Jump to content

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Üyeler
  • İçerik sayısı

1235
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne £ɱŔ£Қה¥Ŕ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Online süresi yeni çıkmış heralde . Benimki 2s 7dak 15san . Millet 10 gün massallah hiç pc yi kapatmıyor arkadaş heralde. :D

2. Yeni açılan konuları nerden görüyoruz ve bu rep puanı ne oluyor. :D Alışmam cidden zaman alacak.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sağ tarafta, iletiler başlığının altında

3. Arkadaşlar aranızda yabancı dizileri takip eden varmı bilmiyorum ama varsa INTO THE BADLANDS'ı izlemesini tavsiye ederim 2. bölümü pazartesi çevrildi. Kılıç sahneleri cidden muhteşem .

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kadir-

Kadir-

ilgimi çekti dizi ama ilk bölümden fazla şeyler oldu galiba :D

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ
    4. Kadir-

Kadir-

magicians :D

4. Deprem mi oldu yoksa yanlış mı hissettim. Başka hisseden oldu mu ?

2. HolySpirit

HolySpirit

yaşadağım tek deprem 99 depremi ondada 2 yaşındaydım

3. asci

asci

zirvede bırakmış olursun inşallah Mehmet

4. HolySpirit

HolySpirit

yaşamak istemem şahsenya

5. La sivri sinekler üzerimde Parti vermişler sanırsam. Bu kadar şeye rağmen nasıl uyanmamışım ben . :S

1. Barış

Barış

soktuğunda aynı zamanda uyuşturuyorda ondan, sesi hiç çıkmasa uyanıkkende farketmeyiz hiç o emicileri, nefret ediom ya kökleri kurusa partiyi ben veririm :D

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Ses de çıkarmıyorlar cidden kulağının yakınından geçmedikce duyamıyosun lanet olasıca şeyleri..

3. Wichin Smutellası MiYeon

Wichin Smutellası MiYeon

:P kihkihkih geçmiş olsun kihkihkih

6. Hay ben bole şansın içine !! Sabah 8:30 dan akşam 6 ya kadar inşaat çalışmasındaki matkap sesi yetmiyormuş gibi şimdi de davul zurna sesi başladı !!!

1. Kadir-

Kadir-

Aynısı valla tesadüfe bak :D :D Bizim yan evi yıktılar yeniden inşa ediyorlar şimdide mahallede düğün

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

İzlediğim maçtan bir şey anlamadım .

7. Akıllı telefonda eni iyi taktik buymuş . :D http://9gag.com/gag/aw7orwD?sc=1 Yeni gördüm daha .

8. Forumda en çok konuşulan oyunu indirdim. Lol ama oynamayı bi türlü beceremiyorum. Hiç ama hiç knight'a benzenmiyor. :D :D

2. slimjack

slimjack

Bu arada jungle bahsetmeyi unutmuşum oda ormancıdır:) Ormanda gezer lanedekilere yardım eder. Genellikle bot ve top lane arası mekik dokur :P

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

12 veya 13 oldum sanırsam da lwl kasılması cidden zor . :D

4. slimjack

slimjack

Evet Riot'un yaptığı şerroluk :) Exp takviyesi almaya zorluyor milleti :) Para ile takviyeler var exp ve ıp(para yani) takviyesi. Bunlarla normalin iki katı daha fazla kasıyorsun :)

9. 1 dönem boyunca biriktirdiğim 10 ve 5 kuruşlukları saydım 2 sinden de 68 ertane çıktı . :D

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Ne alakası var almıyorlarmış . :D Ben şuana kadar minibüse hiç şuradan 1 öğrenci al diye para vermedim ki vermeye kalksam bana tuhaf tuhaf bakıyor bu ne diyor gibisinden hiç uğraşamam o yüzden . :D

3. Sina

Sina

Ben almayınca daha yakın yeri söylüyorum onun parasını veriyorum üç kağıtçılık yapıyorum zaten genelde kaçak giderim :D hele okul çıkışı kalabalığın arasından gayet rahat :D

4. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Ahahah . :Dd Ya bu arada sizin yüzünüzden iftarrn saatini unutmuşum sofrayı geciktiriyorum hemde bayağa bi. :S

10. Şu Clanned neden bu kadar seviliyor anlamış değilim göremediğim bir noktası mı var ?

