Jump to content

MorriganVEX

Üyeler
  • İçerik sayısı

201
  • Son ziyareti

MorriganVEX kullanıcısının paylaşımları

1. MorriganVEX

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Daredevil ! Netflix-Marvel ikilisinin muhteşem olduğunu gördük, artık David Tennant'lı Krysten Ritter'lı A.K.A. Jessica Jones çıksın da onu da iki günde bitireyim
  2. Minority Report Adını çok duymuştum ama bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum. Bir an olsun sıkılmadan izledim, herkese tavsiye ederim
  3. MorriganVEX

Herkese Merhaba

Hoşgeldin foruma!
  4. Yazık olmuş. Görseller de o kadar güzel ki... Kurisu'nun yeni saçına da bayıldım, her haliyle güzel zaten. Keşke iptal etmeselermiş
  5. Telefonumun arkaplanını değiştirdim.Yay! Küçük şeylerle mutlu olmayı öğrenmek gerek

6. MorriganVEX

Herkese Merhaba

Hoşgeldin foruma, iyi eğlenceler
  7. :13: Yukinooo :13: Çok heyecanlandım şimdi! Black Lace (asıl adını hatırlamıyorum) de var mı ki yeni sezonda, anca bir iki bölüm görmüştük onu.
  8. MorriganVEX

Merhaba ^_^

Hoşgeldin foruma :)
  9. MorriganVEX

Herkeze Merhabalar !

Foruma hoşgeldin, iyi eğlenceler :)
  10. MorriganVEX

Android'de One Piece Oyunu Keyfi

Teşekkürler, videolarınız her zamanki gibi çok güzel, Türk youtuberlar görmek gurur verici. Collab falan da yapın da daha çok kişiye ulaşın. :)
  11. MorriganVEX

Merhaba ^,^

Hoşgeldin foruma, iyi eğlenceler!
  12. Şu an dolar kuru 2,2 görünüyor, 1,5 epey iyiymiş. Neden böyle yaptılar ki acaba?
  13. Özellikle üçlü fotoğraflarına bayıldım. Çok eğlenceli biri gibi duruyor. Bu arada sarı kuyruk balığı nedir ya?
  14. MorriganVEX

Selam Ben Yumit

Hala beraber olmanıza sevindim, sen yine başlatırsın onu animeye. :)
  15. Bilgisayarda en kolayı torrent bence
  16. MorriganVEX

Robot Chicken
  17. Highlander !!! 80'lerin New York'unda kılıç dövüşü! There can be only one!
  18. MorriganVEX

Armin’in Seiyuusundan Cevap Geldi

Hemen açıklayın canısı:Şimdi Kromozomlar falan filan çok sıkıldım boşver onları. Ama sendromunun sonucunu söyliyim. * normalden küçük eşeysel bölgeler. * göğüsün büyümesi * davranışlarda gariplik.. Öyle işte ... şimdi sorsan bilgisayar mühendisi niye bunları biliyor diye sana açıklayamam.
  19. MorriganVEX

Oo eng101 diyorsun. (yapmasam olmazdı :D) Edit. Armin harbiden de görkemin dediği gibi olabilir. Davranışları falan çok feminendi. Fazladan bilgi: Belkide klinifer sendromludur. XXY yani. Tamam gidiyorum biyoloji sınavından çıktım da... #kwh.
  20. MorriganVEX

Japonya'dan Yeni bir Meme Akımı

Frozen ve Supernatural çok güzel olmuş, Castiel ve Dean'den beklerim doğrusu
  21. Çok güzel olmuş. Bütün inşaatlarımızı Japonlar yapsın bundan sonra :D
  22. MorriganVEX

Hermafrodit olsun, herkes haklı çıksın :)
  23. MorriganVEX

Metal Hurlant, her bölümün birbirinden alakasız olmasına bayıldım, bir nevi sinema havası da yaratıyor.
  24. MorriganVEX

Merhaba ^^

Hoşgeldin foruma, iyi eğlenceler!
  25. MorriganVEX

Onodera Fan Club

Gelip geçici hayaller bunlar. Seiyuusu tatlı falan ama animede karakter bastırılıyor. ^^ Birde saç stili çok garip gelmişti ilk izlediğimde. #kwhere #challenge requested. (edit. Asasasd görkem hangi ara değiştirdin avatarı) (edit. Eskisi çok uzun süredir duruyordu, bunu da okulda izleyince değiştiriverdim)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.