Jump to content

Witch

Üyeler
  • İçerik sayısı

3845
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne Witch kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Okul bitsin, yaz gelsin ve Japonca'ya devam edeyim diye yaşıyorum sadece resmen. >:(

2. Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti. :oniondesuplz:

3.  

4. Sadece Kakegurui'nin mangası animeden kat kat daha güzel demeye geldim. :floating-crazy-rabbit-emoticon:

1. Estable

Estable

Tamda yeni bitirmiştim, mangası mı varmış yahu netflixte gördüğümden dolayı yoktur sandıydım. Bildiğim iyi oldu :)

2. Witch

Witch

Çok geç gördüm üzgünüm... Evet mangası baya güzel gidiyor, tek başına Yumeko'nun çizimi bile yeter animede sümük gibi çizmişler kızı. ?

5. Yaşadığımı belli eden gönderi. 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

osuya devam edelim ben yeniden başlicam xd

3. Witch

Witch

Yaa oynamayalı o kadar oldu ki, gireriz ama birlikte. :'D Ne yapayım okul falan aynı devam ediyorum. 

4. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

iyiymişşş discorddan konuşuruz

6. Merhaba, yüzyıldır falan girmiyorum hadi bana güncelleme spamlayın... Neler oldu?:onion_head___smooch___by_elorae_chan:

2. sShoguNn

sShoguNn

Herkes gitti :sad__sad__onion_by_elcerbero:

3. Witch

Witch

Ağlıyorum... Ben dönmeyi düşünüyordum oysaki.:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

4. Rakuncuk

Rakuncuk

Sadece yoldaki poşetler uçuyor onun dışında her yer boşaldı. 

7. R0DjrZ.jpg

Beni mutlu etmek çok kolay cidden ya bakar mısınız şuna? :angel2-onion-head-emoticon:

1. Witch

Witch

Etkinlik TAK'ta Byousoku 5 Centimeter gösterimi btw, var mı gelen musallat olayım?

2. Witch

Witch

Kadıköyde kuzum. :bike-onion-head-emoticon:

8. Size el yapımı Hachimaki yapacak bir arkadaş bulun kesinlikle. ??

2. Witch

Witch

Kesinlikle hocalara baş kaldırma girişimi planımız yok. :'D Ganbarimasu!! ;u;

3. Yuki-chan

Yuki-chan

aaaaa bende istiyoruuum. Tam vize haftası ama benim kendim yapmam gerekecek :(

4. Witch

Witch

Karşılığında arkadaşa ramen ısmarlayıp azcık Japonca öğreticem, quite luckyy~ Kolay gelsin sana da, bizim de sınav haftası ama bunlarla uğraşıyoruz işte öyle :bike-onion-head-emoticon:

9. Bugün JLPT'ye girecek herkese bol şans~ Bir iki tüyo verirsiniz di mi? :,)

2. Witch

Witch

Teşekkür ederiiim♥ dinleme yavaş olunca kaçırıyorum hızlı olunca da kaçırıyorum o kısmı gözden çıkardım zaten. ;_; Kusoh

Kanjide incik cıncık soruyorlarmış bizim denemeye bakılırsa, öyleyse biraz ağlayacağım.

Yaşasın gramer en sevdiğim gramer:admire2-onion-head-emoticon:

10. Dişim ağrıyor benim ya :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: aaaaaaaaaay pense getirin bana çekicem hepsini. :beaten-onion-head-emoticon:

2. Witch

Witch

Dişçi mi benden korksun :bike-onion-head-emoticon:

3. Witch

Witch

Tontiş montişler ama mekanın kokusundan dekoruna sinir oluyorum korkunç. :scared-onion-head-emoticon:

4. Perfectum

Perfectum

dissiz-unluler-8.jpg

Dişler önemli :D

11. Heh. Heheheh. Heh heh.

Spoiler

1. UykuluAizen

UykuluAizen

heh

12. Pokemon GO indirmeye çalışırken intihar etti dersiniz. <3

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

pokemon go apk yazın android ve ios bulursunuz

3. Witch

Witch

Yeni Zelanda'ya uçup indirip geldim. xd

Pikachu bir 10 dakika yürüdükten sonra çıkıyor. :')

Yumittooooğ

13. Spoiler

Hala albümü sevmiyorum. Ama bu güzel olmuş gibi. :=)

2. Witch

Witch

Allahım açıp spoya bakmaya üşeniyor FDSOJFPSKDİLŞ

3. Witch

Witch

Örgülü saçı beni yedi.......

