Jump to content

graylifee

Üyeler
  • İçerik sayısı

338
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    graylifee reacted to Padvox in Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?   
    Fairy Tail kızları :wub:
  2. Beğen
    graylifee reacted to free word in Japonyada Popüler Olan 10 Fetiş (+15)   
    değiştridim ayrıca  eksik resimlerden birini de buldum ekledim :P
  3. Beğen
    graylifee got a reaction from free word in Japonyada Popüler Olan 10 Fetiş (+15)   
    iyi olur değiştirsen gerçi çok güldürmüştü beni :D
  4. Beğen
    graylifee got a reaction from Stairway To Heaven in Japonyada Popüler Olan 10 Fetiş (+15)   
    ilk foto hariç hepsine anlam verdim harbi o nedir öyle yaa delik don :D
  5. Beğen
    graylifee reacted to Stairway To Heaven in Japonyada Popüler Olan 10 Fetiş (+15)   
    okuduğum an aklıma oldboy geldi :-/ rahatsız edici film
  6. Beğen
    graylifee reacted to İmamHidan in Tanışalım Kaynaşalım :d   
    Hosbuldum yerine hoş buldum dostum :D
    Kendi ilgilenebileceğim konular felan bulursam tamamdir :D uzun hoşgeldinler gayet güzel, oluyor sıkıntı yok :D
  7. Beğen
    graylifee got a reaction from Stairway To Heaven in Saç Tarzını Beğendiğiniz Anime Karakterleri. (Kız/Erkek)   
    fairy tail' den gajeel tabiki uu ölürüm o tipe yaa :bled1-onion-head-emoticon:
  8. Beğen
    graylifee reacted to Stairway To Heaven in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
    Juvia ve gray tabiki bi de misaki ve usagi :)
  9. Beğen
    graylifee got a reaction from Stairway To Heaven in Anime Dünyasında En İyi Gülüş   
    Gajeel tabiki gihii :)
  10. Beğen
    graylifee reacted to uchiha_n in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    hehe :D
  11. Beğen
    graylifee reacted to Stairway To Heaven in Selam ^^   
    . Hooşbulduk :) Teşekkür ederim ^^
  12. Beğen
    graylifee reacted to Barış D. Baryshx in Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız   
    Lovely Complex'den, Risa Koizumi ile takılmak isterdim her zaman :D
    Naruto'dan, Jiraiya Sensei'nin öğrencisi veya yoldaşı olmak isterdim :wub:
    One Piece evreninde Büyük bir korsan tayfasında olmak isterim, mesela whitebeard'in tayfa olabilirdi -_-
  13. Beğen
    graylifee reacted to Stairway To Heaven in Selam ^^   
    büşümm evet geldim sonunda ^^ o kadar asosyaliz ki forumdaki sosyalliğimizi yaristiriyoruz yaa :')
  14. Beğen
    graylifee reacted to Amygirl in Selam ^^   
    Hoş geldin Çiğdem :) bence ilk animesi Shiki olan tek insansındır :) Gintama izlediğine de sevindim :)
    Forumdaki Fairy Tail FC ye katılabilirsin bu arada ben kurdum diye söylemiyorum :P
  15. Beğen
    graylifee got a reaction from Mayu in Moon Fansub   
    hayırlı olsun kolay gelsin kardeş ;)
  16. Beğen
    graylifee got a reaction from Uchıha sasuke in En Çok Sevdiğiniz Film   
    Harry Potter tabiki ama old boy vardı onu da çok sevmiştim :)
  17. Beğen
    graylifee reacted to calpazhan in Akame ga Kill! Sansürlü ve Sansürsüz Karşılaştırması   
    Şu sansür olayını bir türlü anlamam zati, bu eserlerdeki sözcüklerden, görüntülerden etkilenecek beyini çöpe at daha iyi. Sırf birileri kötü oluyor diye güzelim sahneler yok oluyor...
  18. Beğen
    graylifee reacted to Padvox in Anime ve Mangalarda Türkler ve Türkiye Nerede? (Türk İzleri)   
    Şans eseri bir anime forumunda gezerken böyle bir konu vardı orada gördüğüm resimleri almıştım resim arşivime

19. Beğen
    graylifee got a reaction from Beng-chan in Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?   
    fairy tail den ichiya var gıcık perfume <_<
  20. Beğen
    graylifee reacted to Rindo in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Amnesia = zaman kaybı  :(
    Jormungand 2 serisi de çok iyiydi.  ;)
  21. Beğen
    graylifee reacted to Distortion in Merhaba ^-^   
    Hosbuldukk :D
  22. Beğen
    graylifee reacted to Yuuko Aika in Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı   
    evet amnesia o anime.Hatta oyundan uyarlama.
  23. Beğen
    graylifee reacted to PaC_DeWiL in Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı   
    buldum  one week friend mis ama ne yazıkki cevrilmemis yada ben bulamadım türk animede
  24. Beğen
    graylifee reacted to Mireille in En Çok Sevdiğiniz Kitap?   
    Kristin Hannah'dan Gece Yolu ve Ateşböceği Yolu. En çok ağladığım kitaplardan.

Zülfü Livaneli'nin Serenad ve Paulo Coelho'nun Piedra Irmağının Kıyısında Oturdum Ağladım kitapları da en sevdiğim kitaplardandır. 
  25. Beğen
    graylifee got a reaction from Stairway To Heaven in En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?   
    fairy tail yaa hala beni etkilemeyi başarıyor valla ve another var tabi onun yeride başkadır :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.