Jump to content

Zombie

Üyeler
  • İçerik sayısı

66
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Zombie got a reaction from lemoonicorns for bir durum güncellemesi, Netflix Death Note=ÇÖP   
    Netflix Death Note=ÇÖP
  2. Karmaşık
    Zombie reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi. Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaa   
    Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi.
    Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaaaaam
  3. Karmaşık
    Zombie reacted to Can for bir durum güncellemesi, Hoşgeldin Haise sasaki (Ken Kaneki) reis   
    Hoşgeldin Haise sasaki (Ken Kaneki) reis  

4. Harika
    Zombie reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 7 Mart   
    7 Mart
  5. Beğen
    Zombie got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, neler nelerr   
    neler nelerr 
  6. Üzgün
    Zombie reacted to Can for bir durum güncellemesi, Selam gençler nasılsınız iyimisiniz   
    Selam gençler nasılsınız iyimisiniz
  7. Harika
    Zombie got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, ne güzel soğuk soğuk   
    ne güzel soğuk soğuk 
  8. Karmaşık
    Zombie reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Aksiyon büyük   
    Aksiyon büyük
  9. Beğen
    Zombie got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, Göğe bakalım   
    Göğe bakalım

10. Beğen
    Zombie got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Göğe bakalım   
    Göğe bakalım

11. Üzgün
    Zombie reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Belirli bir yaşa gelmiş insanların "saygı" kavramından bihaber olması.... Şu sıra ken   
    Belirli bir yaşa gelmiş insanların "saygı" kavramından bihaber olması.... Şu sıra kendime bile tahammül edemiyor iken birde bu insanlarla uğraşmak can sıkıcı.
  12. Harika
    Zombie got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, uykumda esnediğim doğrudur   
    uykumda esnediğim doğrudur
  13. Beğen
    Zombie reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Bazı insanlara ne "anlatsak" boş -_-   
    Bazı insanlara ne "anlatsak" boş -_-
  14. Beğen
    Zombie got a reaction from Arcangelo for bir durum güncellemesi, Netflix Death Note=ÇÖP   
    Netflix Death Note=ÇÖP
  15. Üzgün
    Zombie reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Günler neden çok hızlı geçiyor ya :( Daha biraz önce Ağustos'a girmiştik şimdi 18. gü   
    Günler neden çok hızlı geçiyor ya :(
    Daha biraz önce Ağustos'a girmiştik şimdi 18. gününe gelmişik
    Hızlı geçme nolur yavaş geç
  16. Beğen
    Zombie reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Hayatı gecelere alsak ya. Sabah uyu akşam yaşa falan. Ha olma mı? :(   
    Hayatı gecelere alsak ya. Sabah uyu akşam yaşa falan. Ha olma mı? :( 
  17. Beğen
    Zombie got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Sıkıcı ve bir o kadar sıcak günler :/   
    Sıkıcı ve bir o kadar sıcak günler :/
  18. Beğen
    Zombie reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Hanji ablanın bir Çiftliği var Çiftliğinde Titanları var Raar Raar diye bağırır Çiftl   
    Hanji ablanın bir Çiftliği var 
    Çiftliğinde Titanları var
    Raar Raar diye bağırır 
    Çiftliğinde Hanji ablanın *-* 
  19. Beğen
    Zombie reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Yeni bir profil fotoğrafı ve "nick". Sana önyargısız bir bakış sunabilir ta ki biri b   
    Yeni bir profil fotoğrafı ve "nick". Sana  önyargısız bir bakış sunabilir ta ki biri bu kimmiş yahu diyip profiline girene dek. 
  20. Beğen
    Zombie reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Bu sezon; bilim kurgu, yaşamdan kesitler, shoujo, fatastik, eççiye kaçan josei, aksiy   
    Bu sezon; bilim kurgu, yaşamdan kesitler, shoujo, fatastik, eççiye kaçan josei, aksiyon, romantizim ne arasanız var bende... Çok çeşitlilik iyidir 
  21. Beğen
    Zombie got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, snk 2.sezon gelmiş kimse mesaj atmıyor arkadaşlar yapmayın o kadar mesaimiz var   
    snk 2.sezon gelmiş kimse mesaj atmıyor arkadaşlar yapmayın o kadar mesaimiz var 
  22. Beğen
    Zombie got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Bu gece gerçekten aşırı garipti markete gidip 2 kahve alayım dedim market kapalı az i   
    Bu gece gerçekten aşırı garipti markete gidip 2 kahve alayım dedim market kapalı az ilerledim adamın biri arabadan sol şeride cam şişe fırlattı neyse ilerledim ilerledim 1 km açık market aradım aldım dönüyorum 15-16 yaşlarında 2 kız yanımdan geçerken 'dayak mı yemek istiyosun' dedi ben şok ben iptal eve geldim feys hesabım kapatılmış yani direk ulti atmışlar hesaba artık sabaha ne olur bilmiyorum..
  23. Beğen
    Zombie got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Üzerine kahve dökülen klavyem kıdem tazminatını alarak uzaklara gitti.   
    Üzerine kahve dökülen klavyem kıdem tazminatını alarak uzaklara gitti. 
  24. Beğen
    Zombie got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, laptop hdd patates olmuş içinde anime,yabancı dizilerin listesi vardı psd'ler vardı n   
    laptop hdd patates olmuş içinde anime,yabancı dizilerin listesi vardı psd'ler vardı ne daha neler neler 
  25. Beğen
    Zombie got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, aşk acılı forum teması   
    aşk acılı forum teması 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.