ teşekkürler. Sağ olun memnun oldum yeni üyeleri görmek güzel. :) Heyt be! maziler :') Hoş bulduk sağ ol
  6. Strix.

6 yıllık üyeliğim

Ekonometri bölümünü okuyorum, ben lisede elektrik elektronik endüstriyel bakım onarım dan mezun olmuştum. Mekana da uğrarım, hoş buldum, teşekkürler. :) Tabii ki hoş bulduk :)
  7. Herkese merhabalar arkadaşlar, aranızda beni tanıyan forum arkadaşlarım ve adminlerim vardır mutlaka uzun bir süredir yoktum ortada tabi. :) Üniversite sınavına hazırlanacağım diye bir bıraktım forumları bir daha giremez oldum. Şuan üniversite öğrencisiyim elbet ve maalesef fazla vakit bulamıyorum forumlarda takılmak veya anime izlemek için. bide şu sıralar Kore dizilerine sarınca anime iyice aradan çıktı... en son ne izlemiştim? Demon Slayer ve BHA izlemiştim sanırım. O zamandan beri üniversite dersleri bu yıl tekrar başladığından beri doğru düzgün izleyemez oldum. :) Bir gireyim hal hatır sorayım dedim, fazla aktif olamayacak olsam da haftada birkaç kez turlarım yine bu forumu. :) Diskord adresimiz nedir bu arada? Ben baya uzak kaldım DC adresim falan değişti tabi. :)
  8. Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz gibi uzun süredir ortalıkta Görünmüyorum sebebi ise aşikar...

Üniversite hayali ile Hem anime izlemeyi azalttım hemde derslerime odaklanmaya başladım inanır'mısınız Facebook bile kullanmıyorum kaç aydır. bu gece fark ettim ki uzun süredir giriş yapmadım foruma Siz değerli forum arkadaşlarıyla Sohbet etmeyi ve farklı konularda tartışmayı ne kadar çok özlesem de Bu sene gerçekleşecek YKS sınavı ( üniversite Sınavı ) Benim için çok önemli.... artık sınavdan sonrada girer miyim pek emin değilim ama Ne olursa olsun sizleri çok özleyeceğim aşikar. Kendinize iyi bakın Yeniden görüşmek dileği ile Hoşça kalın...

:boohoo-crazy-rabbit-emoticon::bye-crazy-rabbit-emoticon:

1. LeornKayn

LeornKayn

Adamsın başarılı olacaksın akacaksın zora girersen bankaini aç Strix.-kun:super-onion-head-emoticon:

2. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Pişt tel numaranı versene konuşuruz;)

9. Strix.

( 12 / 12 ) Dive!!

Bi giriyim dedim Kolay gelsin diyip başarılar dilicektim. Bir baktım Bayan Üyelerimiz doldurmuş. Bu Animede ne var Diye düşünür oldum bi an? :D
  10. @Mücahidem Şehide-i Cahide Doğum günün Kutlu olsun. Barış admin kutluyorsa önemli birisin ha
  11. Strix.

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır Altda ki Eromanga-sensei ?
  12. Strix.

Bu Animeyi İzledin mi?

Malesef. Altda ki Charlotte izlemiştir?
  13. orijinal Windows 10 aldım .s

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Strix.

Strix.

güncelledim office reklamı gelmiyor ufak bir ayar dan sonra ;)

3. Kikuchi

Kikuchi

Hııı elbet benim dediğime geleceksin:smoking1-onion-head-emoticon:

4. Strix.
  14. Strix.

İmza Boyutları

Bizde Aynı durumdayız, ama Adminler ne derse o. Bunu uygun görmüşler böyle devam edeceğiz.
  15. Bu adam kayboldu gitti bilen gören var mı? :D

16. Strix.

Selam

Hoş geldiniz
  17. O kadar çok anime bitirdim ki izlenecek anime kalmadı acıdım kendime

1. Black Angel

Black Angel

Zamanında o sıkıntıyı bende çektim izleyecek 1 tane anime bulamıyordum bende film izleyerek yeni animeler çıksın diye bekledim :)

2. Strix.

Strix.

Acınacak haldeyiz yahu

3. Black Angel

Black Angel

:no-no-crazy-rabbit-emoticon:

18. Karakterin ismi Oreki :) Hyouka animesinden. A: 9 i: 10
  19. Doğum günümü kutlayan arkadaşlara Teşekkürler :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.