Jump to content
Türk Anime TV Forum

graylifee

Üyeler
    338
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
  2. Beğen
    graylifee got a reaction from モーセカーン in Eğer bir anime karakteri olmak isteseydiniz hangisi olurdunuz?   
    another - misaki mei :blink:
  3. Beğen
    graylifee got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Dünyanın Yeni Harikaları!.   
    meteora çok güzelmiş bana game of tronesin mekanını hatırlattı :D
  4. Beğen
    graylifee got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Oyun Dünyasından ve Oyunlardan Acayip İlginç Bilgiler!... (3.kez güncellendi)   
    anaa mario elleriyle kırıyomuş tuğlaları bunları öğrendiğim iyi oldu bende diyodum küçücük adam kafasıyla tuğla kırıyo diye bak sen bizim mario ya :P
    bu arada eline sağlık biraz uzun sürdü okumam ama çok iyi olmuş :rolleyes:
  5. Beğen
    graylifee reacted to Amygirl in Anime İstek ve Önerileri   
    Kuroshitsuji kesinlikle :) sonunu tahmin edemediğim tek animedir :)
  6. Beğen
    graylifee reacted to ShiroYuu in Anime İstek ve Önerileri   
    tasagore otome-amnesia , ga rei-zero , gokukokku no briynhildr ,tokko ,higurashi serisi .  :) 
  7. Beğen
    graylifee reacted to Ogeday in Natsu mu ? Gray Mi ?   
    Valla Ben HAPPY'yi daha çok seviyorum :D Ama bu ikisinden ise Gray daha havalı geliyor tip filan olarak ama Natsu'yuda güçten dolayı seviyorum :D Bu yüzden cevabım Happy :D
  8. Beğen
    graylifee reacted to DeryaDerys in Merhabalar Efenim   
    Açıkcası ben bu fandub grubunda olmaktan gurur duyuyorum. Güzel projeler ve iyi çalışmalar yapmaya çalışıyoruz. Elimizden geldiği kadar projelerimizi daha iyi yapmaya çalışıyoruz. Ben şuan "gerçek bir anime serisi" yerine bir kaç güzel projelerde yer aldım. Bunlar Yuuji ve Shoko'nun bulunduğu projeler. Şahsen ben seslendirme yaparken çok eğleniyorum ve arkadaşlarımında bunu yaparken eğlendiklerini düşünüyorum. İşallah beğendiğimiz ve çok güzel olan anime serilerini dublajlayacağız. Bu yüzden beğenilerinizi ve yorumlarınızı bizden saklamayın. Benim söyleyeceklerim bu kadar, sağlıcakla kalın.
  9. Beğen
    graylifee got a reaction from DeryaDerys in Merhabalar Efenim   
    çok güzel olmuş yaa ben daha önce hiç dublajlı izlememiştim genelde pek sevmiyorum dublajları ama bu çok iyiydi elinize sağlık ^_^
  10. Beğen
    graylifee reacted to Park_BoRam in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    Fairy Tail'in en sevdiğim piyano çalışmasıdır.İlk kez çıktığın resitalde Anime'ye ait birşey çalman Cidden çok hoş olmuş.Başarılarının devamını dilerim :) (Ayrıca keman eşliğiyle harika olan bir parça )
  • Yeni Oluştur...