Jump to content

PaC_DeWiL

Üyeler
  • İçerik sayısı

79
  • Son ziyareti

1 Takipçi

PaC_DeWiL hakkında

• Doğum günü 04/12/1999

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1072 profil görütülenme

PaC_DeWiL üyemizin başarıları

1. bende bundan istiyorum siyah olan cok manyak birini keserken süper dururdu
  2. benim mekanda kimse yok yav yalnızlıktan ölecem

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Ben de sıkıntıdan ;)

3. PaC_DeWiL

Kimler Aziz Büyücü Olmalı ?

laxsus tabikide adam judayı devirdi
  4. PaC_DeWiL

Merhaba Millet ^^

hoş geldin bro one ya öyle yapma anlamıyorum
  5. PaC_DeWiL

En Son Bitirdiğiniz Anime?

sakuro sou pet na ????? bitirdim kesinlikle tavsiye ederim
  6. iki kere yazmıssın ama neyse gece gece sevke getirdiniz ceviri yapacam
  7. PaC_DeWiL

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

suan forumda cevrilen tek light novel olma özelliği olan royal road anime olmalı saodan yada log horizona göre daha iyi bir konusu isleyisi var
  8. bende iyi oynuyorum ama td de sade def durabiliyorum ne lol mus yav herkes oynuyo bi benmi oynuyamıyorum
  9. PaC_DeWiL

Hobbit:KoM

good game den geçtim bende bizim sunucuya gel yanlız kalmazsınyabancı sunucularda bile türkler agırlıklı
  10. benim laptop oyun kaldıramıyo simdi hiç kaldıramaz hale geldi
  11. PaC_DeWiL

Hobbit:KoM

eskisine göre cok degisti oyun asker basmak fln cok daha kolay oldu
  12. Hobbit:KoM Kabam tarafından sunulan hobbit uyarlaması olan appdir Travian e benzemekle beraber daha zordur İçerik ve bir kaç ipucu oyunda iki ırk bulunmakta Elfler ile Cüceler aynı şekilde oyunda ırklara özel bir ayrıntı bulunmakta cüceler savunmada daha iyiken Elfler saldırı konusunda daha iyidir. Oyunda ilk basta bir hafta boyunca koruma ile baslarsınız sert turnuvalar ve özel şans oyunları ile ve seferberlik haritaları ile gercekten iyi bir oyun oyunda ilerlemek yada güçlenmek için ve para vermek istemiyorsanız sans oyunları iyi bir secenektir Cücelerin şehir görüntüsü Elflerin sehir görüntüsü http://hizliresim.com/1j1vQ5 http://i.hizliresim.com/Pv8k86.jpg Rün sistemi ve hobitler binalar hobbit olmadan en fazla 9 lvl olur hobbitle gelistirince 10 lvl olup rün sistemine geciler binlar daha saglam ve güçlü olur ancak bu seferde hobbitin bit üst seviyesi olan usta hobbit olmadan *11 lvl olup en güçlü hallerine gelemezler yada ek özellikleri açılmaz. rünler ve hobbit seferberlikte çıkar yada parayla alabilirsiniz yada en iyisi özelden sandıkla gelmesini bekliye bilirsiniz Şans oyunları Çark(taurelin çarkı) sadece taurelin simgesi yada mitril ile oynana bilen şans oyunudur Galadrielin oyunu (kısaca jeton) Günlük ve özel sans olarak ikiye ayrılır. Günlük jeton oynamak gereksizdir ama her gün günlük jetonunuzu oynaya bilirsiniz . Özel şans 10.seviye ulaşınca oynana bilen şans oyunu dur. 6 jeton olup günlükten kat kat fazla ödüller verir lakin özel şansın etkinlikleri olup hem daha iyi ödüller alınıp daha az jeton vereceğiniz ve en çok kulanacağınız seçenektir.(güç kazanmak için tercih edilen seçenektir) Seferberlik sistemi Seferberlik sistemi şehir için gerekli olan malzemeler toplaya bileceğiniz görevler serisidir tekrar tekrar yapılabilir. Seferberliğin iki güçlü görevin son patronları Azog ve Smuag dır .en degerli materyaller Smuag tarafından verilir bunların en değerlisi jetondur düşük olasılıkla bile olsa düşer 20 seferberlik hakkı vardır her biri bir saate dolar yada tamamen bitince dayanıklılık tüpü kulana bilirsiniz . Birlik çeşitleri birlik çeşitleri atlı,piyade ve okçu olmak üzere üç çeşit birimvardır Güç değerlerine göre ayrılır bu birlikler kısaca T1(eğitebileceğiniz ilk askerler ve en kullanışlı olandır) T2(pek ise yaramaz ) T3(çok olmasada ise yarayan bir birliktir) T4(kışlanıza hobbit ustaları ile rün basınca eğitebileceginiz asker sınıfı) T5(en kullanışlı birliklerden olup eğitilemezler sade özel şans yada çark ile alına bilir) TT(en güçlü birlik sınıfıdır eğitilemez sade çark yada özel şans ile alına bilir) Son püf noktaları 1.her gün paylas butonu ile günlük jeton alabilirsiniz 2.ilk basta 10 mitril veriyo ama siz kabam kimliği oluşturup 85 yapabilirsiniz 3. sağlam ve iyi bir klana girin mümkün ise yardımlaşması en çok olanı tercih ediniz 4.mitrili itidekilere sormadan harcamayın 5. bir sorunuz olursa ban özel mesajla ulaşa bilirsiniz 6. isterseniz benim sunucuya gelebilirsiniz garion 87 en cok kudretin olduğu sunucu ünvanına sahiptir ilk konum alıntı yapacak yerde bulamadığım için baya kötü oldu ama genede deneyin begenirseniz bizim sunucuya gelin daha detaylı anlatırım 100lvl hesabım vardır sunucumuzda ki en sağlam iteler arasındayız (lvl kasmak o kadar kolay deil bina yap yık baya zor is) Cengizhan itişine bekleriz sunucu 87 sakın bana bidaha konu actırtmayın çok yorucu
  13. PaC_DeWiL

Clash Of Clans

türkanimetv die klan actım beklerim herkesi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.