Jump to content

Milli Midilli

Üyeler
  • İçerik sayısı

1247
  • Son ziyareti

Milli Midilli kullanıcısının paylaşımları

1. Milli Midilli

Merhabalar !

Hoşgeldin Melike ben de DM B) Ben de Lana Del Rey'i severim en sevdiğim şarkısı da Diet Mountain Dew :wub: Umarım iyi anlaşırız sevgiler :D
  2. Milli Midilli

İtiraf Köşesi

Yhaa onu ben içim açılıyo diye okudum afdsacsada :D
  3. Milli Midilli

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Yazdıklarım İsviçre'li bilimadamları tarafından taşlıkları onaylanmış karakterlerdir :D Ayuzawa Misaki (Dobra Güzellik) Setsuna Meiou (Asil Güzellik) Makoto Kino (Tomboy Güzellik) Risa Koizumi (Doğal Güzellik)
  4. Milli Midilli

İtiraf Köşesi

Üstüme alınacağım :D
  5. Milli Midilli

İtiraf Köşesi

İtiraf 1: Düdük Necmi'nin aslında Güdük Necmi olduğunu daha bu hafta öğrendim. İtiraf 2: First Kiss'imi yanlışlıkla üstüne düştüğüm dedeme vermiştim.
  6. Milli Midilli

Göz (FF)

Anafikri alabilir miyim üşendim okumaya :D
  7. Milli Midilli

Merhaba Arkadaşlar

Hoşgeldin ama nickin neden Frau, Fatih?
  8. Milli Midilli

Merhabalar

Hoşgeldin :D
  9. Hoşbulduk :hi-onion-head-emoticon:
  10. Hoşbulduk Sangeetha arkadaşa söylediğim gibi bunu ortak alanda söylemek istemiyom :D İnşallah canım ama italyan değilim :D
  11. Blues'un rengi mavi zaten tamamen hüzün :D Neyse iyi günler :D Hoşbulduk.
  12. Tebrikler! Adımın gerçekten Kita olduğunu 1.000.000 söyleyişim :D
  13. Hoşbulduk :D Ben turkuazın mavimsi olanını seviyom, yeşilimsi olanı kindar geliyor (Kısaca kafam iyi :D)
  14. Hoşbulduk Norveçce :P Hoşbulduk :D
  15. Ortak alanda ifşa etmek istemiyorum özelden yazarsanız olur ;) :P Arkadaşımın Facebook'undan bakıyorum ona da Facebookum bile yok ;( İncicaps'i hiç düşünmedim şahsen :D
  16. Milli Midilli

merhaba arkadaşlar

17. Merhaba adım Kita. Yeni üye oldum. Hobilerim anime izlemek, yüzmek, resim çizmek ve caps okumak :P En sevdiğim renk Turkuvaz (Ne alaka?) Sıkıntıdan ölünce üye olayım dedim ve forum ailenize katıldım. Umarım sıkıntı çekmem :D Şimdiden herkese selamlar :D
  18. Milli Midilli

Merhaba Dostlarım!

19. Milli Midilli

Forumun Enleri

En süper benim acxsaxfsdx :D http://img-1.onedio.com/img/719/bound/2r0/53f33218fab62d4c62dd98d9.webp
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.