Jump to content

Witch

Üyeler
  • İçerik sayısı

3845
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Witch reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Kış sezonunda 2 shounen ai animenin olması Yuri on ice'dan sonra sevindirici bir habe   
    Kış sezonunda 2 shounen ai animenin olması Yuri on ice'dan sonra sevindirici bir haber oldu... Toplanın fujoushiler Super Lovers 2. sezon ve Spiritpact geliyor... 
  2. Beğen
    Witch reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, Yaşadığını görmek güzel :D (╭☞⌐■ ͜ʖ■)╭☞   
    Yaşadığını görmek güzel :D
    (╭☞⌐■ ͜ʖ■)╭☞
  3. Beğen
    Witch got a reaction from Cagla-Sama for bir durum güncellemesi, Himitsu 1 yaşını doldurdu! Ne çabuk geçmiş...   
    Himitsu 1 yaşını doldurdu! Ne çabuk geçmiş... 
  4. Beğen
    Witch reacted to Songena for bir durum güncellemesi, https://www.wattpad.com/story/73038477-çizim-günlüğü-artwork Bu burda dursun.   
    https://www.wattpad.com/story/73038477-çizim-günlüğü-artwork
    Bu burda dursun.
  5. Beğen
    Witch got a reaction from .:Kanema:. for bir durum güncellemesi, Albümdeki 6 şarkının birden çıktığı ilk günden listelerde ilk 10'a girmesi... :')   
    Albümdeki 6 şarkının birden çıktığı ilk günden listelerde ilk 10'a girmesi... :')
  6. Beğen
    Witch got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Şunun kadar muazzam bir görüntü var mı ya? <3   
    Şunun kadar muazzam bir görüntü var mı ya? <3
  7. Beğen
    Witch got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, Şunun kadar muazzam bir görüntü var mı ya? <3   
    Şunun kadar muazzam bir görüntü var mı ya? <3
  8. Beğen
    Witch reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, NH3 bazdır bilmeyen kazdır HUEHUEHUEHUEHUE   
    NH3 bazdır bilmeyen kazdır HUEHUEHUEHUEHUE
  9. Beğen
    Witch reacted to Anonymmy for bir durum güncellemesi, Ne kadar da hoş bir ses... Dinlerken şöyle oluyorum ' Yo kıskanmadım ya kıskanıp ne y   
    Ne kadar da hoş bir ses... Dinlerken şöyle oluyorum  ' Yo kıskanmadım ya kıskanıp ne yapacağım
  10. Beğen
    Witch got a reaction from HolySpirit for bir durum güncellemesi, Heyt beee. Kızlarım♥   
    Heyt beee. Kızlarım♥
  11. Beğen
    Witch reacted to Rofh for bir durum güncellemesi, Artık arkadaşlarımın DU RUN espirisinden bıktım, bir daha biri yaparsa tekme tokat da   
    Artık arkadaşlarımın DU RUN espirisinden bıktım, bir daha biri yaparsa tekme tokat dalacam :D
  12. Beğen
    Witch reacted to Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Şu beğendi yerine, olumlu ve olumsuz seçeneklerini mi koysak   
    Şu beğendi yerine, olumlu ve olumsuz seçeneklerini mi koysak
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.