Jump to content

ichiberry15

Kayıtlı Üye
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

About ichiberry15

 • Birthday 04/12/1997

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Kadın

İletişim Yöntemi

 • Skype
  anime_and_love

Recent Profile Visitors

926 profile views

ichiberry15's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

8

Reputation

 1. Merhaba.

  Benim bireysel olarak olarak çevirdiğim bir seri vardı ve uzun bir ara verdikten sonra son zamanlarda ancak bitirebildim. Önceden bölümlerin siteye eklenmesi konusunda yetkili bir arkadaş yardımcı oluyordu ama kendisine bir süredir ulaşamıyorum. Bu konuda kim yardımcı olabilir acaba bilgi verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

  1. torotoro

   torotoro

   Buradan özel mesaj gönderin. Yardımcı olmaya çalışayım. 

 2. Merhaba, forumdaki video göndermeden önce okunması gerekenler hakkındaki gönderiden anladığım kadarıyla videoların incelenmesi vb. işlerle siz ilgileniyormuşsunuz. Benim çevirdiğim bir bölüm anime var ancak herhangi bir fansub grubuna dahil değilim ve sitedeki video ekleme bölümünden gördüğüm kadarıyla bir grup belirtmeden ekleme yapılamıyor, ayrıca olmayan bir bölümü ekleme yetkisi de sadece uploader'larda var. Bu durumda yapman gereken şey nedir acaba? Çeşitli video hosting sitelerine yükledikten sonra siteye eklemeyi kendim yapabiliyor muyum yoksa başka bir uploader'ın mı yapması gerek bunu? Yoksa münferit olarak hiçbir şekilde ekleme yapamıyor muyuz? Mutlaka bir gruba mı girmemiz gerekiyor? Bilgi verirseniz sevinirim.

  1. Show previous comments  1 more
  2. ichiberry15

   ichiberry15

   Peki yeni bölüm eklemek mümkün mü?

  3. Barış D. Baryshx

   Barış D. Baryshx

   önce incleniyor video, sen yükle istersen :nyappyderpplz:

  4. torotoro

   torotoro

   Sitede olmayan bir bölüm ekletmek için şimdilik yetkililerle görüşün. Aktif olarak ekleme yapıyorsanız daha sonra sizede panel ayarlarız. Gerektiğinde FeeLing7d veya SweetParade ile iletişime geçebilirsiniz bana her zaman ulaşamayabilirsiniz.

 3. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim şimdi. İlk üç film berbattı, animeyle kıyaslanınca fiyaskoydu. Bu daha iyi olur gibime geliyor ama Light olmadan 6 defter filan da saçmalık gibi... En azından Light öldükten sonra nereye gitti filan onu gösterseler bari.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.