Jump to content

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Üyeler
  • İçerik sayısı

1235
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

£ɱŔ£Қה¥Ŕ kullanıcısının paylaşımları

1. Deniz hangi novelleri çevirdiğini de yazsaydın keşke. Gerçi siteye girip bakarlar. Bu arada Issız Çağ sanırsam Türkiye'de çevrilmiş en uzun novel olmuş bulunmakta ?
  2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Merhaba Arkadaşlar

Hoş Geldin.
  3. Jack London - Martin Eden
  4. Akame ga Kill!
  5. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Tanışma Kaynaşma

Hoş Geldin.
  6. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Merhaba Ben Merve :)

Hoş Geldin.
  7. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Yeniyim

Hoş Geldin.
  8. King Artur Legen of the swort - Beklentimin Baya altında bir filmdi hani bir Eragon açıp izlesen daha iyidir.
  9. T4icho cidden güzel bir site oluşturdun. Novel okuyan insanların çok fazla seçeneği yok farklı siteler secmek için . Hele ki serilerin devamını getiremeyen bir yığın site ve çeviri gurubu mevcut. İnşallah bole devam eder bir sıkıntı olmaz ve çevirilerinin devamını bekliyoruz.
  10. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

( 25 / 25 ) All Out!!

Klasör linki -_- İyice beleşçi oldum yorum atmak bile zor geliyor.
  11. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

TANIŞMA

Hoş Geldin.
  12. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim . :D Spor akını başladı . Devam Öyleyse . Alttaki Major izlemiş midir ?
  13. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Tanışma

Hoş Geldin.
  14. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Bu Animeyi İzledin mi?

Spor animesi olup da izlememek olur mu ? :D Alttaki Hajime no ippo izlemiş midir acaba ? (Spor'a devam)
  15. Biz sanırsam farklı animeleri izledik aynı animeyi izlemiş olma imkanımız yok
  16. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Haikyuu!! 3. Sezon Duyuruldu

Çok severek takip ettiğim bir seri. Kuroko no basket tarzı fantastik biraz ama daha iyi boylesi . :D
  17. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Koniçiva minna!...

Hoş Geldin.
  18. Karakter odaklı bu tarz konuları cidden seviyorum Japonların zevklerinin farklı olduğu zaten bilindk bir şey o yüzden pek şaşırmadım.
  19. Epik manga sitesinin önceki tasarımı daha iyiydi yeni tasarımda ana sayfada çok az seri gözüküyor bu dahada karışık yapıyor .
  20. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Ohayo Minna...

Hoş Geldin.
  21. Tahminimce çarşamba . Çarşambaları yükleyecem denmişti pazartesi ve salının pek mümkün olacagını düşünmüyorumda dedi ayrıca . :Asd:A
  22. Aynen heralde bayaga bir ara verecekler yeni sezon için yoksa filler dayarlar naruto gibi . :D
  23. wowww isyan başlatmışım haberim yok
  24. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

[Anket] 2016 Kış Sezonunun En İyisi...

Yok ya ben sevdim vatsap ifadelerine benziyo bundan sonra bunları kullanacam
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.