Jump to content

Lola.

Üyeler
  • İçerik sayısı

251
  • Son ziyareti

Lola. kullanıcısının paylaşımları

1. Lola.

Üye Albümü

Bi süre sonra sileceğim sanırım, ondan dolayı böyle rahat bi şekilde bi kaç fotoğraf paylaşacağım. :D Kendimi Anime karakteri sandığım vakitler. :11: Saçlarım şekil. :ahaaah-onion-head-emoticon: Bu da minnak boylu olmayı anlatan fıtırıf. :cheer3-onion-head-emoticon:
  2. Lola.

İtiraf Köşesi

Bazen babamın çoraplarını giyiyorum, topuğu yukarı çıktığı için komik görünüyor ama itiraf etmeliyim ki büyük oldukları için rahat da oluyorlar ^^
  3. Lola.

Katana

TWD sağolsun, ben de bundan istiyorum. :D Baya baya istediğim bir şey ne olur, ne olur olmaz diye. :) Paylaşım için teşkürler. ;)
  4. Leo. :wub: Johnny Depp. Ed Furlong. William Fichtner. Rob Knepper. Dominic Purcell. Wentworth Miller. Travis Fimmel. Amaury Nolasco. Norman Reedus. Tom Cruise. Brad Pitt. Nikolaj Coster-Waldau. Jason Momoa. Paul Wesley. Ian Somerhalder. Josh Holloway. Andy Whitfield. Lane Garrison. Paul Adelstein. Liam Hemsworth. Chris Vance. Clive Standen. Iain Glen. :bled1-onion-head-emoticon: Edit. Rob Pattz & Taylor Lautner. :hell-yes-onion-head-emoticon: 2.Edit: Matthew Perry. :wub:
  5. Lola.

slm türkanime ailesi ben geldim :D

Ooo, Manga/Anime falan çizmen ne güzel. :D Bienvenida! Watashi wa Melike desu, hajimemashite! (Karman çorban bi şiy oldu ama neyse. :D)
  6. Lola.

Merhaba ^_^

Merhaba, ben de Melike. Aramıza hoşgeldin @GetAFire. Adını bilmiyorum ama nickini sevdim. :D Güzel forumlar ^^
  7. Lola.

Merhabalar :)

Merhaba İlker, aramıza hoşgeldin. Ah şu Naruto'yu bi izlemeyen benim herhalde, bi ara bakacağım artık nasılmış ama ben öyle ooo attım toptan canavar çıktı dövüştürelim vs. şeklinde şeyleri sevmiyorum, o da bana öyle geliyor. :D Çocukken izlerdim Beyblade falan çok severdim ama gerçekçi gelmediğinden sevmiyorum artık sanırım, ama belki de severim çünkü dün TV'yi öyle bi açayım dedim Tsubasa çıktı, izledim. Ben zaten sorsanız savaş, dövüş böyle falan sevmem ama Spartacus, GOT, Vikings seviyorum. :D Çenem düştü şu an sebepsizce. :'( Neyse, sonuç olarak ben Melike. Kiyifli forumlar. :D
  8. Lola.

Selamlar

Merhaba Mehmet, yaşadığın yer ne güzelmiş, ben de Melike, aramıza hoşgeldin. :D
  9. Lola.

Hey! Herkese Merhaba. "Yoroshiku"

Aramıza hoşgeldin, keşke adını da söyleyeydin ama sıkıntı yok. :D Burada Animeler hakkında konuşacağın bir sürü insan bulabileceğinden eminim. Ben Melike, keyifli forumlar ^^
  10. Lola.

Selamlar, ben Ayhan Gazi

Hoşgeldin Ayhan, ben de Melike. :D Keyifli forumlar dilerim ^^ Edit. Şirket konusunda ciddi misin bilmiyorum ama, öyleyse başarmanı diliyorum! :good-job-onion-head-emoticon:
  11. Lola.

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Friends.
  12. Prison Break: The Final Break. :wub: :dying-onion-head-emoticon:
  13. Lola.

Favori yiyecek kombolarınız.

Kızarmış patates + beyaz peynir. Salatalık +bal/reçel. Şimdilik aklıma bunlar geldi, bi de tahin pekmez canımdır, cananımdır! :p
  14. Lola.

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

Aman, herkes kendi olsun, dürüst davransın yeter. '' Kaçan kovalanır '' zımbırtılarına dayanamıyorum şahsen, ister kız ol ister erkek; seviyorsan göstereceksin. Bu kadar net. Ne tarz erkekler konusuna gelirsek, Kızdan kıza değişir. Kimisi sessiz sakin sever, kimisi ilgi odağı çocukları tercih eder........ Ben ne tarz erkeklerden hoşlandığımı bilmiyorum asjfksfjsfs Çünkü nasıl birilerine aşık olacağımız cidden belli olmuyor. Kafamızda bir profil oluşturuyoruz, gerek fiziksel, gerek kişilik olarak, ama genelde o profile değil tam tersine aşık olabiliyoruz mesela ^-^ Ama genel olarak, ayakları yere sağlam basan erkekleri severim. Zeki, güçlü, korumacı, sahiplenen, kıskanç [tabii bunun da bir sınırı var], beni sevdiğini söylemeyip hissettirsin. Asi bir ruhu ve tarzı varsa hoşuma gider. Karşımdakinin siyasi, dini görüşleri, müzik tarzı falan beni etkiler açıkçası. Olduğum gibi kabul etsin, benim sevmediğim özelliklerimi sevsin, rüzgarda saç uçlarım kurumasını sevmem ben mesela, doğal halimi sevsin. Tip olarak, güçlü bir yapısı olması hoşuma kaçar. Yüzüne gelirsek, gözlerinin altının mor olması beni cezbeder, tiryaki tipli erkekleri baya seviyorum ajfdasjfsf Sarışın, esmer, kumral fark etmiy çok sjfsfsjfsf (bkz: t-bag, mahone, ed furlong vs.) Scofield ve Burrows karışımı olabilir, ahahah. :D Ama sonuç olarak bu belirttiğimiz özelliklerde insanlara pek aşık olmuyoruz yani, en azından tespitlerimce öyle :'c Öyle yani arkadaşlar....... İzdivaç şeysine katılır gibi oldu afsjfsjf Konu için teşkürler ^^
  15. Formattan ve klasörlerimi masaüstünde barındırmadığımdan ötürü;
  16. Lola.

