Jump to content

eskiçeviri

Üyeler
  • İçerik sayısı

254
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

12

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    eskiçeviri reacted to pegasusejder in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @eskiçeviri doğum günün kutlu olsun reis, nice mutlu, başarılı senelere inşallah. :) 
  2. Beğen
    eskiçeviri reacted to Pseudohomophylus in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @eskiçeviri

3. Beğen
    eskiçeviri got a reaction from TRA0 in Allen Walker / eskiçeviri [2022 FanArt Yarışması]   
    Teşekkür ederim. 
  4. Beğen
  5. Harika
  6. Beğen
  7. Beğen
  8. Beğen
  9. Harika
  10. Beğen
  11. Beğen
    eskiçeviri got a reaction from zaman in Allen Walker / eskiçeviri [2022 FanArt Yarışması]   
  12. Beğen
    eskiçeviri got a reaction from Ellen in Allen Walker / eskiçeviri [2022 FanArt Yarışması]   
  13. Beğen
  14. Harika
  15. Beğen
  16. Harika
    eskiçeviri got a reaction from Pseudohomophylus in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Bayağı bir geç gördüm :( 
    Teşekkür ederim ^^
  17. Harika
    eskiçeviri got a reaction from DaiSahir in TürkAnimeTv Genel İzleyici Anketi   
    Güzel bir etkinlik olmuş, kadın karakterler biraz yetersiz olmuş gibi pek aradıklarımı bulamadım üzdü :( 
  18. Teşekkür
    eskiçeviri reacted to Amygirl in TürkAnimeTv Genel İzleyici Anketi   
    MyAnimelist sana yetersiz kalmış 
  19. Üzgün
    eskiçeviri reacted to Amygirl in TürkAnimeTv Genel İzleyici Anketi   
    Merhaba arkadaşlar!

TürkAnimeTv'nin izleyici profilini oluşturmak adına sizlere bir anket hazırladık. Geniş anime ve manga platformlarının ve birçok mecranın genel liste ya da senelere göre liste oluşturduğunu görmüşsünüzdür. Binlerce izleyicisi olan TürkAnimeTv'nin de neden böyle bir etkinliği olmasın dedik.

Bu etkinliğe göre izleyicilerimiz anketi doldurarak favori anime türlerini, en çok tercih ettiği anime içeriklerini, en sevdikleri ilk 10 animeyi, erkek ve kadın karakterleri seçecek.

Sizler de anketimizi doldurarak TürkAnimeTv genel izleyici profilini oluşturmamıza destek verin!

Anket için buraya tıklayınız!

Anketimiz 10 Şubat 2021'de sona erecektir. En kısa zamanda da sonuçlar duyrulacaktır. Anketle ilgili soru ve önerilerinizi konu altına yazabilirsiniz.
    İyi eğlenceler!

20. Beğen
    eskiçeviri got a reaction from CiciKedi in TürkAnimeTv Genel İzleyici Anketi   
    Güzel bir etkinlik olmuş, kadın karakterler biraz yetersiz olmuş gibi pek aradıklarımı bulamadım üzdü :( 
  21. Harika
    eskiçeviri reacted to CiciKedi in TürkAnimeTv Genel İzleyici Anketi   
    Güzel Güzel elinize sağlık 
  22. Beğen
    eskiçeviri reacted to Pseudohomophylus in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutaika @KaladinStormblessed @explorer @Ryosuke @ChaneLaforet @Real-Men-Frrranky @Judgment @mustafalrsm @Lycaenidae @PelikanFaruk @eskiçeviri @kEDRA @Promacherr @Takoyakisama @canatan @Gorjek @908@Ucanbirkedi @tutturuuu @rimmuru @Akame777 @lostlonginus @Asperatus @Beytize @bluegrass @Gallardo @Adige @Amygirl @Toprakezgi @Vega @Eolo-sama  @Zorojuro @Kadir- @1456ha  @Strix.
    Sohbet ettiğim, etmediğim herkese teşekkürler
    İyi ki varsınız
    Yeni yılınız kutlu olsun sağlık mutluluk ve huzur getirsin
    Umarım yeni yılda da sizlerle konuşup eğlenip güzel bir forum yoldaşlığı geçiririz

23. Beğen
    eskiçeviri got a reaction from Orewaousama-EmreArs in Bir Anime Magazası Açıyorum - Orewaousama-Emre Ars   
    30 lira. 
  24. Teşekkür
    eskiçeviri got a reaction from Pseudohomophylus in Babylon Etkinlik İncelemesi (Spoiler İçerebilir)   
    2019-2020 serilerinin arasında en tuhaf bulduğum serilerden birisi. Hikaye, Zen adında bir Japon Savcının, bir ilaç firma büyüklerinden birinin suçlarını araştırmasıyla başlıyor.

İnceleme Özeti:
    Babylon animesini tek kelime ile özetleyecek olsaydım kesinlikle bu kelime “hayal kırıklığı” olurdu, yeni bir stüdyo olan Revoroot yaptığı iş ve animasyon gerçekten kaliteli. Babylon animesi ilk altı bölüme kadar iyi olsa da maalesef sonrası yukarıda belirttiğim gibiydi benim için. Animenin ahlaki düşüncelere sokması ve biz izleyicilerin dış dünyayı nasıl gördüğümüzü sorgulatması gerekir iken bize böyle vasat bir deneyim yaşatmaları üzücü. 

Anime’yi izledikten sonra şu sorular kafamda canlandı direkt.
    İntihar bir suç lakin ötenazi bir suç değil mi? İntiharın evrensel bir yasa olmasına izin vermek organ bağışı sorununu çözecek mi? İntihar evrensel bir yasa olur ise nüfusun toplu intihar etmesinin önüne nasıl geçilecek? 
      Beğendiğim yönleri:
    Animenin vermek istediği ambiyansı veriyor. Konuşma içerisinde veyahut ara sahnelerdeki fonlar animenin içeriği ile uyumlu. Görsel/Çizim olarak yılının animelerine göre gayet başarılı. Op/Ed Beğenmediğim yönleri:
    Bölüm sayısına göre animeyi çok yavaştan almışlar ve bu serinin akıcılığını bitirmiş. Çok fazla diyalog. Ve eldeki harika bir konuyu berbat etmeleri.

25. Teşekkür
    eskiçeviri got a reaction from Pseudohomophylus in Aegisub yardım   
    Altta verdiğim sitede şimdiki ve ilerleyen zamanlarda düzeltmek/değiştirmek istediğin yerleri yapabilmen için detaylı bir şekilde anlatılmış bir makalesi mevcut. Kolay gelsin.

https://unanimated.github.io/itw/tsblok.htm
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.