Jump to content

LordCha

Kayıtlı Üye
  • Content Count

11
  • Last visited

About LordCha

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

705 profile views
  1. Gensou Mangekyou ~The Memories of Phantasm bölüm 4 eklenmiştir. Queen's Blade: Vanquished Queens, özel bölümleriyle beraber OVA bölümleriyle tamamlanmıştır.
  2. Onun çevirisini 2 yıl önce bitirmiştim(ilk sezon). Sadece siteye yeniden ekleme kaldı. Orada olanlar gelecek projeler değil, biten ve devam edenler. Sadece touhou ve queen's blade devam ediyor şu an.
  3. Çevirmen ve BD bölümlere eklemenin çok iyi olmuş. Mega klasöründe ilk iki bölümü göremedim. Sonra mı ekleyeceksin yoksa o bölümler yapıldı diyerek mi eklemedin?
  4. Güzel bir seridir. iyi seçim.
  5. İnsanları da katarak böyle bir projeye başlamak istemeniz güzel. Çizimler ve gerekirse içerik konusunda yardımcı olabilirim ama öncelikle ekipte şu an kimler var, konu nasıl, karakterler ve özellikleri gibi bir kaç temel şeyi öğrenmeliyim. İyi bir proje yapılmalı ki uğraş karşılığını alsın ve bitince tercihen eklenen android mağazasında diğer kötü benzerleri gibi çürümesin.
  6. Yeni siteye geçtiğimden dolayı tamamlanmış olanları daha geçirmedim ve turkanimeye eklenmişti. Devam eden Touhou Memories of Phantasm ve Queen's Blade: Vanquished Queens bölümlerinden sonra eskileri yavaştan yüklemeye ve yenilere geçmeye başlayacağım. Ayrıca bir kaç günde bir eklenen haberler ve varsa etkinliklerde eklenmektedir.
  7. Projeler 1)Touhou - Gensokyo Memories of Phantasm Geksokyo, büyük ve bir çok çeşit Youkai'nin olduğu bir bölgedir. Bölgenin tapınak rahibesi burada yaşayan az insandan biri olurken parlayan rahibe Reimu Hakurei olarak bilinir ve görevi huzuru korumaktır. 2)Queen's Blade: Vanquished Queens Queen's Blade serisinin son çıkan devam OVA ve özel bölümleridir. 3) Maria Holic Konusu: Kanako sonunda hayallerinin kız okulu olan Ame no Kİsaki Lİsesine girer.Kanako burada hayallerinin aşkı ile tanışmak istemektedir.Erkeklere dokununca kurdeşen döken ve kızlardan hoşla
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.