Jump to content

Zombie

Üyeler
  • İçerik sayısı

66
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Zombie reacted to sphinxd in İtiraf Köşesi   
    küçükken allah uzayda ayakları da dünyanın bi yerinde, uzaya gidip yeterince yukarı çıkarsak allahı görürüz sanıyordum
  2. Teşekkür
    Zombie got a reaction from xloqe in Aranızda üye olması gereken kişi sonunda üye oldu   
    +rep gıybetin dibine vurulabilecek koca yürekli insan hoş gelmiş
  3. Beğen
    Zombie got a reaction from Nones in Japonya Haricinde , Gidip Yaşamak İstediğiniz Ülke ?   
    Yok olmaz. Bu bünye kaosun,kavganın,gürültünün ortasında 20 yıl hayatta kalmayı başarabildi, şimdi başka bir ülkeye gidip nezih,sakin,güvenilir bir yerde yaşamak sanmıyorum bunu kaldırabilir miyim canım sıkılır.
  4. Beğen
  5. Beğen
    Zombie got a reaction from Raffee in Türkiyedeki Anime İzleyicileri Hakkında Olumlu Düşünüyor musunuz?   
    Sebebini bilmiyorum ama Facebook'ta neden hep 15 anime hakkında konuşuluyor yani başka anime mi kalmadı hep bu animeler üzerinde gidiliyor.
    Bunun haricinde giydirmek istediğim başka birileri var tamam fansub kuruyorsun seriyi yarım bırakıyorsun ya kendine çeki düzen ver yada boş yapma.. ismini vermek istemediğim bir fansub var ki tam ergen kuruluşu 2 dakikada bir Ç.N saçma sapan espiriler kendini komik zannediyor bu kuruluş yapmayın komik değil gereksiz yere boş yapmayın.

6. Beğen
    Zombie reacted to Lizardon in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    Zengin Kız Fakir Oğlan'ı anlattığını bilmeyen yoktur sanırım

7. Beğen
    Zombie reacted to t@sfirin in İtiraf Köşesi   
    Ben küçükken herkesin önceden bir imzası olduğunu zannediyodum hatta annemede benim imzam nerde diye az sormamışımdır :D
  8. Beğen
  9. Beğen
    Zombie got a reaction from Kikuchi in İtiraf Köşesi   
    çayı sevmem bu yüzden misafirlikte çayı gıdım gıdım saksıya dökerim sonrada teşekkür eder ve kalkar giderim  :smile_bilmem:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.