Jump to content

Lola.

Üyeler
  • İçerik sayısı

251
  • Son ziyareti

Lola. kullanıcısının paylaşımları

1. Lola.

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

- Usagi'nin müzik şeysi. :wub: - Maron'un dans değneği (adını bilemedim), rosary'si ve Kaitou Jeanne olduktan sonraki tüm kıyafetleri. :P
  2. Lola.

WP Çalışmam

Hım, ben fontları pek beğenmedim gibi ama onun dışında gayet güzeller gerçekten. :) Özellikle 2 ve 3'ü çok beğendim. Emeğine sağlık ^^
  3. Lola.

Hay evrivan!

Merhaba Emir, aramıza hoşgeldin. Ben de Melike, tatlı forumlar (:
  4. Lola.

Selaam arkadaşlar

Merhaba, ben Melike. Aramıza hoşgeldin Cesa (:
  5. Lola.

Dizi Tavsiyeleri

Genel olarak döneme damga vurmuş diziler diyorum ben. Her ne kadar sonlarına doğru bozulsa da Hayat Bilgisi, 7 Numara, Kuzenlerim, Ayrılsak Da Beraberiz, Evdeki Yabancı, Dikkat Bebek Var, Çarli gibi diziler. Ayriyetten Aşk-ı Memnu ve yabancı olarak Prison Break.
  6. Lola.

Herkese Merhaba!

Merhaba Aykut, ben de Melike ^^ Forumumuza hoşgeldin. :)
  7. Lola.

selam

Merhaba evavaflute, yan flüt çalman güzelmiş. :) Aramıza hoşgeldin (y)
  8. Lola.

Selam Beyler Bayanlar

Geç olsun, güç olmasın. Aramıza hoşgeldin Vash kardeş. :D
  9. Lola.

Selam arkadaşlar

Merhaba Can, ben de Melike. Aramıza hoşgeldin (:
  10. Lola.

Herkeze Merhaba Millet!

Merhaba Eren, aramıza hoşgeldin. :) Yazı rengin epey göz alıcı, hoş olmuş. :D
  11. Üşendiğim şeyler zirvesinde şüphesiz ki odamı toplamak var.
  12. Lola.

Hangi Üniversite?

Amerikan Kültürü&Edebiyatı okuyan birileri veya tanıdıklarınız varsa, bilgilendirirseniz çok sevinirim. :)
  13. Lola.

Sinir Muhabbetler

Bi şiyi tam yapacakken, başka birinin '' yap '' demesi. İnsanın siniri bozuluyor. :)
  14. Lola.

Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.

+Başımı sokacak bir yerim, bir yatağım olduğunu bilmek. (mutlu edene girdi sanırım.) +Ruh halimi yansıtan şarkılar dinlemek. +'' Millet ne der? '' diye düşünmeden hareket etmek. +Sokak röportajları izlemek. +Yeni bir şey öğrenmek.
  15. Uzun bir film izlemek veya bir kitaba başlamak. Evet, sonradan olayın içine girince tıkır tıkır gidiyor, meraklanarak okuyor veya izliyorsun ama başta beni üşendiriyorlar açıkçası.
  16. Lola.

En Son İzlediğiniz Dizi ?

TWD. :ph34r:
  17. Şu an olmasa da bi ara bizimleydi, aşk. :wub:
  18. Lola.

Biraz da Eğlenelim :)

Ben bir kız nostalji yaptım ve hayallerim gerçek oldu. (büyük ihtimal erkekle/kızla olacak orası da....) Güzelmiş. :)
  19. Lola.

Bir Günlüğüne Görünmez Olmak

Arkamdan sallayanları dinlerdim diyecektim de, ama yok yani boş yere sinir olmaya gerek yok. Sinirimi bozanları korkutur ve döverdim, nereden geldiğini de anlamaz kafayı yerlerdi zaten.
  20. Lola.

"Anime bir hataydı."

Animelerde normal bir şey sergilenmesini beklememiz doğru mu bilmiyorum, çünkü pek çok uçuk yanları var. Sıradan bir şey olsalardı ilgimizi çekmezdi, izlemezdik ve şu an bunu tartışıyor olmazdık. Dediğin o küçük kızlı Anime'yi falan bilmiyorum, ama bazı Animelerin pek amaçları olmadığı bi gerçek. (bkz: yosuga no sora) Zaten benim Animeleri izlememdeki asıl amaç bende uyandırdığı hisler. Evet Animelerin büyüsünde kaybolabiliriz ama bunu kafa dağıtmak için yapmalıyız, sonuçta gerçek hayattayız ve olayların onlardaki gibi gelişmesini bekleyemeyiz. Neyse, ben konunun dışına çıktım biraz ama isteyen istediği türü izlesin, gerek dövüş olur, gerek ecchi, gerek shoujo olur..... Beni ilgilendirmiyor.
  21. Lola.

En Çok Kullandığınız Siteler ?

Twitter, Tumblr, KickAss, Google Translate, sözlükler, burası.
  22. Lola.

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum, biri bana kötü bi eleştiri yaptığında sürekli onun üstünde düşünüyorum ve bu beni gerçekten yaralıyor. Depresyon eğilimli oluşumu sevmiyorum. Elimden geldiğince bu yönümü bastırmaya çalışırken milletin olur olmadık yorumlar yapmasını hazmedemiyorum.
  23. Lola.

selam

Hoşgeldin Mustafa, iyi forumlar (:
  24. Lola.

Kardan Neler Yaptınız?

'' Kar mı? O da ne? '' desem yeridir. :D Bi açılıyor, bi kapanıyor hava. Kar yağıyor gibi oluyor arada, ama tutmuyor. Suratımıza kuru soğuk yiyoruz sadece. :D
  25. Anteiku'da çalışır, Yomo'ya aşık olur, kendime yâr etmeye çalışırdım ^-^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.