Jump to content

Milli Midilli

Üyeler
  • İçerik sayısı

1247
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Milli Midilli reacted to LeornKayn in Bir Günlüğüne Görünmez Olmak   
    Bana kalırsa orada termal kameraya yakalanırdın :D
  2. Beğen
    Milli Midilli reacted to Witch in Yeni Üye ^^   
    Kendini azicik tanitsan iyi olurdu. :P Hos geldin. ^-^v
  3. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Ani.Maxiventus in Yeni Üye ^^   
    Hoşgeldin ben G sorularn olursa özelden yazarsın umarım sıkılmazsın eğelenirsin anime hakkındaki bilgilerine yeni bilgiler katarsın :D
  4. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from ririchiyo-sama in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ali-san: http://media.tumblr.com/tumblr_lxcjuqM9Hd1qgq5zm.jpg
    Hülya-san: http://media.tumblr.com/tumblr_lxcjuqM9Hd1qgq5zm.jpg
    Teyze: Seni çooook seviyorum! (Galp galp) http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20101015224936/kuroshitsuji/images/e/ed/Madame_Red_and_Ciel_ep_6.jpg
    Not: Linkleri yapıştırırken saçlarım ağardı -_-
  5. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from zaman in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    Sabırla ve özenle bunları da atlatırsın, elin de alışır. Ben teşekkür ederim :)
  6. Beğen
    Milli Midilli reacted to Raven-kun' in Çizimlerimin Birkaçı ...Türk Anime Special (Güncellendi - 10.05.2015)   
    Tşk.ler elimden geleni yapıyorum beğendiğinize sevindim :D Konu her hafta birkaç resimle güncellencektir haberiniz olsun :P
  7. Beğen
    Milli Midilli reacted to GetPyoned in Anime Şarkılarına Türkçe Cover /._./   
    Merhaba arkadaşlar! Birkaç hafta önce anime opening ve endinglerine türkçe cover yapmaya başladım. Hepsi amatör ve ses kalitesi biraz düşük. Fakat bu işi devam ettirirsem yakın zamanda yeni mikrofon almayı düşünüyorum. Umarım beğenirsiniz ^^

Kanalım:  https://www.youtube.com/channel/UCtLp_WmeAL20O_mOZDI9qMA

8. Beğen
    Milli Midilli reacted to Evallark in Japon Manga Okurlar Çocuklara İsim Olarak Koyabilecekleri Karakterleri Seçti   
    Akatsuki no Yona'daki Yona ismi bayağı hoşuma gitmişti ama araştırınca İbranice 'kumru' anlamına gelen bir isim olduğunu öğrendim. Yani orjinali Japonca değilmiş.
    Kou (mutluluk) ismi başından beri gerçekten hoşuma gitmişti ama kızıma Futaba (tomurcuk, filiz) koymazdım. Okunuşu pek hoşuma gitmiyor.

(Çoğu Donten ni Warau'dan. Serideki her isim ayrı bir güzel.)
    Tenka (Ten: Cennet, ka burada hi'ye dönüşüyor ve ateş oluyor. Cennet ateşi, gökyüzü ateşi, ışık saçan ateş veya ışık saçan cennet anlamına geliyor, ikiside olabilir çünkü genelde Tenka'yı güneşle bağdaştırıyorlar)
    Soramaru (Sora: Gökyüzü, maru: isim için masculine ek)
    Chuutarou (Chuu: Hava, tarou: yine masculine bir ek ama çocuk anlamıda var)
    Bu üç isim Cennet, gökyüzü ve hava olarak büyükten küçüğe gidiyor. Üç erkek kardeşe ne iyi giderdi be.
    Botan (Uzun hayat)
    Kumou (Bulut)
    Kou (Mutluluk)
    Kaze (Rüzgar)
    Tsukiakari (Ay ışığı)
    Tsukihime (Ay prensesi)
    Genelde bu tür isimleri severim o yüzden benzerler. Kız ismi için ise hiçbir fikrim yok. Bazı yazdıklarım kız ismi içinde geçerli olabilir. Onun dışında en basitinden Hana (Çiçek) koyabilirdim.
  9. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Witch in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ali-san: http://media.tumblr.com/tumblr_lxcjuqM9Hd1qgq5zm.jpg
    Hülya-san: http://media.tumblr.com/tumblr_lxcjuqM9Hd1qgq5zm.jpg
    Teyze: Seni çooook seviyorum! (Galp galp) http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20101015224936/kuroshitsuji/images/e/ed/Madame_Red_and_Ciel_ep_6.jpg
    Not: Linkleri yapıştırırken saçlarım ağardı -_-
  10. Beğen
    Milli Midilli reacted to Raven-kun' in Çizimlerimin Birkaçı ...Türk Anime Special (Güncellendi - 10.05.2015)   
    Arkadaşlar öncelikle merhabalar :)
    Sizlere evde ve okulda boş vaktim olduğunda yapmaya çalıştığım fan art özgülü çizimleri paylaşmak istedim inş. beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum :)
    -Çizim kağıdım : A4
    Evde yaptıklarım:

