Jump to content

Milli Midilli

Üyeler
  • İçerik sayısı

1247
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Milli Midilli reacted to Witch in İmza Boyutlandırma Atölyesi (gif'ler de dahil)   
    Çok küçük oldu sanki, üzgünüm :P

http://i.hizliresim.com/4ZOLjA.gif
  2. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Witch in İtiraf Köşesi   
    Seni. harcarım. çocuk. :cheer2-onion-head-emoticon: 
    İtiraf: Suçsuz yere bir kıza Osmanlı Tokadı indirmiştim (tamamen yanlış anlaşılma) ve disipline gitmiştim :/
  3. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Witch in (2 yeni resim ile güncellendi) Boş zamanda yaptığım çizimlerim...   
    3 ile 4 arası nur inmiş :D Çok güzeller Nagisa çok güzel devamını bekliyorum :)
  4. Beğen
    Milli Midilli reacted to Kaxell in 2015 Bahar Dönemi Gelecek Animeler (Yenilendi)   
    2015 Bahar döneminde gelecek animelerin içerik açısından çok zengin olduğumuzu söyleyebiliriz. Öncelikle göze Gintama gibi çok sevilen bir seri göze çarpıyorken Fate Stay Night: Unlimited Blade Works'ün devam edeceğini görüyoruz. Ecchicilerin favorisi High School DxD: Born adlı yeni sezonuyla beraber geri dönecekken Shokugeki No Soma gibi çok beğenilen bir yemek mangasını da ilk kez anime edilmiş şekilde izleyeceğiz.  Bunların yanı sıra Ore Monotagari (Shoujo), Nisekoi Yeni Sezon (hangi kalıba koysam bilemedim), Yamada-kun ve 7 Cadı (okul, komedi, büyü) popülaritesi bir hayli yüksek olan mangalardan kopup anime dünyasına adım atıyor! 

Ve tabi ki  birçoğumuzun çocukluk yıllarını süslediği (hayır pokemon değil) Digimon bizimle beraber büyümüş karakterleriyle geliyorken, My Teen Romantic Comedy SNAFU'nun 2. sezonu da uzaklardan bir selam çakıyor.   

Üstüne tıklayarak büyültebilirsiniz. 

5. Beğen
    Milli Midilli reacted to torotoro in Rea ve Tama'dan anime coverları!   
    TV Edition opening ve endingler için ingilizce altyazıdaki karaokeyi kullanabilirsiniz. Aynı zamana sahip olmasalarda ufak bir geri alma ile senkronun oturacağını tahmin ediyorum. Altyazı düzenleme ve zamanla için Aegisub programını kullanabilirsiniz.
    Pek işinize yarar mı bilmiyorum ama buradaki 1. seviye Aegisub dersine bir bakabilirsiniz.
  6. Beğen
    Milli Midilli reacted to rea&tama in Rea ve Tama'dan anime coverları!   
    Rea ve Tama ekibi olarak anime şarkılarına cover yapıyoruz ^-^ takip etmek için kanalımıza abone olabilirsiniz ya da facebook sayfamızı beğenebilirsiniz ^-^ 
    =======>  https://www.youtube.com/channel/UCR1_fiyMe143ldd4M28Vhag

Facebook sayfamız =======>  https://www.facebook.com/pages/Rea-Tama/652800888175368?fref=ts

Rea'nın coverları

Tama'nın coverları

7. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Witch in Yeniden Merhaba   
    Yazık la :DHoş geldin ben G umarım eğelenirsin :)
  8. Beğen
    Milli Midilli reacted to BynMubo in Sinir Muhabbetler   
    Gözlükler çıkarılır..Anında iki parmak gözümün önünde belirir.
    -Bu kaç?
    -İki
    -BU??
    -Dört
    -EE niye takıyorsun gözlük görüyorsun işte

