Jump to content

LordCha

Kayıtlı Üye
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Belirtilmedi
 • Konum :
  ayeshadow

Recent Profile Visitors

740 profile views

LordCha's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. Gensou Mangekyou ~The Memories of Phantasm bölüm 4 eklenmiştir. Queen's Blade: Vanquished Queens, özel bölümleriyle beraber OVA bölümleriyle tamamlanmıştır.
 2. Onun çevirisini 2 yıl önce bitirmiştim(ilk sezon). Sadece siteye yeniden ekleme kaldı. Orada olanlar gelecek projeler değil, biten ve devam edenler. Sadece touhou ve queen's blade devam ediyor şu an.
 3. Çevirmen ve BD bölümlere eklemenin çok iyi olmuş. Mega klasöründe ilk iki bölümü göremedim. Sonra mı ekleyeceksin yoksa o bölümler yapıldı diyerek mi eklemedin?
 4. Güzel bir seridir. iyi seçim.
 5. İnsanları da katarak böyle bir projeye başlamak istemeniz güzel. Çizimler ve gerekirse içerik konusunda yardımcı olabilirim ama öncelikle ekipte şu an kimler var, konu nasıl, karakterler ve özellikleri gibi bir kaç temel şeyi öğrenmeliyim. İyi bir proje yapılmalı ki uğraş karşılığını alsın ve bitince tercihen eklenen android mağazasında diğer kötü benzerleri gibi çürümesin.
 6. Yeni siteye geçtiğimden dolayı tamamlanmış olanları daha geçirmedim ve turkanimeye eklenmişti. Devam eden Touhou Memories of Phantasm ve Queen's Blade: Vanquished Queens bölümlerinden sonra eskileri yavaştan yüklemeye ve yenilere geçmeye başlayacağım. Ayrıca bir kaç günde bir eklenen haberler ve varsa etkinliklerde eklenmektedir.
 7. Projeler 1)Touhou - Gensokyo Memories of Phantasm Geksokyo, büyük ve bir çok çeşit Youkai'nin olduğu bir bölgedir. Bölgenin tapınak rahibesi burada yaşayan az insandan biri olurken parlayan rahibe Reimu Hakurei olarak bilinir ve görevi huzuru korumaktır. 2)Queen's Blade: Vanquished Queens Queen's Blade serisinin son çıkan devam OVA ve özel bölümleridir. 3) Maria Holic Konusu: Kanako sonunda hayallerinin kız okulu olan Ame no Kİsaki Lİsesine girer.Kanako burada hayallerinin aşkı ile tanışmak istemektedir.Erkeklere dokununca kurdeşen döken ve kızlardan hoşlanan Kanako ilk gün Maria adında tatlı bir kızla tanışır.Yalnız bir süre sonra Maria'nın sırrını kaza ile fark eder;Okulun onur öğrencisi Maria aslında kız kıyafetleri içindeki bir erkektir ve kızlar okulunda yaşamaktadır.Maria, Kanako'ya bu sırrını söylememesi için tehdit eder ve onu gözlem altında tutmak için onunla aynı odaya taşınır hemen.Kanako'nun çevresindeki kızlarda yavaş yavaş Kanako'dan hoşlanmaya başlasada Kanako kafası karışık bir şekilde hoşlanmaya başlar.Maria Kanako'yu düşünmekte ve ona işkence yapmayı sevmekte olan zengin bir öğrencidir ve olaylar ilginç bir şekilde karışmaya başlar. 4-Hack//G.U. Trilogy Online bir oyunda karakterlerin bir virüs tarafından öldürülünce gerçek hayatta komaya girmeleri herkesi sarsmıştır.Haseo'nun sevgilisi shino'da bu gücü kullanan tri-edge'nin saldırısına uğrar.Bundan sonra haseo için amaç tri-edge'yi yenerek, shino'yu geri getirmektir.Bu fantastik dünyada güçlenirken avatar seviyesinede yükselirken aşkı bir kez daha tadacaktır. Türkçe olarak çevrimini tamamlamış bulunmaktayım. 5)Touhou - Bir Yaz Rüyası Gensokyo: Bizim dünyamızın yanında sessizce duran ve mistik bir sınır ile ayrılmış bir dünya.Bu ütopyada insanlar ve diğer olanların harici, youkai(canavarlar bölgesi), mistik olanlar bulunmaktadır.Her yaz, Reimu Hakurei tarafından tapınakta toplanıp, bakire gardiyanlar Gensokyo korur,ve böylece herşey Gensokyo etrafında korunmuş olur. 6)Princess Resurrection (OVA) Asil kandan gelen savaşçı bir kız. O ölülere kanından bir parça vererek hayata hizmet edenleri olarak geri döndürebiliyor. Hizmetkarlarında değişiklikler yaparak bir önceki hallerinden farklı olarak onları oluşturmaktadır. Malikanesinde hareketli bir hayat süren bu kız bir Kralın kızıdır. O kırmızı gözlü bir Prenses'dir. 7) Hack//G.U. Returner "The World", Haseo ve arkadaşları sayesinde oyuncuları gerçek dünyada etkisi altına alan virüsten kurtulmuştur. Herkes kendine gelmeye başlarken birden Ovan'dan mailler gelmeye başlamıştır. Bir festival alanına çağırırken burada olacaklar şüphelidir. Kayıp Ovan'dan gelen ve herkesi toplayan bu çağrı ile ortaya çıkacaklar yeni bir hikayeyi gösterecektir. 8)Fairy Tail Ova Serisi I-II-III-IV-IV Ekstra hikayelerin anlatıldığı eğlenceli bölümleri. http://ayeshadowfansub.blogspot.com.tr/
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.