Jump to content

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Üyeler
  • İçerik sayısı

1235
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne £ɱŔ£Қה¥Ŕ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 2 saat önce, Sakuragi yazdı:

Beklenen bir final oldu. Duyduğuma göre mangaya yaklaştığı için bir final verilmiş. Yakın zamanda devamı gelir. Ufak bir değerlendirme yaparsak, ilk sezona göre daha kötüydü. Ben bir türlü ısınamadım zaten 3. sınıflar gidince animeye. Son bölümde koçun 3. sınıflar ile dialoglarını izleyenler belki hak verir bana. Diğer taraftan ana karakterin güçlenmesi için ölen biten tiplerden biri değilimdir. Benim için önemli karakterin tam işlenmesi, ama Sawamura da bu yoktu. Zaten animenin en başında, 1. sezonda yakın arkadaşlarını bırakıp, güçlüleri seçmesiyle benim gözümde bitti. Yani bi Tsuba olamadı. Sonra Sawamura ya göre çok daha renkli kişilikler vardı ana karakter olacak. Zaten mangaka da olaylar geliştikten sonra durumu farketti ve Sawamura yı biraz arka plana atıp, diğer oyuncularını ön plana çıkarıp, ana karakteri olmayan bir hikaye yarattı ve en doğrusunu yaptı. Sadece yeteri kadar karakterleri işleyemedi. Bir de ters köşe yapmadı neredeyse hiç. Ne zaman birisi maç sırasında çalıştığı emek verdiği anları hatırlasa o başarılı oldu. Ama bakalım yeni gelecek karakterlerden umutluyum. Yeni sezonda çok daha güzel olur. 

Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler, iyi ki varsınız.

Biz sanırsam farklı animeleri izledik aynı animeyi izlemiş olma imkanımız yok:cryingwhilelaughing_anim:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.