Ağızlarına bir tane çakasım gelir,sanki kör oluyorum gözlük takınca  <_< 
  9. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Witch in Sinir Muhabbetler   
    Ben: Bana az koy x teyze
    -koyar-
    Ben: o bana çok oldu yeter
    X Teyze: aa bu kadar yenir mi aç kalacan
    Ben: ben evde yedim zaten sağol
    X Teyze: olsun hartım için ye
    Ben: Ama-
    Babam: Ye canım ısrar etme
    Ben: ilsin hitrim için yi s.s. yi cinim isrir itmi -yer-
    Vb.
  10. Beğen
    Milli Midilli reacted to Gardenya in Yeni Çalışmam (Güncel)   
    Merhabalar  :) Yakın zamanda biricik dostumun doğum günü vardı. Ona hediye vermek istiyordum ama aklıma gelen her şeyi daha önce vermiştim.Ne yapsam diye düşünürken ona hiç unutamadığı bir anı tekrar yaşatmak geldi aklıma. Böylelikle kolları sıvadım.Kendimce bişiler ekleyip çıkardım derken ortaya bu çıktı. Zamanım dar olduğu için pek özenli olmadı. Çizime yeni başladığımdan oldukça hatam var. Umarım hoşunuza gider  :) Not: Sağdan sola

Sömestrla birlikte  çizim yapmak için elime fırsat geçti. Uzun zamandır kendime ait bir şeyler yapmak istiyordum. Yavaş yavaş çizmeye başladım. Ama çalışmam gereken sınavlar ve insanların beklentileri hayallerime limon sıktı. Az buçuk bir şeyler çizdim ama hala taslak halindeler. Tonlamalar için kalem sipariş ettim. Onlara kavuştuğumda daha anlamlı olacaklar diye umuyorum  :) 

Çizim çok zaman alıyor. Özellikle perspektif, anatomi ve elleri çizerken çok zorlandım. Ama en zoru karakter oluşturmak ve yüze ifade eklemek oldu. Bütün bunlar benim için çok erken biliyorum. Ama -eminim size de oluyordur- bütün güzel fikirler, senaryolar gece dürtüklüyorlar. Kendimi olayları sıralarken panelleri tasarlarken buluyorum.  Uzun lafın kısası "Flashback" adında bir one shot çizmek istiyorum. Aşağıdakiler de ilk sayfalarının taslakları. Henüz tarzımı oturtamadım ve çook eksiklerim var. Sizden ricam eleştirilerinizi esirgememeniz. Umarım beğenirsiniz  :) 

,

11. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Lenny in Para, Mutluluk Getirir Mi?   
    Hah, getirir tabii, sefaletten kim mutluluk duyar ki? :D
  12. Beğen
    Milli Midilli reacted to Barış D. Baryshx in Para, Mutluluk Getirir Mi?   
    Hz. Süleyman'a soru; Dünyada en acı şey nedir?
    Cevap = En acı şey yoksulluktur.

13. Beğen
    Milli Midilli reacted to NaruHodo in Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015   
    Not: Çizimlerimi üst iletide paylaşacağım yenileri eklendikçe 

21.02.2015 

14 Şubat 2015

Robin - One Piece 11.02.2015 gomen nasai..  ;) 

05.02.2015 

Psikopat Naruto :) 02.02.2015  ( @Ani-MaXiVentuS )

Hitagi Senjougahara  30.01.2015

14. Beğen
    Milli Midilli reacted to Hokage_Minato in Duyunca Güldüğünüz İsimler   
    Jamiryo, Sehriye PILAV
    Satilmis PORTAKAL
    Ahmet Mehmet VELI
    Mukaddes CALISYE
    Hakki KISAADAM
    Kurtis SISKO
    Omurlu DOGRUGIDEN
    Oktay DOLMASEVER
    Rustu DUZER
    Gulhanim ELLERGEZER
    Nabi DALGA
    Sanayi HOROZ
    Comert VARLIK
    Oral USER
    Masallah AKGUN
    Haci SIRKINTI
    Kayyum KONAKLI
    Yagmur SAGNAK
    Bora SAGNAK
    Jinekolog Dr. KayaBILIR
    Dis Hekimi Oya BILIR
    Faruk ARTIK
    Nazim ENGINAR
    Tuccar ASLAN
    Keklik ASLAN
    Ari BALCI
    Petek BALCI
    Kaymak BAL
    Avukat Guven KURTUL
    Cemal MORDALGA
    Muhterem OGRETMEN
    Musa PASTIRMA
    Kadir KILLI
    Fatih IPTEKESEROGULLARI
    Ayse DONSUZ
    Yosma ALVER
    Selma VEREN
    Dunya MALIDUZDUR
    Kibar ZORBA
    Umit VAR
    Jandarma KIZKACIRAN
    Oznur PALAVRACI
    Incil TEVRAT
    Insaf YILDIRIM
    Demir BAYGIN
    Hayati KOPYA
    Fazli KONT
    Muhlis DUNYADAGULMEZ
    Fikri FAIZ
    Satilmis DONEKOGLU
    Edenbulur YILMAZ
    Recep DUDUKCU
    Sakin ZEYTIN
    Kibar DELI
    Cebrail GORUR
    Abdulhalim PIRASA
    Behcet BECERIR
    Cansin BIRICIK
    Huriye YEDICOCUKLU
    Istiklal YARATILIS
    Guler GULER
    Ali AL
    Teslim SOYLEMEZ
    Guclu KUVVETLI
    Cetin CEVIZ
    Sezer YAN
    Parla YAN
    Huriye DELERGECER
    Seyla BOYNUINCEOGLU
    Kose SICAK
    Bucak SICAK
    Tutam SICAK
    Satilmis DAGDEVIREN
    Satilmis BOSTAN
    Gudbettin KUS
    Sise INCE
    Efsane CILEK
    Rahime ISER
    Herkul DEMIRTAS
    Cemal PASA
    Halim HARAP
    Aziz CUBUGUUZUN
    Fatma DONUKARA
    Suleyman PEKYUMURTA
  15. Beğen
    Milli Midilli reacted to KomşununOğlu in Duyunca Güldüğünüz İsimler   
    Berk Su. Böyle erkek ismi mi olur yahu? Sonra anne baba katili olunur. Yapan var siz yapmayın.
  16. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Silvers Rayleigh. in Sword art online 1 de en sevdiginiz karakterler (neden?)   
    Şu dev, siyahi, baltası olan, barmen adam, neden mi, canım öyle istedi ;)

17. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Witch in Üye Albümü   
    İşte benn!

18. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Witch in Amatör Çizimler | Witch   
    Hatsune Miku çok tatlı olmuş. Pikachu da güzel :)
  19. Beğen
    Milli Midilli reacted to Byperest in Ne yapardınız?   
    A: İlk önce odayı araştırmaya başlarım sonra evi pek hatırlanacak bir şey bulamazsam sokağa çıkarım ve yerli halka beni tanıyorlar mı diye sorarım beni buraya gelirken görmüşler mi kiminle gelmişim gibi sorular sorarım eğer hiçbir şey bulamazsam bulunduğum yerin tarihini yakındaki haberleri falan araştırmaya başlarım çünkü benim hafıza mı kaybettirmişlerse ve notu hatırlama diye bırakmışlarsa kesin bir şeyleri değiştirecek bilgi edinmişimdir o notu bırakmasalardı benimle oyun oynuyorlar derdim ve beni bu eve bu şehre (köye) bırakmalarının bir sebebi olduğunu düşünürdüm ama o not her şeyi değiştiriyor kesin ama kesin önemli birisiyimdir ki benim hafızamı kaybettirmişlerdir o yüzden kimliğimi bulmak için büyük bir araştırma yaparım.
    B1: Zaten hiçbir erkek şövalye şüpheli birine elini uzatmaz o yüzden karakteri kız olarak kurguluyorum,Nazikliğinden ötürü elini tutar ayağa kalkarım ismini sorarım ve beni tanıyor mu yada hiç beni bu diyarda görmüş mü diye sorarım büyük ihtimal bir sonuç alamam o kadar kolay değil.En yakın yerleşim alanına götürmesini rica ederim yoldayken de hangi yıldayız,bu diyar ne,nereye gidiyoruz,kral-padişah vesaire basit sorular sorarım ürkütmemek için.Yerleşim alanına gittiğimizde etrafı gözlemlerim kölelik gibi şeyler var mı ona göre devam ederim davranışlarıma.Borç olarak yemek ısmarlamasını rica ederim şövalyeden,yemek boyunca türlü türlü etrafta gözlemlediğim şeyleri sorarım en önemlisi de yakın zamanda gelişen olaylar-haberlerdir çünkü büyük bir gelişme varsa onu araştırıp acaba bende bu işin içinde miyim gibi sorular sorarım kendime kısacası yine araştırma yaparım kimliğim hakkında.
    B2: O kadar güçlü bir reflekse sahip biriysem kesin kılıç ustası falanımdır o yüzden kılıç ustası gibi davranır ve şöyle söylerim herife "Kılıç tutmak şeref ister,şeref ise düelloda eşit şartlarda savaşılırsa şereftir" der ve kılıcı çevirip çekerek elime alıp ona doğrulturum neden bana saldırdığını sorarım cevabı alamazsam alana kadar işkence ederim isimleri öğrendikten sonra doğruluğuna inandıysam öldürürüm çünkü sağ bırakırsam öter.İsmi geçen şahsı ararım uzaktan izlerim ne işler çevirdiğini araştırmaya başlarım her şeyi öğrenirim tek tek kimlerle işbirliği yaptığını,gizledikleri şeyleri,amaçlarını öğrenmeye çalışır ve bir olay örgüsü kurar yavaş yavaş bir plan oluşturup tek kaldığı ana kadar beklerim ve atlarım içeri ıssız bir yere götürürüm şahsı ve neden ben diye sorulara başlarım ona da işkence yaparım bu işler öyle kolay değil bu  yüzden ona emir veren biri daha mutlaka olur ve o ismi de öğrenirim bu seferi diğer şahıs içinde aynılarını yaparım kısacası benim suçlu olmadığım bir konuysa hepsini öldürürüm boşuna kılıç ustası olup avucumuzla kılıç yakalamıyoruz :D
  20. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from ShadowPiano in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    Şarkıyı tam hatırlamıyorum ama çok güzel çalmışsın. Başarılarının devamını dilerim :)
  21. Beğen
    Milli Midilli reacted to AlucardHell in 12 Japon Korku Efsanesi   
    nure onna bildiğin şahmeran :D
  22. Beğen
    Milli Midilli reacted to kata silvia in İtiraf Köşesi   
    9. sınıftayken nevruz ateşinde telefon yaktım bunun üzerine sinir krizi geçirdim bundan ötürü birine saldırdım  :crying3-onion-head-emoticon: şaka değil ha  ona göre 
  23. Beğen
    Milli Midilli reacted to Evallark in İnsanlaştırılmış Ülkelerin Animesi Hetalia'ya Yeni Sezon Geliyor   
    Gentosha'nın aylık Comic Birz dergisi Cumartesi günü Hetalia: The World Twinkle'ın prodüksüyonuna yeşil ışık yakıldığı duyuruldu. Dergi "Hetalia'nın hevesle beklenen yeni serisi piyasaya sürülüyor!!" şeklinde ilan etti. Aylık Comic Birz gelecek sayılarda daha çok bilgi ortaya çıkarmaya başlayacak. 