Okulda yapmaya çalıştıklarım :P :

Benden Charmer96 Arkadaşımız için Kurome Çizimi :

Suzuya Çizimi :

Revy:
    Kuru Boyayla Yaptığım :

Photoshop İle Düzelttiğim :

Kurosaki Ve Teru :

Manga Girl :

Nichijou'dan Hakkase:

Enoshima Junko :

Shingeki No Bahamut-Genesis'den Amira :

+4 Okulda Çizmeye Çalıştıklarım [Devamı] :

Akame Ga Fan Art :

Kaneki Female Versiyonu ?? :

+2 Çizimler:
    Nisekoi :

Oregairu :

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Çizimi grafik tabletle bakarak çizdim sırf Türk Anime'nin bana katkılarına teşekkür etmek için : :)İnş. beğenirsiniz :P
    Türk Anime Special :

11. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Raven-kun' in Çizimlerimin Birkaçı ...Türk Anime Special (Güncellendi - 10.05.2015)   
    Evdekileri, Kanekiyi ve TG'daki Gay herifin çizimlerini beğendim :D Çok iyi gidiyor yenilerini bekliyorum :)
  12. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from zaman in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    Killuanın ağzı kaymış sanki :P Güzel çiziyorsun en güzeli de Tim Burton tarzı Eren :D Devamını bekliyorum :)
  13. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from TLRadect in Merhaba arkadaşlar   
    Hoş geldin, forumda eğelenmen ve anime hakkında istediklerini öğrenmen dileğiyle :)
  14. Beğen
    Milli Midilli reacted to AdminSlayer in Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?   
    Bir Naru'cu daha :D ben de hastasıyım keratanın. Arka planlarım falan hep Naru ^_^
  15. Beğen
    Milli Midilli reacted to Witch in Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?   
    Minerva McGonagall olmak isterdim -_- Yasasin cadilar!
    Cosplay olacaksa kolayindan bir Kofuku Ebisu *-*
  16. Beğen
    Milli Midilli reacted to Shiho in Grafik çalışmalarım~   
    Naru&Sensei isteği:

17. Beğen
    Milli Midilli reacted to Witch in 2015 ToruCon Ankara - Sülalecek Oradayız!!   
    Istanbullular hani bana hani bana demis x-x
    Iyi eglenceler gidecek olanlara :'D
  18. Beğen
    Milli Midilli reacted to Lenny in 2015 ToruCon Ankara - Sülalecek Oradayız!!   
    Ankara'dakilere şimdiden iyi eğlenceler :)
    İstanbul'lular olarak gidemesekde  <_< 
  19. Harika
    Milli Midilli got a reaction from lacrimobia in Yaşadığın En Korkunç Olay?   
    Evet bakalım.. Derin konu bu sanki. Normalde o kadar korkak bir çocuk değildim ama bu olay beni
    şoka uğratmaya yetti :/
    Evet bendeniz 6,5 yaşında, dizleri her daim kabuk bağlamış, hafif dengesiz, işte bildiğiniz
    Naru'un insan versiyonu gibi birşeydim. Ve nereye gidersek gidelim bir halt yerdim B)
    Alışveriş merkezinde annemle gezerken, net hatırlamıyorum bir reyona gidip dönmüştüm.
    Arabamız lacivert bişeydi. Bindik işte falan filan. Ama benim kafam nasıl
    güzelmişse artık, olayların ters gittiğini o zaman anladım. Anne diyecek oldum ama bir
    baktım ki ne göreyim, tombalak bir kadın!? Birbirimize bakakaldık. Sonra yandaki adam
    da döndü bana baktı. "Ayşen bu kim?" gibisinden birşey falan dedi (tabii ben şokum) Neyse
    indik gittik danışmaya annemler de ordaydı, yanlarında da bir kız. Meğersem onların kız
    bizimkilere ben de onlara gitmişim. Aileler gülüştü falan (kızla ben hala şok)
    Tatlıya bağlandı olay yani. Benim için değil tabii ben hala şoktayım.
  20. Beğen
    Milli Midilli reacted to OrangeBox in 14 Şubat!!   
    Platonik takılıyoruz B)
  21. Beğen
    Milli Midilli reacted to DeathBook in İmza Çalışmalarım | Deathbook   
    Şu ana kadar yaptığım en muhteşem imzayı yaptım :D (1-1,5 saat uğraş sonucu)

