Jump to content

eskiçeviri

Üyeler
  • İçerik sayısı

254
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

12

eskiçeviri kullanıcısının paylaşımları

1. eskiçeviri

Eski Çeviri

Aktif çevirilerimiz: Maison Ikkoku Hokuto no Ken 2 Oruchuban Ebichu Shoka Yuu☆Yuu☆Hakusho Hanyou no Yashahime: Sengoku Otogizoushi Urusei Yatsura Majutsushi Orphen Saiyuuki Reload Eat-Man '98 Hunter x Hunter Kaze no Youjinbou Şu anlık askıda olan çevirilerimiz: G-On Riders Arcade Gamer Fubuki Ultimate Girls Mugen no Ryvius Baldr Force Exe Resolution Yume de Aetara (TV)
  2. Bir Serhat eksik burada sanırım
  3. Öyle pek forumda olan birisi değilim genelde Discord.
  4. o zaman ben 1 kilo alayım
  5. dutlar olmuş gibi
  6. eskiçeviri

Altyazılar Hakkında

Tamamen göz zevkine göre yapılan bir şey.
  7. eskiçeviri

Eski Çeviri

Torrent sistemi maalesef kapatılmıştır, arşiv yapan kitlenin %99'u indirdikten sonra seed vermediği için bu sistem de sonlandırılmıştır. Yeni sistemimiz sitemizde ve Discord sunucumuzda duyurulmuştur.
  8. Nerede o eski durumlar... Arkadaşlar çevrilmesini istediğiniz (maks. 50 bölüm) animeleri durum altına yazarsanız, listeye alalım. 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. eskiçeviri

eskiçeviri

Ike! Ina-chuu Takkyuubu, Emblem Take 2, Honoo no Tenkousei, Otaku no Video, Project A-Ko serisi eklendi. Diğer seriler maalesef Hardsub ya da bulunmadığı için ekleyemedim. Çevrilecekler listesine aldım çevirmenler seçtiği vakit çevrilecektir. Daha fazla çevrilmesini istediğiniz seri var ise Discord sunucumuzdaki #ceviri-istek kısmına yazabilirsiniz. @Gallardo

3. Lycaenidae

Lycaenidae

Hala istek alıyor musunuz bilmiyorum ama ben de Mobil Suit Zeta Gundam öneriyorum. 

https://myanimelist.net/anime/85/Mobile_Suit_Zeta_Gundam

4. eskiçeviri

eskiçeviri

@Ferris listeye ekledim, çevirmen seçtiği vakit çevirisi başlar. 

9. eskiçeviri

Aegisub yardım

Altta verdiğim sitede şimdiki ve ilerleyen zamanlarda düzeltmek/değiştirmek istediğin yerleri yapabilmen için detaylı bir şekilde anlatılmış bir makalesi mevcut. Kolay gelsin. https://unanimated.github.io/itw/tsblok.htm
  10. Seri şu an ilk bölümden itibaren yazım hatalarının giderilmesi ve yüksek kalite için tekrardan encode ediliyor, bütün eski seriler tekrardan bu işlemden geçiyor bu yüzden uzun bir süreç var. Bu işlemi yapan tek bir kişi olduğu için yakın bir tarih aralığında olmasa bile birkaç ay içerisinde tamamen seri bitmiş olur, anlayışınız için teşekkürler. İyi günler.
  11. eskiçeviri

Eski Çeviri

Hajimari no Boukensha-tachi: Legend of Crystania torrent olarak eklenmiştir.
  12. eskiçeviri

Eski Çeviri

Zettai Shounen serisi torrent olarak eklenmiştir.
  13. eskiçeviri

Eski Çeviri

Tomoe go Yu! animesi torrent olarak eklenmiştir.
  14. eskiçeviri

Eski Çeviri

Torrent sayfamız güncellenmiştir. Zetsuai 1989 Earthian Battle Royal High School Taneyamagahara no Yoru Dragon's Heaven Yamatarou Kaeru Arete Hime Yuugen Kaisha Gundress serileri torrent olarak eklenmiştir.
  15. eskiçeviri

Eski Çeviri

Assemble Insert animesi torrent olarak eklenmiştir.
  16. eskiçeviri

Eski Çeviri

Kirara animesi torrent olarak eklenmiştir.
  17. eskiçeviri

Eski Çeviri

Natsu e no Tobira torrent olarak eklenmiştir.
  18. eskiçeviri

Eski Çeviri

Lady Lady!! (1988) animesi torrent olarak eklenmiştir.
  19. eskiçeviri

Javanın Önemi

Kaynağını ben ekleyeyim, buyurun.
  20. eskiçeviri

Eski Çeviri

Ippatsu Kiki Musume animesi torrent olarak eklenmiştir.
  21. eskiçeviri

Eski Çeviri

The Fake - Saibi animesi torrent olarak eklenmiştir.
  22. eskiçeviri

Münferit Çeviri

Son gaz devam.
  23. eskiçeviri

Eski Çeviri

Otona no Bouguya-san torrent olarak eklenmiştir.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.