Hetalia: The World Twinkle Hidekaz Himaruya'nın Hetalia mangasından esinlenilerek yapılan animenin 6. sezonu olacak (Axis Powers 2 + World Series 2 + The Beautiful World 1)  Manga örnek dünyanın her yerinden ülke ve bölgelerin karakteristik özelliklerini alıyor ve bazılarını (çoğunu) bishounen olacak şekilde insanlaştırıyor.

Önceki sezon, Hetalia: The Beautiful World, Japonya'da Ocak 2013'de yayınlanmıştı. Funimation bütün önceki sezonları ve Hetalia Axis Powes: Paint it, White! filmini Kuzey Amerika'da yayınlamıştı.

Tokyopop ilk iki manga sayısının basımını yapmış ama 2011'de Kuzey Amerika basım işletmelerinde basımı durdurulmuştu. Right Stuff 2012'de Japon basımcı Gentosha Comics'le Tokyopop'un anlaştığını duyurarak manga çıkarıldı ve böylelikle en kısa zamanda 6 sayı yayınlandı.

Kaynak: Animenewsnetwork

24. Beğen
    Milli Midilli reacted to Lucifèr in Vampire Knight Mangasına Yeni Bölüm   
    Müzikalinden Sonra Vampire Knight Mangasına Yeni Bölüm de Geliyor; 
    Final bölümünden bu yana bir seneden fazla zaman geçti. Ancak bu haberle birlikte sıkı takipçileri çok sevinecek anlaşılan. Bir bölüm de olsa Zero’yu ve Kaname’yi görebilmek paha biçilemez.
    Haberimize gelecek olursak da; Hakusensha’nın LaLa dergisinin ocak sayısında Matsuri Hino’nun Vampire Knight için yepyeni bir bölüm çıkaracağını duyurdu. LaLaDX dergisinin 2015 Mart ayındaki sayısında yayınlanacak olan “Vampire Knight Special Edition” bölümü 40 sayfa uzunluğunda olacakmış. Belki de devamının geleceğinin bir işaretidir ne dersiniz? Umarım öyle de olur. Ancak bu sefer de konuyu mahvetme durumu söz konusu. Hep birlikte göreceğiz.

