Jump to content

Taishaku

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Taishaku kullanıcısının son zaferi 21 Kasım 2012

Taishaku en beğenilen içeriğe sahiptir

Taishaku hakkında

• Doğum günü 06/23/1987

Profil Bilgileri

Taishaku üyemizin başarıları

1. Taishaku

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Bakmaya doyamadığım erkek Tsuruga Ren
  2. Taishaku

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

1/2 Prince tayvan yapımıymış zaten isimler bi garip çan çin çon lu falan ama çizimler hoştu konuda sao gibi second life denen bir VRMMORPG ama çıkış yapılan cinsinden :D
  3. Klipleri görünce bunlar hangi animenin cosplayı falan diyebilirsiniz ama bu gruplar kendilerini visual-kei (ya da alt türevleri neyse) denen bir akıma fena kaptırmış giden sıradışı görünmelerine rağmen sıkı parçalar yapan en beğendiklerim.Hepsi hakkında bir tanıtım yapmak isterdim ama o kadar araştırma yapmadım ve fazla bir bilgim yok müziği dinleyin yeter beğenen çıkacaktır eminim. :) bunlar benim seçtiğim parçalar; Royz-NOAH http-~~-//youtu.be/euTgtIdJPTQ DİAURA-Lost November http-~~-//youtu.be/hmlQFHceBmI diğerleri için ekleyemedim bakmak isteyene en iyi bulduklarımı tavsiye ederim.Bu grupları bilen dinleyen var mı? :) MoNoLith-Fairy Tale Moran-L'oiseau Bleu Matenrou Opera-Murder Scope
  4. aa ben 3ten fazla verdim bende sorun çıkmadı :)
  5. ben oylarımı verdim bi sorun çıkmadı tarayıcıdan kaynaklaniyor olabilir ben chromeden açtım :wacko: çok eğlenceli bir yarışmaydı kazanmak ya da kaybetmek önemli değil herkesin çalışması çok güzel olmuş :D
  6. @Deceased aaa sen demesen farketmicektim gerçekten ters olmuş ne kadar dikkatlisin yaa tebrik ederim üzüldüm ama şimdi yaa elbiyesinin modeli içn orjinal resimlerden baktım ama çoğu aklımdan olunca solak yapmışım Asuna'yı kendim gibi :D neyse artık ufak tefek hatalar var zaten bende sonradan farkettim saçının arkasını boyamamışım mesela olduğu kadar napalım :)
  7. Taishaku

İlk İzlediğiniz Anime?

ya Lady Georgie'dir ya Candy ya da Rose of Versailles bunlar televizyonda aynı zamanlarda çıkmıştı hatırladığım kadarıyla :) ama çoçuk yaşımda beni şoklara uğratan Lady Georgie yı unutamam :blink: animeyi çizgifilm diye koyarsan böyle olur tabi..ama ilk göz ağrım Sailormoon :wub:
  8. Taishaku

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Skip Beat Sword Art Online Bleach Steins;Gate Vampire Knight
  9. hızlıresime koydum bende ama böyle oldu neyse artık :D yanaktan sıktım biraz acımış mı? kıyamam yaa :P
  10. dr_darkangel çok teşekkür ederim :) Biraz büyük olmuş resimler yer kaplamış çok spoiler içine almayı bilemedim forum özürlüyüm kusura bakmayın :unsure:
  11. uzun zamandır çizim yapmıyordum ama kağıt bebek çizmek değişik geldi bi de burdaki çalışmaları görünce bende denemek istedim.Çok güzel çalışmalar var çizenleri tebrik ederim :) ya yaş olmuş 25 evde boya falan yok tabi gittim kırtasiyeden kuru boya aldım gece gece umarım beğenirsiniz :) Asunacımdan bi makas aldım he hee Kirito duymasın :D
  12. Paper child yapiyorummm :))

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.