Jump to content

Pembiş

Üyeler
  • İçerik sayısı

39
  • Son ziyareti

2 Takipçi

Pembiş hakkında

• Doğum günü 01/21/1998

Profil Bilgileri

Pembiş üyemizin başarıları

1. Pembiş

anime torrent sitesi (nyaa)

bişey sorucam yaa vampire knight ın türkçe altyazılı bölümlerini bu sitede bulabilir miyim yada virüssüz herhangi bir sitede? :mellow:
  2. Pembiş

En sevdiğiniz karakter sesleri?

kuran kanamenin sesi çok tatlı ^_^
  3. oha falan oldum yani vampire knight ı gömmüşsünüz çok haksızlık etmişsiniz hayatımın animesine :angry: müdahale etme geregi duyuyorum en iyi animelerden biri ayrıca ben de anlamıyom ne var bu yuuki de :lol:
  4. Ikkitousen Vampire Knight Another Bakemonogatari Devil May Cry Kimi ni Todoke Kyoukai no Kanata Midori no Hibi Outbreak Company Sekirei Rosario to Vampire Sakurasou no Pet na Kanojo Danshi Koukousei no Nichijou Chaos Head Sekaiichi Hatsukoi Bunların hepsi bana göre berbat, sıkıcı ve izlerken çıldırdığım animeler. Fakat Bakemonogatarinin belki 2. sezonu iyi olabilir, bilemem. O kadar konuşma üzerinden gitmese ilginç çünkü.. fikirlerine saygım var ama vampire knight ı çok fazla aşşagılamışşın bence gerçekten efsane bir animeydi(diye düşünüyorum)
  5. ohh nihayet biri bunları yazmaya cesater edebilmiş çok tuttum seni seninle iyi anlaşıcaz :)
  6. Pembiş

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

yuuki, sen benim degerli kızımsın-vampire knight kaname valla kanamenin agzından ne olsa unutulmaz :lol:
  7. haklısın bazen çok kafaya taktıgım oluyo yeni şeyleri :D
  8. açıkçası anime&manga bilip sevenler belli kültür seviyesinin üstünde olan insanlardır biz de bilen insanlar oldugumuz için küçümsemekte az da olsa hakkımız oldugunu düşünüyorum :) biraz benci bir yaklaşım oldu ama bilselerdi onlarda :D bana manga ve animelerin kazandırdıgı yegane şey ise ilerde ne olmak istedigimi anlamamı sagladı
  9. Pembiş

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

ayıpsın vampire knight tan olur tabi henüz karar veremedim :)
  10. Pembiş

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

1-kaname vampire knight 2-zero vk 3-aidou 4-akisima güllerin dikeni tavsiye ederim kendi mangamdır :D 4-yagami death note gerisi onemli degil benim için zaten :lol:
  11. Pembiş

En İyi Çizime Sahip Mangalar

matsuri hino yu çok tutuyorum vampire knight ı da tavsiye ediyorum ama uyarayım bagımlılık yapar bana benzeme sonra :lol:
  12. Pembiş

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

vampire knight 32
  13. Pembiş

Mangakaya ihtiyacımız var

konu ilgimi çekti valla kendi mangam olmasa kabul ederdim de bütün çizimler bana bakıyo :D yetişemem hepsine ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.