Jump to content

Varjo

Üyeler
  • İçerik sayısı

36
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

699 profil görütülenme

Varjo üyemizin başarıları

1. Varjo

Hangi Üniversite?

Benim de yurttan okula 1,5 saat sürüyor. İstanbuldan selamlar :)
  2. Varjo

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Guin Saga
  3. Varjo

Hangi Üniversite?

millet yurttan eve çıkar bu evden yurda iner neden anlamam...
  4. Ben senin yerinde olsam Görkeme güvenmezdim, çeviriyi trollemek istemesinden çeviri kağnı hızında gider gibi :D Neyse başarılar size ;)
  5. Varjo

Luffy'nin Annesi?

One piece de en çok merak ettiğim konulardan biridir Luffy nin annesi. Makino olmasına ihtimal vermiyorum. Demek Oda sensei animede gözüktü demiş hı luffy nin annesi? Belki rogue falandır, ace le öz kardeş olurlar. Ama o zamanda sabo yu dışlarız. Bilemedim ki şimdi... Kesin ölmüştür ama. Hatta ölümüyle sezonluk flashback yaparlar muhtemelen :P
  6. Varjo

En sevdiğiniz denizci kim?

smoker animede en sevdiğim karakter ama çok hırpaladılar son bölümlerde adamımı... <_<
  7. Varjo

Tayfaya Yeni Üye!

Jinbei gelirim deyince baya şaşırmıştım, zira kaç senelik kaptan ve eski shichibukai. Ama öte yandan bir balıkadamın tayfada olmaması büyük eksiklik. Her türden garip garip vatandaşlar varken balıkadam olmaması bile garip tayfada. Ama jinbei olmamalı ya. Bir ara dedim kin'emon falan mı katılsa acaba ama onun da yapacak işi yok tayfada. Bu arada tayfada çok fazla erkek var belki, bir kız katılır dedim ama bilemiyorum... Boa nın katılması ise çok saçma bence.
  8. Varjo

One Pice Anime Geyik

Ya o değilde bu haki işi gelince bozdu one piece. Mesela artık bir adamın hakisi senden yüksekse istediğin kadar zeki ol adama dokunamıyorsun bile. Bleach in reiatsu ya benziyor biraz. Shounenlerde en çok gıcık olduğum noktadır zaten, adamın hakisi veya reiatsusu falan yüksekse alıyor rakibini direk çileden çıkıyorum. Hani en güçsüz denebilecek adamın bile kafasını kullanarak rakibini yenebileceği bir evren istiyorum daha çok. Usopp dan umutluydum, ama animenin son bölümde o da batırdı. Bir kerede Luffy nin yenemediği birini Usopp falan yensin mesela...
  9. Varjo

Merhaba :D

Saol, bu arada senin adını koz olarak kullandım bir tartışmada kusra bakamzsan :D Sword art online 1 de en sevdiginiz karakterler (neden?) Ben de forumda yeni sayılırım bu arada bu da tanışma sayfam-kilitlemişler gerçi- Hoş Bulduk
  10. Yıldızda anime manga kulübü kurunca ben görcem sizi.... :angry: :angry: Daha dün bir üniversitedaşımla konuştum forumda, foruma yeni katılmış, adam animeci ve senin gibi animeleri sadece bishoujo için izlemiyor. :ph34r: Onunla beraber Türkiyenin tek aktif anime kulübünü kurucaz biz :blink: ! Bizimde sanat ve tasarım atölyemiz var! :P Hatta üstüne Görkemi de fahri üye olarak alcaz kulübe(Wash kusra kalma senin adına da konuştum ama :D ) Sonra hesabının şifresini değiştirecek. Büyük projelere imza atacağız, Bikentinizi ve Ankaranızı görürsün o zaman sen!! Aslında baya özledim be Ankara yı, ben de mi Bilkente gelseydim ne? :unsure:-nasıl ayarladınız ki hem anime izlenmesini?- Ayrıca SAO benim için 12. bölümde bitmiştir, ve kirito en azından oraya kadar shounen dünyasının en cool ana karakterlerinden biridir. :lol: Edit: Oyum Toradora ya, her ne kadar sonu çok troll olsada...
  11. Ertuğrul, Görkemin hesabını böyle kullanacaktıysan banlattırtmasaydın hesabını! :angry: Sömürdün ulan adamı. Görkem parolanı falan değiştir. ;) Böyle gitmez bu. Sen daha SAO yu bile izlemedin hem. Gerçi Ertuğrul hepsini anlatmıştır sana ama neyse :ph34r: . Hele bir de geçen imzasıyla oynamışsın. Hiç mi çocuğun duygularını düşünmüyorsun?? <_< Bu arada benim Sao da en sevdiğim karakter neydi o çocuğun adı? Hani Krito nun ilk oyunu anlattığı var ya K ile başlıyordu, o.Hah, ''Klein''. Kral adamdı. :P
  12. Varjo

Merhaba :D

Sonunda bir YTÜ lü geldi demek! Ben de elektrikteyim. Ayrıca adamın en sevdiği animelere bak be: Trigun(İsimden anlaşılıyor zaten), Steins Gate, Samurai Champloo.(Ben de baya severim bunları) Hoş geldin foruma! Umarım iyi vakit geçirirsin :D Memnun oldum bu arada, ben de Varjo -ismim gizli, ama forumu ararsan bulursun : :)
  13. Varjo

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Kokoro Connect. En sevdiğim( en sevdiğim 5. ) animelerdendir, aslında istediğim gibi bitmesine rağmen sonun (son bölümde) hazırlanışı kötüydü.
  14. Baya var sanırım, ama en önemlisi Naruto. Ne çektim izlerken be. Naruto'yu bitirip 300 bölüm de shippuden izledim üstelik.... Uyuya kalacaktım az daha. Önerdiler o kadar... Pişmanlık...Bir de One Piece izledim 560 a falan kadar. One Piece o kadar değil, komik falan hem de ama izlemiş olmak için ve bitmemesi için izledim. Animesiz kalınca devam edicem gene ona...
  15. Varjo

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Trigun. Beklediğimden daha iyiydi, sonu ise yarı tatmin edici
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.