Jump to content

Strix.

Üyeler
  • İçerik sayısı

3228
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

Strix. kullanıcısının paylaşımları

1. Naruto benim knk ya :lol:
  2. Strix.

Working!! 3. Sezon Duyuruldu

Çok severek ve beyenerek izlediğim 2 sezondan sorna bide 3. geliyo Yüpii :lol: :lol: Haber için Teşşekürler Çok mutlu oldum bu habere. Bu Arada animeyi izlemeyen arkadaşlar Hemen izlesinler Çok komik Ve güzel bir seri :D
  3. Strix.

Isshuukan Friends'in Finali Duyuruldu

Animesinin Sonu birşeye benzememişti Yine döndüler aynı yere bali sevgili olaydılar iyidi yani bea <_<
  4. Çok Güzel bir anime'ye benziyor kesin Tarih bellimi ne zaman çevrilmiş Halde Gelir :)
  5. Harikasın tebrikler... :lol:
  6. Strix.

おい! ( Selam! )

Evet öyle mesela Türkiyeye Küfürlü Bir site Varsa Hack Onun gibi Neyse Konu altında sohpete kaçmayalım. :lol:
  7. Strix.

おい! ( Selam! )

Hoş bulduk. :lol: O ne Low :mellow:
  8. Komik bir şeyler var birşeyler spoiler'de B)
  9. Strix.

Anime karakterlerinin neyiniz olmasını isterdiniz?

Naruto abim Sakura da kız kardeşim olsun :lol:
  10. Hiç bakmamam Gereken bir animeyle Karşılaştım amma Neyseki sitede Yok *-*

11. Strix.

Kamisama Hajimemashita 2. Sezon Duyuruldu

vay canına çok güzel bir animeydi bu 2. sezon süper olur Ne zaman cıkıcakmış peki ?
  12. Strix.

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

SoreDemo sekai wa utsukussii Serisini bitirdm gayet güzeldi :)
  13. Strix.

おい! ( Selam! )

Benim eskiden yazdığım yazıyı niye yazıyorsun kardeşim. T_T Hayır derdin ne : :mellow: :lol: Edit : Yinede Hoşbulduk hadi :D
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Strix.

Strix.

ss imzadaki yeşil yazılardan üst yazı kendisinin altlaki büyük ihtimal adminlerimizden ezgi ablanin :d

3. MastaAssu

MastaAssu

Tamam kardeşimde bu komik olayı "Bunuda Gördük !" diyerek bizimle paylaşman biraz garip..

4. Strix.

Strix.

:S boş ver ya kendi dünyam :D

14. Strix.

おい! ( Selam! )

15 ablacım 11 ocak 1999 :D Hoş bulduk teşekürler Haklısın daha düzgün yazsam iyidi :lol: Hoş bulduk sağolun Yapacak birşey yok oda ben gibi ileti kasıp Troollük yapti :lol:
  15. Strix.

おい! ( Selam! )

Hoş bulduk Bu arada armızda yeni arkadaşlar var onları görmekte Hoş oluyor :lol:
  16. Strix.

Yeni Konu Başlatmadan Önce Okuyun!

Ezgi abla İyi yapmışsın :D Merak etme Sıkıcı değil uyulması zor geliyor Herkeze -_- Ben bile 1 Kere Ban Yedim Trol'lükten Buradan Tüm adminlere selamlar :ph34r:
  17. Strix.

おい! ( Selam! )

Denerim :D bu arada 15 yaşındayım 11 Ocak 1999 :D Hayır *-* Deilim yaw :S Teşşekürler Hoş bulduk Hoş bulduk ve evet :) Bende :) Tekrar Hoş bulduk Yeniden gelmek güzel :) Ve tabiki dikatli olucam :ph34r: Hoş bulmuşak :D Saol Hoş bulduk Hoş bulduk Hoş bulduk kardeşim Hoş bulduk teşşekürler. :) Hoş bulduk :) Herkezi yeniden görmek güzel bazı arkadaşlarımız olmasada mesela ext gibi. -_-
  18. Merhaba Arkadaşlar Onca macera ve Koşuşturmadan sorna Forumda Takılalım diye Düşündüm Tam Ramazan Sornası Forum a Girince Ban'landımı Fark ettim. Tamam İtrazım Yok. Amma Formsuz anime izlemenin Keyfi Çıkmıyor Diye Yeniden Üyelik aldım Umarım bu sefer Kurral Dışına cıkıp da uyarı ve ban yemem *-* Kendimi Tanıtmaya Gelince Adım yusuf Kütahya'da yaşıyorum Bilgisayarla aram aşırı derecede iyi. Bir sorununuz olursa yardım etmekten mutluluk Duyarım. Diyer Bilgilerim Profilimde Yazıyor Yazmayanları buraya yansıtıcam. - 11. ocak. 1999 ( 15 yaşındayım ) -Kitap okumayı , yazmayı -Manga yapmak ( Yeniyim ve acemiyim. ) -Yasa Dışı sitelerin İcabına bakmak. ( THT Yolu ile. ) -Anime izlemek ( Bu Formdaki Neredeyse Herkez gibi *-* ) -Japonca ve ingilizce Oyun, Kitap vs İşleriyle uğraşmak ,oynamak ( Belki cevirmen olurum diye *-* ) -Bisiklet Binmek. -Nostajik arabalar Kullanmak Mesela Murat 124 ( Biliyorum yaşım tutmuyor ve ehliyetim yok amma Çok zevkli :) ) -Sabah yürüyüşü ( evden okula 100 Metre Gidiş geliş 200 T_T ) -Arkadaşlarla Çarşıda Gezmek eylenmek Coşmak ( ps3-4 veya net kaffe takılmak Ve Gezmek ) Şimdilik bu kadar Diyelim ( Bayada Uzun olmuş uf *-* ) Daha fazla tanımak isterseniz sorularınızı bekliom. :cool-onion-head-emoticon:
  19. ScReaM ==>> Çığlık '' Mesela natsunun Kükremesi gibi Düşünün ''
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.