Jump to content

graylifee

Üyeler
  • İçerik sayısı

338
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    graylifee got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb in Sarılmanın cezası olur mu?   
    Keske her yerde savasan degilde sarilanlar insanlar olsa ^_^ bunlari anlamak zor dort duvar onlar icin yapilmis olmali
  2. Beğen
    graylifee got a reaction from Stairway To Heaven in Forumda En Sevdiginiz Üye   
    Benim en sevdigim uye stairway_to_heaven cunku bi daha oylesi gelmez dunyaya :D
  3. Beğen
    graylifee got a reaction from Megane-san in Sarılmanın cezası olur mu?   
    Keske her yerde savasan degilde sarilanlar insanlar olsa ^_^ bunlari anlamak zor dort duvar onlar icin yapilmis olmali
  4. Beğen
    graylifee got a reaction from Shotdown in Sarılmanın cezası olur mu?   
  5. Beğen
    graylifee reacted to Stairway To Heaven in Sarılmanın cezası olur mu?   
    o kadar huzur bozucu şey varken halkın huzuru ne garip şeylere bozuluyomuş öyle -,- 
  6. Beğen
    graylifee reacted to Atakan ~ in Sarılmanın cezası olur mu?   
    Böyle videoları izledikçe ''Ülkemizde çok cahil var.'' demekten başka bir şey demek istemiyorum. 
  7. Beğen
    graylifee reacted to bluegrass in Sarılmanın cezası olur mu?   
    Sarılmayla namusun elden gittiğini düşünenlerimiz var bu ülkede hey Allah'ım. sen akıl fikir ver şu insanlarımıza.Şiddeti sevgiden üstün tutuyorlar resmen.
  8. Beğen
    graylifee reacted to Specific in Sarılmanın cezası olur mu?   
    ''Sokakta eşini dövebilirsin ama sokakta sarılamazsın çünkü biz ahlaklı bi toplumuz (!)'' yeterli bence.

9. Beğen
    graylifee reacted to Lascen in Merhaba ^,^   
    hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon: gel beraber bot pre şeedek  :cheer2-onion-head-emoticon: 
  10. Beğen
    graylifee reacted to Yumit2456 in Selam Ben Yumit   
    Selam arkadaşlar ben Yumit. 3-4 yıl kadar önce bilgisayarım bozulduğundan dolayı el mahkum geceleri televizyona sarmıştım. Orada animeyle tanıştım sırf canım sıkılmasın diye açtığım bir kanalda sık sık bleach ve naruto bölümlerine rastlıyordum. Daha sonra hoşlandığım kızın anime izlediğini ayrıca bleach çok sevdiğini öğrenince bilgisayara oturdum azmettim 1 haftada bleach bitirdim. Çok sevdim dostlar anlatamam [Kızdan değil animeden bahsediyorum :D (Kızı da çok sevdim ama konumuz bu değil :D)]. Zamanla daha çok girdiğim bu dünyada bir süre önce turkanime forum üyesi oldum. Tek amacım sürekli anime izlediğim siteye/sitenin uzantısına destek olmak için bir üyelik almaktı o yüzden pek girmedim. Ama anlaşılan bundan sonra buralarda olacağım. Birçok anime izledim bunlar hakkında konuşmaya bayılırım canı sıkılan arkadaşlara fikirlerimi sunmaktan ve bilgili arkadaşlardan fikir almaktan memnun olurum (Spoiler sevmem yanlış anlaşılmasın). Bu kadar sanırım. Ah birde 19 yaşında 1.80 boyunda ve bekarım Esra Hanım evim arabam yok fakir ama gururluyum  :D  (İlk esprim oldu beğenmesenizde beğenmiş gibi yapın bari biraz gaz verin :ph34r: /> )
  11. Beğen
    graylifee got a reaction from houston in Selam Ben Yumit   
    Oooo espri anlayisina bayildim(gaz veeriyorum) neyse foruma hosgeldim :) iyi eglenirsin umarim
  12. Beğen
    graylifee reacted to Morgion in Zevkler ve Renkler   
    Forumda yeterince uzun zamandır bulunmaktayım ve vakti zamanında sürekli aktif tartışmalar başlatarak, forumun asıl amacı olan tartışmayı renklendirmeye çalışmışımdır. Ama bu forumda gördüğüm sırf milletin tartışmaya girmemek için kulandığı veya kırmamak için kalkan olarak söylediği laf ''Zevkler ve renkler''

