Jump to content

Witch

Üyeler
  • İçerik sayısı

3845
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Witch got a reaction from Milli_Midilli_Ama_Liseli for bir durum güncellemesi, Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti.   
    Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti. 
  2. Beğen
    Witch got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti.   
    Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti. 
  3. Beğen
    Witch reacted to Milli_Midilli_Ama_Liseli for bir durum güncellemesi, Eski gönderilerimi okuyorum.. çok eğelenceli   
    Eski gönderilerimi okuyorum.. çok eğelenceli
  4. Beğen
    Witch reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Japonca öğrenmek isteyen animecilere bulunmaz hint kumaşı tadında değişik bir oyun iç   
    Japonca öğrenmek isteyen animecilere bulunmaz hint kumaşı tadında değişik bir oyun içeriğinde japonca kelimeleri öğrenip onlara savaş vs açıyoruz kelimeleri doğru bildikçe ilerliyoruz gayet kolay ve eğitici henüz satın almasamda korsan versiyonlara göz atmıştım:

5. Harika
    Witch got a reaction from Golge_Kaze for bir durum güncellemesi,   
  6. Harika
    Witch got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi,   
  7. Beğen
    Witch reacted to Rıse for bir durum güncellemesi, Burayı bırakamıyoruz neden çekiyorsun beni buraya hayat ...   
    Burayı bırakamıyoruz neden çekiyorsun beni buraya hayat ...
  8. Beğen
    Witch reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, 2018 Sonbahar Anime Sezonuna Orhan Sezonu adını veriyorum :D   
    2018 Sonbahar Anime Sezonuna Orhan Sezonu adını veriyorum :D 
  9. Beğen
    Witch reacted to 4Respect for bir durum güncellemesi,   
  10. Beğen
    Witch reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Finaller başlamış bulunuyor. Sıkıntılı, endişe verici, kaygılandırıcı ve inanılmaz st   
    Finaller başlamış bulunuyor.
    Sıkıntılı, endişe verici, kaygılandırıcı ve inanılmaz stresli bir 15-20 gün beni bekliyor, bütünlemelerle birlikte...
  11. Beğen
    Witch reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Bitmesini istemediğim bir rüya gibiydin sen! Evet sen, türk anime forum xD   
    Bitmesini istemediğim bir rüya gibiydin sen! Evet sen, türk anime forum xD
  12. Beğen
    Witch got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Merhaba, yüzyıldır falan girmiyorum hadi bana güncelleme spamlayın... Neler oldu?   
    Merhaba, yüzyıldır falan girmiyorum hadi bana güncelleme spamlayın... Neler oldu?
  13. Beğen
    Witch reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Hayatımın en kötü döneminden geçiyorum büyük ihtimalle, şuraya gelip atarlı giderli y   
    Hayatımın en kötü döneminden geçiyorum büyük ihtimalle, şuraya gelip atarlı giderli yazılar yazmayı bile özledim. ☹️ 
  14. Beğen
    Witch reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Uzun bir aradan sonra..... Herkese Adele'den helloooooooo   
    Uzun bir aradan sonra.....
    Herkese Adele'den helloooooooo
  15. Beğen
    Witch reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Ruh halim   
    Ruh halim

16. Beğen
    Witch reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Exo-l ler yeni şarkıları buyurun :D   
    Exo-l ler yeni şarkıları buyurun :D
  17. Beğen
    Witch reacted to sadece okan for bir durum güncellemesi, payday2 steamde ücretsiz oldu artık isteyen arkadaşlar eklesinler :)   
    payday2 steamde ücretsiz oldu artık isteyen arkadaşlar eklesinler :) 
  18. Beğen
    Witch reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Ve bir kabus vuku buldu nya.se sizlere ömür....   
    Ve bir kabus vuku buldu nya.se sizlere ömür....
  19. Beğen
    Witch reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, The Witcher Enchanced Edition kısa bir süreliğine beleş, yağmalayın xD   
    The Witcher Enchanced Edition kısa bir süreliğine beleş, yağmalayın xD 

20. Beğen
    Witch reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Ben geldi :)   
    Ben geldi :)
  21. Beğen
    Witch reacted to Lizardon for bir durum güncellemesi, Keijo diye leş bir seri bitiyor. Milleti Boku no Pico ile kandırırlardı ilk zamanlar,   
    Keijo diye leş bir seri bitiyor. Milleti Boku no Pico ile kandırırlardı ilk zamanlar, şimdilerde Keijo ile kandırıyorlar müthiş anime diye.
  22. Beğen
    Witch got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Size el yapımı Hachimaki yapacak bir arkadaş bulun kesinlikle. ??   
    Size el yapımı Hachimaki yapacak bir arkadaş bulun kesinlikle. ??
  23. Beğen
    Witch reacted to Krep for bir durum güncellemesi, Vinç   
    Vinç 
  24. Beğen
    Witch reacted to Ririchiyo_sama for bir durum güncellemesi, Nerdesin kuzum yaa :'(   
    Nerdesin kuzum  yaa :'(
  25. Beğen
    Witch reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Videoda görülen şeyler tamamen gerçek olup bir gerçeklik ürünüdür :P kırmızı başlıksı   
    Videoda görülen şeyler tamamen gerçek olup bir gerçeklik ürünüdür :P  kırmızı başlıksız kız olmayan ama onu oynayan benim...buradaki oyunculuğumla Rem'e rakibim hadi eyv...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.