Jump to content

Witch

Üyeler
  • İçerik sayısı

3845
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Witch kullanıcısının paylaşımları

1. Witch

Bu Animeyi İzledin mi?

1.bölümün yarısını izledim, sırf o ana karakter hatun için devam edeceğim. Alttaki Happiness okuyor mu? :'d
  2. Witch

Selam gençler

Hoş gelmişin Semih.
  3. Witch

Yuki Fansub

Enee Giselle*-* çok hayırlı olsun mutlu çeviriler.
  4. Enee Anıl abinin doğum günü müymüüş. Çok mutlu nice senelere~ En iyisini hak ediyorsun. Beni TRart'a aldığına pişman o yüzden gelmiyor he Şaka şaka Doğum günün kutlu olsun @asci
  5. Witch

Osoi Subs

Ellerinize sağlıık~ Darısı Homunculus'un başına.
  6. Spoiler

Hala albümü sevmiyorum. Ama bu güzel olmuş gibi. :=)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Allahım açıp spoya bakmaya üşeniyor FDSOJFPSKDİLŞ

3. Witch

Witch

Örgülü saçı beni yedi.......

4. Misafir

Misafir

he tm kb ASDYGUHFLIJWSHKGSLHEIJDKOFL

7. Witch

Ecchi FC [+18]

Enee konu aktif.
  8. Nice mutlu yıllara @ayanatsume ~
  9. Witch

Merhaba :)

Hoş gelmişin Tenebris. ^-^ Ben de gerilim, korku, psikolojik türlerini çok severim hehe.
  10. Witch

Gelin tanışalım :)

Yaşasın PhotoScape be! Ps kimmiş. Hoş gelmişin Alperen.
  11. Witch

Kon'nichiwa :))

Hoş gelmişin Furkan.
  12. Witch

Bul Getir!

Hay haay~~ Ben de yeşil saçlı bir hanım kız isteyeyim. *-*
  13. Witch

Selamlar herkese

Hoş geldiiin tekrardan Buğra.
  14. Öncelikle dürüstçe itiraf edeceğim T-T doğum gününü unuttum. ;_;;;; -anladık onu-,-- Bir şey daha, kutlamak için geçen yıldan beri bekliyordum (ve unuttum-_-). ;_;;; Sanırım doğum günü kutlamayı sevmiyordun ama. -yanlış hatırlıyor olabilir- :') İbit arkideşler dün Pelin-chan'ın doğum günüydüüü. - Ne desem bilemiyorum ya seni çok seviyorum. :'s Birçok eski arkadaşımdan daha samimisin<3 her zaman yanımda oldun. Gerçekten herrrrr zaman. ;u; Yeni yaşın sana dilediğin her şeyi getirsin*-* ve tabi ki yine birlikte olalım -amin-. :'D Geçmiş-,- doğum günün kutlu olsun! Bu da hediyen ;u; pek güzel olmadı ama. T-T
  15. Güzel bir seriye benziyor hadi bakalım.
  16. Buraya gerçek bir dram hikayesi yazacağım... ;_;;; Profilinde ne çalıyor ben bunu dinledim ya diye beynimi patlattım ve bir yerde Without You'yu duydum sonunda. Evet bu da böyle. Yazmazsam çok içimde kalırdı. :')) Güzel şarkı ay evet uzatmıyorum gidiyorum. :smile-milk-bottle-emoticon:

1. NatsuJun

NatsuJun

Bir gün biri fark eder demiştim, sonunda gerçek oldu artık huzur içinde parçayı değiştirebilirim:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

2. Witch

Witch

İlk dinlediğimde bunu 7th'dan daha çok sevmiştim -truestory-. Ben de huzur içinde grubu bilen birileri var burada diye mutlu olabilirim artık. :') :angel2-onion-head-emoticon:

17. Himitsu 1 yaşını doldurdu! Ne çabuk geçmiş... :angel2-onion-head-emoticon:

18. Witch

GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:

Ayyyyyy zamankatili güncelleme yaptı! Ana sayfada görüp yerimde zıpladım desem? Yine çok güzel olmuşlar. *-* En çok da hanım kızımız, Kangoku Gakuen'den miydi o? Ellerine emeğine sağlık. ^u^
  19. Witch

( 62 / 62 ) Metalocalypse

Görür görmez vuruldum, Barış adminim onay verdiğine göre DMC'ye benzetmekte haklıymışım. :D Accık ilerlesin arşivleyip izleyeceğim. Çok teşekkürler~
  20. Witch

Yaz Sezonunun En Çok Beklenen Animeleri

Love Live geliyor açılınnnnn!1!! Umi'mi özleyeceğim ama... Yeni harem üyelerimi gözüme kestirdim. 19 numara çok dikkatimi çekti. :D İsmini unuttuğum bir animenin parody'si gibi görünüyor kesin izleyeceğim. :D Onun dışında pek ilgimi çeken olmadı açıkçası. Edit falan: Animeyi buldum sonunda yehuuu! Smile PreCure ismi. Onun parodysi gibi duruyor umarım öyledir. TyT
  21. Biri tuttuğunu koparmak mı dedi?
  22. Witch

Ohayo Minna san

Hoş gelmişin Yiğit.
  23. Witch

Narsist Samuray-Blog

Blogun tasarımı çok hoş olmuş onu söylemeden başlayamam. :D Takipteyim, ilgimi çeken bir konuyu ele almışın, muhabbeti açılınca fener görmüş tavşan gibi kalıyorum ama. :( O yüzden güncellendikçe uğrayacağım. Hadi bakalım hayırlı olsun.
  24. Witch

Nirinsou

Hoş dönmüşsüüün. :'3 Manga-tr'ye bekleriz bu arada. :') Sahiplenme şeysi...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.