İlk önce yok öyle bir şey,burası bir forum ben şunu seviyorum, bende bunu seviyorum ama senin sevdiğini pek sevmiyorum. Öyle mi ya zevk renk işte ne yapıcan kardeş ahaha diye bir forum konuşması olmaz. Laklaktır, düşünceni paylaşmış olmazsın, tartışmış olmazsın. Sadece he henin kibarcasını ve bahanevari versiyonunu söylemiş olursun.

Bu forumda tartışma çıkmamasının, herkesin ağzından kelebekler uçuşmasının(Ağız değil tabi) bir sebebi de bu zevk renkin çok yaygın olmasıdır. Bir işi fanatizm seviyesine vurmanın, haterlık yapmanın elbet zararları vardır. İnadına mantığına kapadım bir şeyi savunamazsın, veya inadına sürekli aynı şeyi eleştiremezsin. Zaten bunu yapınca ban uyarı gereği yapılır ama sürekli bir tartışma başlığında zevk renk demekte ayrı bir saçmalıktır. Herkesin zevki kendine dagılın ule diye bir şey yok. Forum burası lise ortaokulda lisede mutlaka forum nedir görmüşsünüzdür. Her dilden renkten insanın(Her fikirden) tartıştığı ve aşırıya kaçmaması için bir yöneticinin olduğu tartışmadır.

Düşüncenizi söyleyin, başkasının sizi eleştirmesinden korkmayarak, fikrinizi savunamadıktan sonra senin o fikre verdiğin değer nedir ki? Veya düşünceni açıkça belirtip, küfür etmeden hakaret etmeden kişisele giirmeden savunmanın zorluğu nerededir? Burası bir forum ve tartışmak güzel şey yeni şeylerin farkına varmanın en iyi yolarından biri, Karşılıklı iletişim,sürtüşme, münazara bunlar güzel şeyler. Atın şu zevk renk kavramını. Bazı şeyler zevk renktir tamam doğru ama senin sevdiğini veya onun sevdiğin değil bir konu. Örnek;

Mesela bir sıralama var o sıralamada 1. olan seri en iyi seridir diyorsan. Zevk renk diyemezsin, tartışma konusu çünkü bu. Seviyorum dersen ayrı konu ama iyi kalite hak ediyor gibi şeyler söylemezsin. Matematik işlemini bana göre 2+2 5 benim zevkim bu diyemezsin. Bazı şeyleri net şekilde tartışmanın kolay olduğunu tartışmaya gerçekten başladığında anlarsın.
  13. Beğen
    graylifee got a reaction from Stairway To Heaven in Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur   
    Ben evlilige karsiyim ama eger anime karakteri varsa fairy tailden herhangi biri olabilir ichiya haric tabiki :D
  14. Beğen
    graylifee got a reaction from Stairway To Heaven in İlk İzlediğiniz Anime?   
    Hehe pokemon vardi bilmiyodum tabii o zamanlar anime oldugunu sonra da elfen lied var ama kuzenim sayesinde bu kadar baglandim fairy tail izletmisti baslarda zorla tabi :D
  15. Beğen
    graylifee reacted to Cувєя efsanedir. :) in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Kuroshitsuji , milletin sebastiana neden bu kadar hayran oldugunu anladım.
  16. Beğen
    graylifee reacted to Bronex in Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur   
    Pokemon'dan pikacu diyorum efenim.
  17. Beğen
    graylifee got a reaction from Mephisto in ONE PİECE:Büyük Yolculuk - 1.Bölüm AMV   
    çok güzel olmuş eline sağlık :D
  18. Beğen
    graylifee got a reaction from ShadowPiano in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    Oo cok basarili olmus eline saglik cok buyuk yetenek gercekten :D
  19. Beğen
    graylifee reacted to ShadowPiano in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    Öncelikle hepinize Merhaba ^_^ İlk çalışmam Fairy Tail Main Theme den sonra sizlere anime dışı bir şey yapacağımı söylemiştim :D Anime parçasıyla karşınıza çıkmayı çok isterdim ama değişiklik yapmak istedim ama bundan sonraki de yine bir anime parçası olacak :3 Umarım Fairy Tail gibi bunuda beğenirsiniz ^_^ Hatalarım oldu ama bu neredeyse 30. çekimimdi , kusursuz olmasını istedikçe  artık çalmaktan iyice yoruldum ve en son bunu yüklemeye kara verdim : :Dİyi seyirler ^^

