Jump to content

Milli Midilli

Üyeler
  • İçerik sayısı

1247
  • Son ziyareti

Milli Midilli kullanıcısının paylaşımları

1. İyi ki doğdun admin abla ^^ mobildeyim anca şunu atabileceğim :/ https://m.youtube.com/watch?v=lSi883W_kQw spoilera da alamadım sori )
  2. Milli Midilli

Herkeze Merhabalar !

Hoşgeldin :)
  3. Doğum gününüz kutlu olsun :)
  4. Milli Midilli

Selam Ben Yumit

Merhaba Hoşgeldin ben G umarım eğelenirsin forumda saygılarımı sunarım. :)
  5. Milli Midilli

Abi bu adam çok kawaii...

Bence Türk halkınının misafirperverliğini de vurgulayan ("Bi kase kısır yapayım da bizim kız yeni gelen Adnan Beylere götürsün" gibi :/ ) bir shoujo animesi ya da Kurtuluş Savaşı dönemlerini anlatan bir anime çok güzel olurdu :)
  6. türkçe çevirisinde göremeyeceğiniz esprilerden :D Ben de bunu koyacaktım ama :T
  7. Milli Midilli

İlk AMV'mi yaptım! (Nisekoi)

Başarılı olmuş, animeyi izlemedim ama :rolleyes: Şarkıyı da güzel seçmişsin :)
  8. Milli Midilli

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Flood için üzgünüm :( Amagi Brilliant Park Ep. 2 http://i.hizliresim.com/DkDNBl.png
  9. Milli Midilli

Shinkaya-kun

Hoşgeldin :) Ben G umarım forumda sıkılmazsın, mesaj kutun sinek avlamaz :D Saygılar -_-
  10. Milli Midilli

Merhaba

Hoşgeldin :D
  11. Milli Midilli

Merhabalar.o

Hoşgeldin ben G umarım eğelenirsin saygılar :D
  12. Milli Midilli

Herkese selam

Hoşgeldin :D
  13. İlk yorum ^^ Hoşgeldin ben G umarım iyi anlaşırız :D Üyeliği iki kişi kullanıyoruz haberin olsun ;)
  14. Merhaba ben G umarım iyi anlaşırız saygılar :D Üyeliği iki kişi kullanıyoruz haberin olsun ;)
  15. Hoşgeldin ben G umarım iyi anlaşırız :D Üyeliği iki kişi kullanıyoruz haberin olsun :)
  16. Milli Midilli

Cosplay yapmak isteseymiş keşke bu kadın. :)

Helal olsun Maria'ya, hoşuma gitti kadın bilmem ama :D
  17. Milli Midilli

( 14 / 12+ ) Ao Haru Ride

OVA'sı da mı varmış? Yaay! Arigato :D
  18. Milli Midilli

10 Açıklanamayan Fotoğraf [Video]

Aynen, ben hala atlatamaım şoku üzerimden :D Annemler hep diyor "Fotomontaj bunlar" diye ama :/
  19. Milli Midilli

10 Açıklanamayan Fotoğraf [Video]

Biz bunu geçen yıl okulun son günü izlemiştik korkudan ölmüştük ahsdahfdsdfvafd :D
  20. Hoşgeldin ben G umarım iyi anlaşırız :D Benim de Oğuzhan adında bi Otaku arkadaşım var okulda :D Bayramın kutlu olsun arada :D Üyeliği iki kişi kullanıyoruz, haberin olsun ;)
  21. Milli Midilli

İtiraf Köşesi

Seni. harcarım. çocuk. :cheer2-onion-head-emoticon: İtiraf: Suçsuz yere bir kıza Osmanlı Tokadı indirmiştim (tamamen yanlış anlaşılma) ve disipline gitmiştim :/
  22. Şu dev, siyahi, baltası olan, barmen adam, neden mi, canım öyle istedi ;)
  23. Milli Midilli

Şu Miku konserlerinden birine gitmek isterdim..

Ben orada olsaydım holograma taş atardım, doğal olarak da hiçbir şey olmazdı .. :hehe-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.