Jump to content

Zombie

Üyeler
  • İçerik sayısı

66
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Zombie got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, facebook anime gruplarında özel yetiştirilmiş ajanlar var sanırım 1 yorumda birden fa   
    facebook anime gruplarında özel yetiştirilmiş ajanlar var sanırım 1 yorumda birden fazla anime hakkında spoiler yiyebiliyorsunuz.
  2. Beğen
    Zombie got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, snk 2.sezon tamam güzel hoşta bu ne arkadaşım   
    snk 2.sezon tamam güzel hoşta bu ne arkadaşım 

3. Beğen
    Zombie reacted to Niocchin for bir durum güncellemesi, Yapılacak çook iş var ve zaman yetmiyor ^^   
    Yapılacak çook iş var ve zaman yetmiyor ^^
  4. Beğen
    Zombie reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Şu an dönüm noktasındayım. Ya artık aynı kararları almaktan bıkıp çalışmaya başlayaca   
    Şu an dönüm noktasındayım. Ya artık aynı kararları almaktan bıkıp  çalışmaya başlayacağım. Ya da bu durumda devam edip hayatımı daha da zora sokacağım. Okuldan alınabilirim, daha çok psikoloji baskı altına alınabilirim, hayallerime veda edebilirim ve bulunduğum yerden kurtulamayabilirim. Eğer böyle devam edersem bunların hepsi olacak biliyorum ama üstümde çok farklı ir yorgunluk var kendimi ifade etmekten yoruldum etsem de yazar gibi  bulunduğu o ortamda asla dinlenilmeyen aynı zamanda dinlenilse bile bu eylemi protokol olduğu için yapan insanlara karşılaşıyorum ,onların arasında nefes alıyorum,yemek yiyorum ve yalnızlıktan onlarla konuşmak zorunda kalıyorum ya da adaptasyon sağlayıp kendime saygımı kaybediyorum  bunları bildiğim halde yerimde duruyorum. Artık kalkma vakti geldi  galiba. Kişiliğimde bir hata olan hırs eksikliğini az da olsa düzeltmeliyim  aşırı hırslı olmak istemem hiçbir zaman ama bulunduğum ortam beni buna itiyor. Hayatımdaki en önemli amacı gerçekleştirmek için bu yollardan geçmem gerekiyor galiba. Çok zor olacak şu ana kadar yerinde durup kendine sözler veren birinin artık değişmesi. Bu dönüm noktasını kaçıramam kaçırmamam lazım.
  5. Beğen
    Zombie reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, (Akame Ga Kill Spoiler'ı!) Mangası son bölümüyle beraber final verdi. Animenin aksine   
    (Akame Ga Kill Spoiler'ı!) Mangası son bölümüyle beraber final verdi. Animenin aksine bayağı sağlam bir sondu. Hatta yazdığım FF'nin sonuna da benziyordu aslında, mesela Leone son kez savaşmak için büyülü bir canavarla birleşti. İşini bitirdikten sonra da mutlu şekilde öldü. Canavar füzyonunu kullanıcakların tahmin etmiyordum. Onun haricinde Wave, Kurome falan hepsi mutluydu. Özellikle savaştan sonrasını anlatan sayfaları okudukça içim cız etti. Akame haricinde... Kız gene savaşmaya devam etti.
    Ha bi de, Mine'yle Tatsumi'nin çocuğu oldu :D.
  6. Beğen
    Zombie got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, snk 2.sezon tamam güzel hoşta bu ne arkadaşım   

7. Beğen
    Zombie got a reaction from anes for bir durum güncellemesi, snk 2.sezon tamam güzel hoşta bu ne arkadaşım   

8. Beğen
    Zombie got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, snk 2.sezon tamam güzel hoşta bu ne arkadaşım   

9. Beğen
    Zombie reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, ...Sonra acılarımı özgür bıraktım. Satır aralarından kanatlananlar başka birilerinin   
    ...Sonra acılarımı özgür bıraktım. Satır aralarından kanatlananlar başka birilerinin acılarının yanına kondu. Aslında hiçbir şey bilmeden aynı acıyı paylaştığımızı, kelimelerin himayesindeyken fark ediyorduk. Bu da biri, biz yapıyordu. Acı bizim acımızdı ve bu sinsi kabulleniş, bir yerden içimizi burkarken bir yerden de yalnız olmadığımızı hissettiriyordu.
  10. Beğen
    Zombie got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, aşk acılı forum teması   
    aşk acılı forum teması 
  11. Beğen
    Zombie reacted to Atakan ~ for bir durum güncellemesi, Ben ateistim diyorum seni Allah'a havale ediyorum diyo; farklı dinlerde havale yapama   
    Ben ateistim diyorum seni Allah'a havale ediyorum diyo; farklı dinlerde havale yapamazsın; EFT yapmalısın diyorum anlamıyo.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.