*Anime parçası değil ama ilk videom gibi Forum tekrar bana destek olursa çok sevinirim ^_^

20. Beğen
    graylifee reacted to Beng-chan in İtiraf Köşesi   
    O zaman bir anımı anlatayım:
    Geçen yılbaşını teyzemle otelde geçirelim istedik. Teyzem de 45 yaşında ama hala bekar. Neyse, eğlence devam ededursun, oradan Alman bi adam teyzemi çok beğendi. Sürekli geliyo yanaklarını öpüyo, onu dansa kaldırıyo, şampanya patlatıyo falan. Teyzem de sarışın erkek hiç sevmez. Adam baktı Almanca konusamayacak ingilizce bi ton sevgi sözcüğü sıralıyo, ben de teyzeme tercüme ediyorum. Ama olmuş saat gecenin 1'i. Bizim kafalar gidik zaten. Teyzemle konuşuyoruz ama, nasıl seviyesiz konuşuyoruz nasıl. Adam yabancı ya, biz bağıra bağıra konuşuyoruz. Teyzem diyo "ulan zaten 40 yıl beklemişim, şimdi sana bakacağıma kendimi dinamite bağlar patlatırım", ben diyorum "ulan şimdi dinsizdir la bu. Olmaz öyle elin adamıyla". Böyle giderken, artık gecenin sonuna doğru saat 5 gibi biz otelin odasına giderken adam beni durdurdu. "Ben üniversiteyi Turkiyede okudu, türkçe biliyor. Dediğiniz her şeyi anladı ben." Demez mi? Utançtan yerin dibine girmiştim valla, adama bakakaldım öyle. Bu da böyle bir anım işte, saygılar.
  21. Beğen
    graylifee reacted to Distortion in En sevdiğiniz Müzik türü, Grup ve şarkıcı hangileridir?   
    Rock ve Metal dinliyorum dubstep ve electro house dinlediğimde oluyor :D , dinlediğim sanatçılar ise:
    1-Metallica
    2-HIM
    3-Skillet
    4-Hollywood Undead
    5-Bullet for my Valentine
    6-Zedd
    7-Calvin Harris
    8-Skrillex
    9-Nine Lashes
    10-Linkin Park
    11-Trivium
    12-The Cranberries
    13-Slipknot
    14-Queens of stone age
    15-Plan three
    16-Korn
    17-CNBlue
    18-Fink Floyd
    19-Tristam
    20-DotEXE
    21-Red Hot Chilli Peppers(RHCP)
    22-Coldplay
    23-Green Day
    24-Avenged Sevenfold 

Daha varda aklıma gelmedi :D
  22. Beğen
    graylifee reacted to Barış in anime maskeleri satsam kimler alır?   
    tokyo goul daki kaneki maskesi olsa alırdım muhtemelen :D 

23. Beğen
    graylifee reacted to Cувєя efsanedir. :) in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
    Natsu x Lucy
    Kirito x Asuna
    Usui x Misaki
    Naruto x Hinata
    Yukiteru x Yuno 

Daha baya varda işte yeter bu kadar ya :D
  24. Beğen
    graylifee reacted to Stairway To Heaven in İtiraf Köşesi   
    Herkes de aynı şeyi söylüyo -,- aşık olsam da olmamış gibi yapıcam sırf şu sözden :D
  25. Beğen
    graylifee reacted to Stairway To Heaven in İtiraf Köşesi   
    evlilik konusuna katılıyorum -,- daha çocukluğunda gelinlik hayali kurup, hayatının aşkı ya da her neyse onu bulup evlenmek için yaşayan insanların kafası nasıl bi kafadır !? :-/ bu arada madem itiraf köşesi ben de itiraf edeyim ben de hiç aşık olmadım -,- ve olmycam -,- ve olmak istemiyorum -,- ...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.