Yine aynı sayıda mangadan uyarlanacak olan müzikale de yer verildi. Daha önce kostümleriyle birlikte oyuncularını paylaştığımız gibi Kiryū Zero rolünü “Boys-style”ın bayan modeli Root canlandıracak. Nogizaka46 idol grubunun üyesi Wakatsuki Yumi, Cross Yūki karakterini ve yine “Boys-style” modeli olan Akira da Kuran Kaname karakterlerini canlandıracaklar.

Bilet satışları 6 Aralıkta başlayacak ve bilet fiyatları 6800 yen (yaklaşık 130 TL) olacak.
    Görsellerden de anlaşılacağı gibi oyuncular göze hitap edecek. Bakalım mangası ve animesinde olduğu gibi yine kızların rüyalarını süsleyebilecek mi?
    Alıntıdır;

25. Beğen
    Milli Midilli reacted to Skadi in Aralık 2014 Animeleri   
    Aralık 2014 Animeleri Tanıtımı
    Kanojo ga Flag wo Oraretara

Tür: Komedi, Harem, Romantik
    Tarih: 02.12.2014
    Stüdyo: Hoods Entertainment
    Format: OVA
    Bayraklar, insanların hayat çizgilerini ve seçimlerini ifade eder. Hatate Souta, insanların başlarının üzerinde beliren bu bayrakları görebilme kabiliyetine sahip liseli bir gençtir. Okulda kafasında aşk,ölüm ve arkadaşlık gibi bayraklara sahip kızlarla tanışmasıyla bu kızlar Souta’nın hem okul hem de ev hayatına dahil olurlar. Kanojo ga Flag wo Oraretara adlı romanın 11. kısmından oluşacak olan özel bölüm yılbaşı temasını içeriyor.

Kono Danshi, Sekka ni Nayandemasu

Tür: Shounen-ai, Romantik
    Tarih: 03.12.2014
    Stüdyo: CoMix Wave
    Kono Danshi serilerinin 3. yapımı olan tek bölümlük shounen-ai animedir. 19 yaşındaki Tamari Ayumu stresli olduğu zamanlarda taşa dönüşmektedir ve bu yönüyle ilgili büyük kompleksleri vardır. Onihara Kouya ise taş koleksiyonu olan bir öğretmendir ve Ayumu’nun durumunu ilgi çekici bulur.

The Last: Naruto the Movie

Tür: Aksiyon, Shounen, Süper Güçler
    Tarih: 05.12.2014
    Stüdyo: Studio Pierrot
    Format: Film
    Hinata’nın kız kardeşi Hanabi’nin gizemli bir düşman olan Toneri Ootsutsuki tarafından kaçırılmasını konu alan 7. Naruto filmi. Naruto, Hinata, Sakura, Sai ve Shikamaru’nun, Hanabi’yi kurtarmaya çalışmasını izlerken “Ootsutsuki” ismi bir kez daha ortaya çıkacak.
    Ayrıntılı bilgi ve tanıtım videosunu burada bulabilirsiniz.

Uchuu Senkan Yamato 2199: Hoshi-Meguru Hakobune

Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Uzay, Dram, Askeri
    Tarih: 06.12.2014
    Stüdyo: Xebec
    Dünyaya dönüş yolundaki Uzay Savaş Gemisi Yamato’ya aniden ortaya çıkan “Gatlantis” adındaki bir uzay filosu saldırarak teslim olmalarını ister. Gatlantis’den kaçmaya çalışan Yamoto kendilerini garip ve düzensiz olan alternatif bir boyutta bulurlar. Mürettebat bu gizemli gezeni keşfetme kararı alarak bilgi toplamak için Kodai, Kiryū, Sawamura, Niimi ve Aihara gezene ayak basar. Yamato 2199 önceki yapımlarından farklı bir hikayeyi konu alacak.

Shingeki no Kyojin Gaiden: Kuinaki Sentaku

Tür: Aksiyon, Fantastik, Doğaüstü
    Tarih: 09.12.2014
    Stüdyo:
    Levi ve Erwin’in geçmişini konu alan 2 ciltlik manga Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku’dan uyarlanacak olan anime versiyonudur. Keşif Birliğine katılmadan önce Yeraltı Dünyası’nda yaşayan genç Levi’nin hayatına değiniliyor.

Gekijouban Aikatsu! Idol Katsudou!

