Jump to content
  • Create New...

MorriganVEX

Kayıtlı Üye
  • Content Count

201
  • Last visited

2 Followers

About MorriganVEX

• Rank
    Level 2

Profil Bilgileri

1. Daredevil ! Netflix-Marvel ikilisinin muhteşem olduğunu gördük, artık David Tennant'lı Krysten Ritter'lı A.K.A. Jessica Jones çıksın da onu da iki günde bitireyim
  2. Minority Report Adını çok duymuştum ama bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum. Bir an olsun sıkılmadan izledim, herkese tavsiye ederim
  3. Yazık olmuş. Görseller de o kadar güzel ki... Kurisu'nun yeni saçına da bayıldım, her haliyle güzel zaten. Keşke iptal etmeselermiş
  4. Telefonumun arkaplanını değiştirdim.Yay! Küçük şeylerle mutlu olmayı öğrenmek gerek

5. Hoşgeldin foruma, iyi eğlenceler
  6. :13: Yukinooo :13: Çok heyecanlandım şimdi! Black Lace (asıl adını hatırlamıyorum) de var mı ki yeni sezonda, anca bir iki bölüm görmüştük onu.
  7. Teşekkürler, videolarınız her zamanki gibi çok güzel, Türk youtuberlar görmek gurur verici. Collab falan da yapın da daha çok kişiye ulaşın. :)
  8. Hoşgeldin foruma, iyi eğlenceler!
  9. Şu an dolar kuru 2,2 görünüyor, 1,5 epey iyiymiş. Neden böyle yaptılar ki acaba?
  10. Özellikle üçlü fotoğraflarına bayıldım. Çok eğlenceli biri gibi duruyor. Bu arada sarı kuyruk balığı nedir ya?
  11. Hala beraber olmanıza sevindim, sen yine başlatırsın onu animeye. :)

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.