Hangisi?

Hiç o tip bi Anime izlediğimi hatırlamıyorum, galiba yani. Ben kimseye zarar gelmeden olayı çözmeye çalışırdım, ama illa biri ölecek ve buna değecekse kendimi feda ederdim sanırım. İyi niyete gelince...... Kendimden iyi niyetlisini görmedim. Etrafıma şöyle bakıyorum da, herkes umursamaz, herkes sert tavırlı birbirine karşı, ya da bana öyle geliyor bilemiyorum. Karşımdaki insan benim sinirlerimi zıplatmadığı sürece iyi davranırım, ki beni sinirlendirmek zordur. Bundan dolayı kendime çok kızıyorum açıkçası. Keşke ben de insanlara rahatça bağırabilsem, bu bana düşüncesizlik gibi geliyor. Herkes birbirine karşı kibar ve saygılı davranmalı. Aynı zamanda dürüst. Sinirlendiğim zaman ise, tamamiyle öfkeli olurum, karşımdakinin tüm kusurlarını yüzüne çarparım, bir nevi sessiz atın çiftesi pek olur misali. En küçük davranışlarında onlara veya masum birine patladığım oluyor. Halbuki karşındakinin bir davranışından rahatsız olduğun zaman yüzüne o an söylemek daha doğru bir davranış, birikince bize dert oluyor, ona değil. Bir '' kapıyı kapat '' vardır, bir de '' kapıyı kapatır mısın? '' Arada bir fark var yani, en azından bana göre. Sonra alttan alıp, susuyoruz diye öyle güçsüz görülüyoruz falan filan, karşımdakinin yaptığı bu tip şeylerin dikkatsizlik olduğunu düşünüyorum ve kendi içimde affediyorum -ki bu olgunluktur, ama bunun da bir sınırı vardır (o sınır dediğim zaman, en sonunda patladığım vakit işte)- falan filan......... Sonuç olarak; fazla iyi olmayın, herkesi kendiniz gibi görmeyin, benim gibi içinize atıp gelip buralarda patlamayın arkadaşlar. <_< Benim yine patlama vakitlerim yakındır, hadi bunu da buraya yazayım, güzel konuymuş, paylaşım için teşekkürler. :D Edit. Kimse yaptığınız fedakarlığa da değmiyor ayrıca, bunu da not etmesem olmazdı. İyi olun falan filan diyorlar da, bir faydasını görmedim açıkçası. Bi de bende şu var; Birine bağırdıktan 5 dk sonra pişman oluyorum. Zaten yolda görüp de birine sarılmadığımda acaba üzülmüş müdür veya benim onu görmezden geldiğimi sanmışsa falan bi 5 dk üzülen biriyim. +Kimi çok umursarsanız, uğruna iyilik yaparsanız vs. onlar sizin hiç kıymetinizi bilmiyorlar zaten. Ki bi defasında '' kimi vazgeçilmez olduğuna inandırırsanız, vazgeçeceği ilk insan siz olursunuz '' tarzında bir gönderme yemiştim. Tekrar söylüyorum; fedakar olmayın, mutluluğun kapısı bencillikte jfksfjskfsjf
  17. Lola.

Bizde de olsa...

Güya fotoğrafçılıktır carttur curttur kulüpleri var, ama pek bi faaliyetleri yok. Sadece görünürde..... Sanatla ilgili bi şiyler isterdim sanırım. Gerek çizim olsun, gerek şiir&kompozisyon yazma vs. vs. vs. Tiyatro ve dansı çok isterdim. :)
  18. Lola.

Sarılmanın cezası olur mu?

Hakkındaki tek yorumum '' ne biliyim, tuhaf bi ülkeyiz '' olacak sanırım. Başörtülü bi teyze vardı '' dört duvarı ne diye yapmışlar? '' diyordu, deme şeklinden baya güldüm. :D Paylaşım için teşekkürler. :)
  19. Lola.

Merhaba ^,^

Merhaba Berk, aramıza hoşgeldin. :)
  20. Lola.

Herkese merhaba!

Merhaba İrem, aramıza hoşgeldin, ben de Melike (: Kira'yı sevmene sevindim :cheer2-onion-head-emoticon: Tatlı forumlar.
  21. Lola.

Japonya'ya Gitmek

Çok yararlı bir konu olduğu kesin de, böyle yazılar bana çok bilimsel geldiğinden yarısına kadar okuyorum veya tamamını okusam da tamamını anlamıyorum açıkçası. Ama yine de yararlı olduğunu düşündüm. Eminim, buradaki herkes orada bulunmak istiyordur. :) Paylaşım için teşekkürler.
  22. Lola.

Selamlar

Merhaba Alper, aramıza hoşgeldin, ben de Melike, keyifli forumlar (:
  23. Lola.

Herkeze Merhabalar !

Merhaba Doğukan, aramıza hoşgeldin. Ben de Melike, iyi forumlar (:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.