11. Bana izleyecek bir şey söyleyin ne olursa olsun. Ama izlerken canım sıkılmasın.

2. Strix.

Strix.

Plastic Mamori *-*

3. Kaxell

Kaxell

Boku no ------ vazgeçtim yamada and seven witches izle candir.

12. Bu One Tree Hill dizisine alt yazı gömenler. Özellikle 5. sezon Hiç mi bir şey bilmiylarmış anlamadım. Hani tamam Konuşma ile yazı tutarsızlığı olur onuda anlarımda 3.bölüme 2.bölümün alt yazısıda gömülmezki.

13. Dragon age'i indirdim. Bilgisayar kaldırmamıştı. Ayarlarını düşürdüm iyi kötü girdim oyuna hiç beklediğim gibi çıkmadı . :S Hüsran..

2. Rıse

Rıse

sıkıntı birde onun ing yamasını yapmak var :

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ
    4. LeornKayn

LeornKayn

Aionu f2p olduktan sonra alan şirketi görür görmez bırakman lazımdı burada aç köpek şirketi gameforgeden bahsediyoruz senden para alır ama aldıklarının karşılığını vermez...o yüzden çok yaşa rito games

14. Vize haftasında bütün izlemediğim animeler gözüme güzel görünüyordu. Vizeler bitti bugün ise izlemeye anime bulamıyorum püff

2. Nyoteida

Nyoteida

Josei öyle çok beklentiye girme yani :) an itibariyle bitirdim seriyi istersen spo verebilirim ^^

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Yok yok kalsın . :D

4. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Sırf kız olan ana karekteri beğenmedim için izleyemedim . :D

15. 1 Nisandan tiksindim. Her yerde iğrenç espiriler. :S

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Zaten 1 nisanda şaka yapılır biz türkler 1 nisan espirisi yapıyoruz sıkıntı orada . :D

16. Sonun da bitti sınavlarım sömestıra girebildik çok şükür. :D Tahminen 3 hafta kadar forumda olamıyacağım. Canım çok sıkılırsa memlekette 3 haftaya dönerim sanırsam . :)

17. Ya şu oyunda tıkanıp kaldım onucu bulan söylerse sevinirim . :D <a  href=http://i.hizliresim.com/PpJW07.jpg' alt='a>'>

18. Parabanka sınavı hayatım koca 1 haftasını adadım sana ama yetmedi. :D Az geldi sana gel bide bütlerde 1 hafta çalış dedin. Yok bole birşey ya :dd

19. Muratt . :Dd Kitlemiyecektin o durumu ne yaptın ya hu 1 cümle yazsam yeterdi bana . :D :D

20. Bir şahsiyet yüzünden Uykum kaçtı dahada gelmez sanırsam. :'(

21. Narutonun Son filminin gösterime girdiğini bilip de izleyememek harbiden koyuyor insana :( üff

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Abarttık bence . :D hem bu arada ben çıkıyorum. 7 de maçım var. :D

Yemek yemem lazım görüşürz. :D :D

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Sinan Çetinmiş :D Sinan Çetin ile Film gibi mi ne :D

tamam afiyet olsun görüşürüz :D -abarttıysak nolacak ki peh .p-

4. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

G yazdıklarımızı umursamadı bile. :ASDa :Da :D

22. Galatasaray yedin bitirdin beni Geriye bişey bırakmadın dibini sıyırdın resmen . :S

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Ya bizim maçlarda yanılmana imkan yok saten biraz dişli rakip oldu mu 4 cepte. :D :D

3. houston

houston

dişli mi.pp adamlar 2.yarı bıraktılar topu alın oynayın dediler gene bişi olmadı.p

4. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Ayıp olmasın dediler adamların evinde 3 fark yeter dediler . :D snıejder 88 de atınca ondan dolayı direk bitane daha attılar zaten. :D

23. Teşekkürler 'Golden Time' Bu aralar izlediğim en iyi anime için Bir Teşekkür az bile. :D

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

son bölümü izlediysen zaten gerisine gerek yok :D

3. houston

houston

bütün hikayeyi anladım zaten :/

4. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Aynen ama şöyle 13- 14. bölümlerde kopacak hikaye hissi vermişti kötü olmuştum o ara saten. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.