Tür: Müzik,
    Tarih: 13.12.2014
    Stüdyo: Sunrise
    Normal bir ortaokul öğrencisi olan Ichigo’nun idol dünyasına girmesiyle değişen hayatını konu alan anime serisinin film yapımıdır. Film, Aikatsu’nun en büyük konseri olan “Super Live” etkinliğine hazırlık evresinde geçmektedir.

Yamada-kun to 7-nin no Majo

Tür: Komedi, Romantik, Shounen
    Tarih: 17.12.2014
    Stüdyo: LIDENFILMS
    Yamada-kun to 7-nin no Majo’da hikaye okuduğu lisenin problem çocuğu ünvanını kazanmış Yamada Ryuu’nun okulun hem güzel hem de başarılı öğrencisi Urara Shiraishi ile çarpışması ve uyandığında kendini onun vücudunda bulmasıyla başlıyor. İkilinin nasıl vücut değiştirdiklerine dair sırrı çözmesi, okul sınırlarında dönen birçok yeni sırrı da beraberinde getiriyor.

Akuma no Riddle: Shousha wa Dare? Nukiuchi Test

Tür: Aksiyon, Shoujo-Ai
    Tarih: 17.12.2014
    Stüdyo: Diomedea
    Akuma no Riddle sersinin yayımlanmamış 13. bölümü Blu-ray/DVD ile birlikte piyasaya sürülecek.

Brothers Conflict (2014)

Tür: Romantik, Shoujo, Harem
    Tarih: 19.12.2014
    Stüdyo: Brains Base
    Babasının yeniden evlenmesiyle 13 üvey erkek kardeş ile birlikte yaşamak zorunda kalan Hinata Ema etrafında şekillenen romantik ilişkileri konu alıyor. İki bölümlük OVA serisi ilk bölümü 19 Aralık Yılbaşı temalı, diğer bölümü ise 11 Şubat Sevgililer Günü temalı olarak yayımlanacak.

Hyakka Ryouran: Samurai After

Tür: Aksiyon, Komedi, Ecchi, Harem, Romantik
    Tarih: 19.12.2014
    Stüdyo: Arms
    Format: OVA
    Tokugawa Shogunate döneminde, Yagyuu Muneakira etrafını saran samuray kızlarla dolu bir hikaye. Yayımlanacak olan 2 bölümlük OVA serisinde samuray kızlara Kagekatsu Uesugi adında yeni bir karakter katılacaktır.

Ikkitousen: Extravaganza Epoch

Tür: Aksiyon, Ecchi, Seinen, Süper Güçler
    Tarih: 21.12.2014
    Stüdyo: Arms
    Format: OVA
    Yetenekli kız ve erkek öğrencilere sahip yedi okul birbirleriyle sürekli savaş içindedir. Bu öğrencilerin hayatları ve kaderleri Sangokushi Dönemi’ndeki savaşçıların ruhlarının ve kaderlerini içeren tuhaf mücevherler tarafından yönlendirilir. Japonya’ya yeni taşınan Sonsaku Hakufu isimli kızın kaderindeyse; mücevherindeki ruhun yedi ülkeyi birleştirdiği gibi, bu düşman yedi okulu birleştirmek yazılıdır. İşte tam da burada, bu kader zincirlerini kırarak kahramanlarımızın kendi hayatlarını yaşamak için verdikleri mücadele başlar.

Daitoshokan no Hitsujikai Zenyasai

Tür: Romantik
    Tarih: 25.12.2014
    Stüdyo: Hoods Entertainment
    Format: Özel Bölüm
    Anime serinin ilk Blu-ray ve DVD ile birlikte satışa sunulacak özel bölümü.

Tales of Zestiria: Doushi no Yoake

Tür: Fantastik
    Tarih: 30.12.2014
    Stüdyo: ufotable
    Format: Özel Bölüm
    Bandai’nin Tales of Zestiria isimli RPG oyunundan uyarlanan anime özel bölümü.

Tsukimonogatari

Tür: Komedi, Gizem, Romantik, Doğaüstü
    Tarih: 31.12.2014
    Stüdyo: Shaft
    Format: TV Serisi
    Monogatari serisinin final sezonuna giriş niteliğindeki animesi Tsukimonogatari, Yotsugi oyuncağının hikayesini anlatıyor.
    Gözünüze kestirdiğiniz animeler var mı?

Alinti:http://www.animefantastica.com/aralik-2014-animeleri
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.