Jump to content

Zombie

Üyeler
  • İçerik sayısı

66
  • Son ziyareti

Zombie kullanıcısının paylaşımları

1. su içmek için mutfağa gitmen gerekir ya hani işte bazen banyoya felan dalıyorum diyorum burda ne işim var ne yapacaktım unutkanlık başladı bu aralar

2. Zombie

İtiraf Köşesi

tost yapayım dedim salamı buzdolabının üstüne koymuşum streç filmide buzdolabın içine koymuşum 20 dakika sonra farkettin :smile_bilmem:
  3. Zombie

Bu Animeyi İzledin mi?

izledim alttaki Kimi No iru Machi?
  4. uyku düzenim düzelmedi gitti geceleri uyuyamıyorum sabahlarıda uyanamıyorum çıldıracam az kaldı :D

1. Lizardon

Lizardon

Ayni durumdsyiz. :/ care gun icinde fazla yorulmak ve gece erken uyumak

5. Zombie

İtiraf Köşesi

Ya bende leylekler getiriyo sanıyordum bazen bacalara felan bakardım nerede bunlar diye :D
  6. Hayır o kadar olmadı :rolleyes: alttaki 63
  7. Zombie

Ekip Arıyorum! Grafik - Kod - Reklam

patron çıldırdı :D 2 ay sonra yazsaydın keşke abi cidden güzel olurdu bizde proje içindeyiz kısmet değilmiş :P
  8. Zombie

İtiraf Köşesi

çayı sevmem bu yüzden misafirlikte çayı gıdım gıdım saksıya dökerim sonrada teşekkür eder ve kalkar giderim :smile_bilmem:
  9. Zombie

Anime karakterlerinin neyiniz olmasını isterdiniz?

seni hınzır :ragecomic01: seiya akıl hocam olsun gerisini salla
  10. Zombie

Tasarımlarım Ve fikir yetmezliği

bence biraz qameqi sözleri paylaşmalısın :)
  11. Yurt dışında yaşıyorsun Türkiye'den bi habersin ve geleceğine yön vermeye çalışıyorsun başlı başına saçmalık :ragecomic10:
  12. Zombie

Bıyık FC

Beyin yiyen bıyık olarak katılabilirim :D
  13. Zombie

Yeni Aktivite: Agar.io (Pazartesi Hep Beraber!)

öyle diyorsunda çok iyi maç çıkardık beşiktaş bölününce yarısını bana veriyordu sonra w ile geri ona iteliyordum :D
  14. Zombie

Yeni Aktivite: Agar.io (Pazartesi Hep Beraber!)

Oyunu komik yapan aslında nickler bir kaç tane örnek veriyim ; Faiz Lobisi,Yeme Lan,Ne Yedin Be, gibi bunları gördükçe gülmekten oynayamıyorum :D Bu arada Paralel Yapı olarak europe serverına bir süreliğine el koymuş bulunmaktaydım buradan Beşiktaş,T.C,Turkey ve Bonibon'a selam söylemek istiyorum :D tam bir yardımlaşma gösterdiler.
  15. Zombie

Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.

-Anime,Film,Yabancı Dizi izlemek -Uyumak -Alkol almak -Motor sürmek -Odun kesmek
  16. Zombie

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

1.Gasai Yuno 2.Azuma Tokaku
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.