Jump to content

eskiçeviri

Üyeler
  • İçerik sayısı

254
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

12

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    eskiçeviri reacted to heymely in Fansub sitemiz yenilenmiştir.   
    Omedetou gozaimasu 
  2. Harika
    eskiçeviri reacted to 908 in Bazı fansublar olur ya hani, "komiklik" yapmaya çalışan türden filan.   
    Aslında, yazdığın şeyle ilgili yorumumu günler önce de yapmıştım.
    (https://prnt.sc/udrow0)

Eleştirmenin kolay olduğunu söyleyen biri olarak haliyle bir şeyi çevirmenin emek isteyen bir iş olduğunu biliyorsundur.  @eskiçeviri
    Benim saçma bulduğum şey, emek istenilen bir işte "He yav ben de", "Az önce söyledi, zeki şey seni" gibi gereksiz espriler yapılması.

Bu arada, ekibin çoğu bunlardan oluşuyorsa o zaman sadece çevirmene değil de, genel olarak fansuba "Berbat" diyebilirim bence.

Merakını giderdiysem ne mutlu bana. 
  3. Teşekkür
    eskiçeviri got a reaction from Lycaenidae in Nerede o eski durumlar... Arkadaşlar çevrilmesini istediğiniz (maks. 50 bölüm) animel   
    @Ferris listeye ekledim, çevirmen seçtiği vakit çevirisi başlar. 
  4. Beğen
    eskiçeviri got a reaction from Gallardo in Nerede o eski durumlar... Arkadaşlar çevrilmesini istediğiniz (maks. 50 bölüm) animel   
    Ike! Ina-chuu Takkyuubu, Emblem Take 2, Honoo no Tenkousei, Otaku no Video, Project A-Ko serisi eklendi. Diğer seriler maalesef Hardsub ya da bulunmadığı için ekleyemedim. Çevrilecekler listesine aldım çevirmenler seçtiği vakit çevrilecektir. Daha fazla çevrilmesini istediğiniz seri var ise Discord sunucumuzdaki #ceviri-istek kısmına yazabilirsiniz. @Gallardo
  5. Beğen
    eskiçeviri reacted to Barış D. Baryshx in Yakında Yuu☆Yuu☆Hakusho serisi bitecek ve en baştan bizim çevirmediğimiz kısımların ç   
    İyi olur, Full çevirmiş olursunuz. Kolay gelsin 
  6. Üzgün
    eskiçeviri got a reaction from sShoguNn in Hiç başlanmamış anime serileri arıyorum, önerilere açığım.   
    @sShoguNn, ne yazık ki başka bir fansubın tamamlamış olduğu seriyi çevirmeyiz. 
  7. Beğen
    eskiçeviri got a reaction from Gallardo in Hiç başlanmamış anime serileri arıyorum, önerilere açığım.   
    @Gallardo, dediğiniz serileri listeme ekledim lakin bölüm sayısı fazla olan serilerin seçilmesi biraz zor çünkü çevirmenlerin gözü korkuyor. Ama ben gene ekledim, teşekkürler. 
  8. Beğen
    eskiçeviri got a reaction from Barış D. Baryshx in İki saatlik anime çevirisini düzenlemek mi :(   
    @Barış D. Baryshx, The Fake (Saibi) animesini çevirttiriyorum, daha sonrada şu Saint Oniisan'ı çevirttiririm. 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.