Jump to content
  • Create New...

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Kayıtlı Üye
  • Content Count

1,235
  • Last visited

• Days Won

2

Everything posted by £ɱŔ£Қה¥Ŕ

1. Deniz hangi novelleri çevirdiğini de yazsaydın keşke. Gerçi siteye girip bakarlar. Bu arada Issız Çağ sanırsam Türkiye'de çevrilmiş en uzun novel olmuş bulunmakta ?
  2. King Artur Legen of the swort - Beklentimin Baya altında bir filmdi hani bir Eragon açıp izlesen daha iyidir.
  3. T4icho cidden güzel bir site oluşturdun. Novel okuyan insanların çok fazla seçeneği yok farklı siteler secmek için . Hele ki serilerin devamını getiremeyen bir yığın site ve çeviri gurubu mevcut. İnşallah bole devam eder bir sıkıntı olmaz ve çevirilerinin devamını bekliyoruz.
  4. Klasör linki -_- İyice beleşçi oldum yorum atmak bile zor geliyor.
  5. İzledim . :D Spor akını başladı . Devam Öyleyse . Alttaki Major izlemiş midir ?
  6. Spor animesi olup da izlememek olur mu ? :D Alttaki Hajime no ippo izlemiş midir acaba ? (Spor'a devam)
  7. Biz sanırsam farklı animeleri izledik aynı animeyi izlemiş olma imkanımız yok
  8. Çok severek takip ettiğim bir seri. Kuroko no basket tarzı fantastik biraz ama daha iyi boylesi . :D
  9. Karakter odaklı bu tarz konuları cidden seviyorum Japonların zevklerinin farklı olduğu zaten bilindk bir şey o yüzden pek şaşırmadım.
  10. Epik manga sitesinin önceki tasarımı daha iyiydi yeni tasarımda ana sayfada çok az seri gözüküyor bu dahada karışık yapıyor .
  11. Tahminimce çarşamba . Çarşambaları yükleyecem denmişti pazartesi ve salının pek mümkün olacagını düşünmüyorumda dedi ayrıca . :Asd:A
  12. Aynen heralde bayaga bir ara verecekler yeni sezon için yoksa filler dayarlar naruto gibi . :D
  13. Yok ya ben sevdim vatsap ifadelerine benziyo bundan sonra bunları kullanacam

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.