Jump to content

Kirewona

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

Kirewona kullanıcısının paylaşımları

1. Kirewona

Noblesse OVA (PV)

Ovanın konusu 820 yıl önceyi anlatacak o yüzden webtoonda olmayan şeyleri göreceğiz.
  2. Nasıl yani kaçması ? ne alaka onu çözemedim
  3. Bu yılın en güzel haberi birde bleach devamı gelsin tam olur dövüş sahneleri cizimler on numara bir manga animeside süper olucaktır.
  4. Oğlum olsa aizen kızım içinde inoue bleach akar :ph34r:
  5. Kirewona

God Eater Animesi 2015 Yazında Geliyor

Ana karakter erkekmi yoksa kızmı arkadaşlar ?
  6. Kirewona

Webtoon Life Çeviri

webtoonlarda bildiğim kadarıyla hentai,ecchi olmadığı için bu kadar rahatım :D varsada eğer ecchi belki hentai zor olmaz yani amacımızdan sapmış oluruz insanlara kültür katalım derken yoldan çıkarmayalım :D
  7. Kirewona

Webtoon Life Çeviri

:D öncellikle teşekkürler ve ikinci olarak bilmiyorum çevirmenlerimize kalmış karar :D
  8. Kirewona

Webtoon Life Çeviri

bana siteden özel mesaj at konuşuruz oradan başvuruya şimdilik pek ihtiyaç yok dediğim gibi çevirmen olsun yeter. tower of god webtoongardenda şuan onlar toplu güncel vericekler bildiğim. düşünmeniz yeter teşekkurler. teşekkürler sağolun
  9. Öncelikle merhaba arkadaşlar bazılarınızın bildiği gibi yeni kurulan bir ekibiz ve sadece webtoon çeviren bir grubuz grubu kuran arkadaşın aklında aslında işi büyütmek yoktu tek çalışacaktı ama yeni üyelerin gelmesiyle birlikte iş büyümüş oldu.Amacımız türkceye yeni kültür katmaktır arkadaşlar bu yüzdende tabi sizin desteğinizide istiyoruz. Öncelikle Ekibimiz: WebtoonLife,İhocan,AleXander,Hasmetcan,TalleyRand,ahmet_61 ve ben Kirewona ekibimiz şimdilik az kişiden oluşuyor bu nedenle şuanlık çevirdiğimiz seri sayımızda ona göre orantılı tabi. Serilerimiz:American Ghost Jack,Transfer Student Storm Bringer,Green Boy,Fable ve Nasıl Hayalet Görürsün[One Shot]. Forumumuz ve Online okuma sistemimiz daha yeni açılmıştır ziyaret eden etmeyen herkese teşekkürler hepinizi bekleriz Site Adresimiz:http://webtoonlife.bplaced.net/index.php Not:Ve son olarakdan çevirmen arıyoruz arkadaşlar yardım edebilecek en azından haftada 1-2 bölüm verebilecek herkeze kapımız açık.
  10. Kirewona

Bleach FC

benide eklermisin ?
  11. Kirewona

Merhaba !

hoşgeldiniz umarım iyi anlaşırız
  12. Kirewona

Hikigaya Fansub

elinize sağlık herşey için
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.