Buda Öylesine Bir Çalışmam :

Gray Fullbuster

Natsu Dragneel

Erza Scarlet

Fairy Tail

Monkey D. Luffy

Gray Fullbuster - 2

Roronoa Zoro - 3

Yenileri Eklenicek :)
  22. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Witch in Amatör Çizimler | Witch   
    Akamede evrim geçirmişsin :D Devamını bekliyorum :)
  23. Beğen
    Milli Midilli reacted to OrangeBox in Yaşadığın En Korkunç Olay?   
    Öyle hatırladığım birkaç olay var...

-Arkadaşım bana bir film önermişti,  ben de odamın kapısını hep kilitlerim bir de sinema etkisi olsun diye ışıkları söndürdüm,
    ilk başta sakin güzel bir filmdi sonra ekrana öyle bir şey geldi ki kendimi geriye attım kafam yere çarptı sersemlemenin etkisindeyken ayağa kalkmaya çalıştım kafa hala bulanık olduğundan aynadaki yansımayı da bir şey zannettim çığlığı bastım. Sonra kapıya koştum kapı açılmayınca iyicene panikledim soluğu pencereden aldım, kapıyı kilitlediğimi hatırlayınca kilidi açtım sonra evde yalnız olduğumu hatırladım... Bu olayın etkisinden 3 ay falan çıkamadım. Siz siz olun kapıyı falan kilitlemeyin.

-Bir de şöyle bir şey... Uyuma problemlerim olduğundan çok geç yatarım. Odamda oturmuş kitap okuyordum, uyanık tek kişi olduğumdan evi kolaçan etmeden duramam, odamın yan etkisi ise yatağımın tam hole bakması -çok korkarım da...- okurken ara sıra pat küt sesler falan geliyor bazen üst komşuların kızı gülüyor -bu saatte niye gülüyorsa...- bir ara elektirikler gidip geldi, korkamdım değil hani, tereddüt ede ede okumaya devam ettim sonra elektirikler full kesildi. Bir tek holün ışığı yanıyor. Korkudan yorgana yapıştım, annemi uyandırmaya giderken o lanet holden geçerken dibimde beyaz örtülü bir şeyin durduğunu gördüm.Bütün aileyi sıçratarak kaldıracak bir çığlık bastım bir de o şeye okkalı bir tokat indirdim... Sonradan tanıdık bir ağlama sesi gelince o şeyin kardeşim olduğunu anladım zavallıcık -artık hangimizse- tuvaleti gelmiş yorganı da birlikte götürmüş. Şimdi çocuk mu afallandı ben mi hala bilmiyorum...
  24. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Witch in 14 Şubat!!   
    İnternetle Aşk Yaşayan Kızın Dramı 30 Şubat'ta Cahal tv'de başlıyormuş *-*
    Aynı şu arkadaş gibi benim de umurumda değil fakat 14 Şubat'ı yalnız geçireceklere şu şarkıyı gönderiyim :/P.S. Yey video url olmuş :D

25. Beğen
    Milli Midilli reacted to Sina in Anime Gif, Resim, Avatar Paylaşım Alanı   
    Bende biraz gif paylaşayım :D

Biraz abarttım sanırım ama sonuçta Barakamon bu :D Kendimi durduramıyorum :D
    Tamam bu da son, 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.