4. Misafir

Misafir

he tm kb ASDYGUHFLIJWSHKGSLHEIJDKOFL

14. Buraya gerçek bir dram hikayesi yazacağım... ;_;;; Profilinde ne çalıyor ben bunu dinledim ya diye beynimi patlattım ve bir yerde Without You'yu duydum sonunda. Evet bu da böyle. Yazmazsam çok içimde kalırdı. :')) Güzel şarkı ay evet uzatmıyorum gidiyorum. :smile-milk-bottle-emoticon:

1. NatsuJun

NatsuJun

Bir gün biri fark eder demiştim, sonunda gerçek oldu artık huzur içinde parçayı değiştirebilirim:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

2. Witch

Witch

İlk dinlediğimde bunu 7th'dan daha çok sevmiştim -truestory-. Ben de huzur içinde grubu bilen birileri var burada diye mutlu olabilirim artık. :') :angel2-onion-head-emoticon:

15. Himitsu 1 yaşını doldurdu! Ne çabuk geçmiş... :angel2-onion-head-emoticon:

16. Deneme bir iki.

Bak tam 1 yıl oldu gideli. Gelsen artık biraz? Hiç mi? Hiç? :cry-baby-milk-bottle-emoticon: Çıldıvacağım.

17. Spoiler

Albümdeki 6 şarkının birden çıktığı ilk günden listelerde ilk 10'a girmesi... :')

18. Lemonade'i beğenmedim. @Beyoncé

2. kawaii kereste

kawaii kereste

benim dinlediğim kadarıyla bikaç güzel şarkısı var geri kalanı bana hitap etmiyor pek. müzik tarzına saygım var, çoğu popçu ana akımı takip ediyor beyonce kendi çizgisini bozmuyor genelde. karakteri konusunu bilemem hiç merak edip araştırmadım, karakterinin şarkılarına bakış açımı değiştirceğini pek sanmıyorum :D yani müzik zevkimi etkilemez heralde. 

ama şu var, öyle "ay beyonce çoğiyi" diyip fanlık yapmak yerine röportajlarını izleyip konserlerini izleyip öyle beğeniyor olman hoşuma gitti, belki ilerde merak edersem göz atarım :D

19. Spoiler

v5VElD.png

Şunun kadar muazzam bir görüntü var mı ya? <3

20. Son ziyaret 20 Eylül ha... ;_; Gel artık geeel. :drop-cute-cat-emoticon:

1. moekami

moekami

Geldim! *a*

21. Witch

Doğum günün kutlu olsuuun! :ballerina-crazy-rabbit-emoticon: Bol animeli mangalı djli yıllara :happy-birthday-crazy-rabbit-emoticon: Umarım görürsün. T.T Yaşasın ChainChro kardeşliği~ :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

22. Spoiler

Heyt beee. Kızlarım♥

23. İşte beklediğim şey heyt bee. Hatun. :bleh:

Spoiler

24. 10 bölüm çevirdim ben bir mangayım

1. Witch

Witch

(bunu yazmak için 10.bölümü bitirmeyi bekliyordu)

2. Singularity

Singularity

terket burayı sadfkjasklf

3. Witch

Witch

Yoooooo lşsdfkşifsdl :bleh::bleh: 

25. Neden nisanın sonu sevgili Tokyo Treat, niçin??? :get-out-crazy-rabbit-emoticon::get-out-crazy-rabbit-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.