Jump to content

Lola.

Kayıtlı Üye
 • Posts

  251
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lola.

 1. - Usagi'nin müzik şeysi. :wub: - Maron'un dans değneği (adını bilemedim), rosary'si ve Kaitou Jeanne olduktan sonraki tüm kıyafetleri. :P
 2. Hım, ben fontları pek beğenmedim gibi ama onun dışında gayet güzeller gerçekten. :) Özellikle 2 ve 3'ü çok beğendim. Emeğine sağlık ^^
 3. Merhaba Emir, aramıza hoşgeldin. Ben de Melike, tatlı forumlar (:
 4. Merhaba, ben Melike. Aramıza hoşgeldin Cesa (:
 5. Genel olarak döneme damga vurmuş diziler diyorum ben. Her ne kadar sonlarına doğru bozulsa da Hayat Bilgisi, 7 Numara, Kuzenlerim, Ayrılsak Da Beraberiz, Evdeki Yabancı, Dikkat Bebek Var, Çarli gibi diziler. Ayriyetten Aşk-ı Memnu ve yabancı olarak Prison Break.
 6. Merhaba Aykut, ben de Melike ^^ Forumumuza hoşgeldin. :)
 7. Merhaba evavaflute, yan flüt çalman güzelmiş. :) Aramıza hoşgeldin (y)
 8. Geç olsun, güç olmasın. Aramıza hoşgeldin Vash kardeş. :D
 9. Merhaba Can, ben de Melike. Aramıza hoşgeldin (:
 10. Merhaba Eren, aramıza hoşgeldin. :) Yazı rengin epey göz alıcı, hoş olmuş. :D
 11. Üşendiğim şeyler zirvesinde şüphesiz ki odamı toplamak var.
 12. Amerikan Kültürü&Edebiyatı okuyan birileri veya tanıdıklarınız varsa, bilgilendirirseniz çok sevinirim. :)
 13. Bi şiyi tam yapacakken, başka birinin '' yap '' demesi. İnsanın siniri bozuluyor. :)
 14. +Başımı sokacak bir yerim, bir yatağım olduğunu bilmek. (mutlu edene girdi sanırım.) +Ruh halimi yansıtan şarkılar dinlemek. +'' Millet ne der? '' diye düşünmeden hareket etmek. +Sokak röportajları izlemek. +Yeni bir şey öğrenmek.
 15. Uzun bir film izlemek veya bir kitaba başlamak. Evet, sonradan olayın içine girince tıkır tıkır gidiyor, meraklanarak okuyor veya izliyorsun ama başta beni üşendiriyorlar açıkçası.
 16. Şu an olmasa da bi ara bizimleydi, aşk. :wub:
 17. Ben bir kız nostalji yaptım ve hayallerim gerçek oldu. (büyük ihtimal erkekle/kızla olacak orası da....) Güzelmiş. :)
 18. Arkamdan sallayanları dinlerdim diyecektim de, ama yok yani boş yere sinir olmaya gerek yok. Sinirimi bozanları korkutur ve döverdim, nereden geldiğini de anlamaz kafayı yerlerdi zaten.
 19. Animelerde normal bir şey sergilenmesini beklememiz doğru mu bilmiyorum, çünkü pek çok uçuk yanları var. Sıradan bir şey olsalardı ilgimizi çekmezdi, izlemezdik ve şu an bunu tartışıyor olmazdık. Dediğin o küçük kızlı Anime'yi falan bilmiyorum, ama bazı Animelerin pek amaçları olmadığı bi gerçek. (bkz: yosuga no sora) Zaten benim Animeleri izlememdeki asıl amaç bende uyandırdığı hisler. Evet Animelerin büyüsünde kaybolabiliriz ama bunu kafa dağıtmak için yapmalıyız, sonuçta gerçek hayattayız ve olayların onlardaki gibi gelişmesini bekleyemeyiz. Neyse, ben konunun dışına çıktım biraz ama isteyen istediği türü izlesin, gerek dövüş olur, gerek ecchi, gerek shoujo olur..... Beni ilgilendirmiyor.
 20. Twitter, Tumblr, KickAss, Google Translate, sözlükler, burası.
 21. İtiraf ediyorum, biri bana kötü bi eleştiri yaptığında sürekli onun üstünde düşünüyorum ve bu beni gerçekten yaralıyor. Depresyon eğilimli oluşumu sevmiyorum. Elimden geldiğince bu yönümü bastırmaya çalışırken milletin olur olmadık yorumlar yapmasını hazmedemiyorum.
 22. Hoşgeldin Mustafa, iyi forumlar (:
 23. '' Kar mı? O da ne? '' desem yeridir. :D Bi açılıyor, bi kapanıyor hava. Kar yağıyor gibi oluyor arada, ama tutmuyor. Suratımıza kuru soğuk yiyoruz sadece. :D
 24. Anteiku'da çalışır, Yomo'ya aşık olur, kendime yâr etmeye çalışırdım ^-^
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.